Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

flyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Yiğit Metinkale

HP VİCTUS 3060 İle fps ve ısı değerleri karşılaştırma.

mak34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Ak
Arkadaşlar cihazdaki 8 GB ram i İstanbul içi elden satıyorum ilgilenenler mesaj atsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ferhat Karakoç
Arkadaşlar laptop şuan elimde, Windows 11 yükledim lakin hiçbir şekilde wifi kullanamıyorum, driverları yükleyemiyorum ağ bağdaştırıcılarında wireless yok yahut yine bu konu altında paylaşılan driverları kullanmama rağmen ( telefondan USB ile aktararak) wifiyi aktif edemedim nedir bu işin yolu d?

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Ekz
Arkadaşlar laptop şuan elimde, Windows 11 yükledim lakin hiçbir şekilde wifi kullanamıyorum, driverları yükleyemiyorum ağ bağdaştırıcılarında wireless yok yahut yine bu konu altında paylaşılan driverları kullanmama rağmen ( telefondan USB ile aktararak) wifiyi aktif edemedim nedir bu işin yolu d?
Windows 11 kurarken internet bağlantısını kablo ile yaptığınız zaman herşeyi otomatik olarak yükleyecek.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Doğuş Akyürek
Kablo ile internete bağlayarak çözdüm hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar cihaz elime ulaştı direk olarak Garanti sorgulama yaptım daha Windows bile yüklemeden. Lakin garanti, olması gerekenden iki ay önce bitiyor bunun sebebi ne?
Benimde 2 ay önce gözüküyor ama fatura kesim tarihinden itibarendir ona takılmaya gerek yok.

Ggrass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail Yeşilçimen
Arkadaşlar sonu LP030 ile biten modeli 9 taksit ile hepsiburada’dan aldım. Ek ram almak istiyorum, tavsiye edebileceğiniz ram var mı?

Bir tane curricial alsam taksam yeterli olur mu yoksa ikisi de aynı marka mı olmalı? Ayrıca cihazla gelen Rami sakarya içi elden satabilecek varsa talibim.

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Ekz
Arkadaşlar ram upgrade yaparken sorun yaşayan oldu mu ? Yeni ramleri taktım güç tuşu hiçbir şekilde çalışmıyor. Fişini takıyorum ışık vs. yanmıyor.

Edit : kendiliğinden düzeldi.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ethem Candan
Arkadaşlar ram upgrade yaparken sorun yaşayan oldu mu ? Yeni ramleri taktım güç tuşu hiçbir şekilde çalışmıyor. Fişini takıyorum ışık vs. yanmıyor.

Edit : kendiliğinden düzeldi.
Bugün başıma geldi. RAM leri ve SSD yi taktım güç tuşuna bastım fakat güç gelmedi. Kapağı vidalarıyla kapattıktan sonra şarj kablosuna takığ açtığımda açıldı.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Doğuş Akyürek
Laptoptan çıkan 8gb rami satıyorum arkadaşlar ihtiyacı olan varsa mesaj atarsa yardımcı olurum.

Top Bottom