Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Süleyman Toy
Ben bunu aldım hocam, indirimdeydi, dram da var, sadece okuma yazma hızları biraz düşük, ben zaten 2 ssd olarak kullanacağım.

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Ekz
n11 deki koyuncubilgisayardan samsung marka 8gb ram alan var mı? mağaza yorumları kötü 2. el ürün falan yolluyorlarmış.
Dolandırıcı kesinlikle almayın. Ben ilk olarak 8gb ram tercih ettim. KoyuncuBilgisayar adlı satıcıdan satın aldım. Gelir gelmez iade ettim. Satıcı iadeyi kabul etmeyip ürünü bana geri yollamış. Açılan ürün iade olmuyormuş. Bana gelen ürün zaten orjinal bir kutuya veya pakete sahip değildi. Korumasız hatta herhangi bir şekilde güvenlik bandı dahi olmayan bir pakete koymuşlar. Üstünü patpatla sarıp küçük noname beyaz bir kutuya koyup yollamışlar. Streetview da bir dükkan bile görünmüyor. Neyseki kargo paketini açarken çektiğim video var :D

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ethem Candan

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Doğuş Akyürek
Alıntıyı görüntüle
Cihazı alalı 2 gün oldu daha içini hiç açmadığım halde bazı fan ızgaralarının yamuk olduğunu gördüm. Bu ilerde sıkıntı yaratır mı garanti vs.? Bu cihazı alanlarda da böyle mi?
Benimde ürün şimdi geldi ızgaralar düzgün ama arkadaki fan ızgaraların biri ileride biri geride şimdi windows kurup test kısmına geçeceğim eğer ısınma sorunu yaratıyorsa direk iade yoksa sorun olmaz gibi. Siz ızgara işini naptınız hocam?

jahearys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Faruk Dönmez
İzmirdeyim, ram satan biri var mı hala?
Mesaj otomatik birleştirildi:

n11 deki koyuncubilgisayardan samsung marka 8gb ram alan var mı? mağaza yorumları kötü 2. el ürün falan yolluyorlarmış.
hocam çoğu yorum iyiydi aslında ben de ona güvenerek aldım çoğu ürününde orjinal demişler

crimeboss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
omer omer
Benimde ürün şimdi geldi ızgaralar düzgün ama arkadaki fan ızgaraların biri ileride biri geride şimdi windows kurup test kısmına geçeceğim eğer ısınma sorunu yaratıyorsa direk iade yoksa sorun olmaz gibi. Siz ızgara işini naptınız hocam?
Fotoğraf çeker misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ahmet yilmaz
Bende de o tarz var ama sorun degil o kadar seri uretimlerde olur ufak tefek seyler abartilcak durum degil bence.

ANDUIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kadir Yıldız
İçinden çıkan Ram'i satmaya karar verdim.
İstanbul-Beyoğlu bölgesinden elden alınabilir.
500 TL.

Son düzenleme:

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
arkadaslar bence cok daha ıyı bır ssd almayacaksanız üzerindeki ssd bence hızları gayet yeterli
1682356829649.png

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Arkadaşlar sayfalarda falan yazilar bu sekilde pixel pixel
IMG-20230424-WA0027.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

@crimeboss hayırdır kardeş komik bir durum mu var?

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam