Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Ekz
Bu mux switch nerde ya ben bulamıyorum.Ya arkadaşlar bu armory create de standart ta ne ekran kartı kullanıyor nede 144hz alıyor her şey kısıtlı illa ultimate'e zorluyor çözümü varmı bunun
Windows 11 kurduysan driverlar otomatik yüklemiştir. Armoury crate programından standarta alırsan oyunlara girdiğinde otomatik geçiş yapar. Otomatik geçmesin hep ekran kartını kullansın diyorsan da ultimate açık şekilde kullanmalısın.

Shouyang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Utku
Windows 11 kurduysan driverlar otomatik yüklemiştir. Armoury crate programından standarta alırsan oyunlara girdiğinde otomatik geçiş yapar. Otomatik geçmesin hep ekran kartını kullansın diyorsan da ultimate açık şekilde kullanmalısın.
Bende otomatik geçmiyor kanka standart da iken girdim 4 FPS verdi hep ultimate'e açık istiyor standart ta ekran bile 64 Hz oluyor

yrunarse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Esra Nur Yılmaz
Hayırlı olsun doğru tercih yapmışsın.

Valoranta girerken van90033 hatası veriyor bu sorunu nasıl çözdünüz ? Bu sorun TPM ile ilgiliymiş fakat bios ayarlarında tpm adına hiçbir şeye rastlamadım.
ben bu video ile çözmüştüm. Hatamı tam olarak hatırlamıyorum bana gelen ama belki işinize yarar.

yrunarse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Esra Nur Yılmaz
Aynı aynı sorun hatta standart da iken 64hz oluyor sadece ve oyunlarda FPS bile vermiyor ultimate açmak zorunlu oluyor
Sorununuzu doğru anladığımdan emin değilim ama umarım yardımcı olur. Ben de ilk aldığımda baya uğraşmıştım 144 hz yapamamıştım meğersem https://www.amd.com/en/support/apu/...processors-radeon-graphics/amd-ryzen-7-7735hs bu driverları kurmamışım. Sonrasında Ayarlar - Sistem - Ekran - Gelişmiş Ekran ayarlarında yenileme hızı gözükmeye başladı. Umarım yanlış anlamamışımdır ve işinize yarar.
1682965765848.png

Shouyang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Utku
Sorununuzu doğru anladığımdan emin değilim ama umarım yardımcı olur. Ben de ilk aldığımda baya uğraşmıştım 144 hz yapamamıştım meğersem https://www.amd.com/en/support/apu/...processors-radeon-graphics/amd-ryzen-7-7735hs bu driverları kurmamışım. Sonrasında Ayarlar - Sistem - Ekran - Gelişmiş Ekran ayarlarında yenileme hızı gözükmeye başladı. Umarım yanlış anlamamışımdır ve işinize yarar. Alıntıyı görüntüle
Aaa ben bunu kurmadım bende panel böyle değil inşallah olur

Ozan--

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ozan
al gibi

Shouyang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Utku
Sorununuzu doğru anladığımdan emin değilim ama umarım yardımcı olur. Ben de ilk aldığımda baya uğraşmıştım 144 hz yapamamıştım meğersem https://www.amd.com/en/support/apu/...processors-radeon-graphics/amd-ryzen-7-7735hs bu driverları kurmamışım. Sonrasında Ayarlar - Sistem - Ekran - Gelişmiş Ekran ayarlarında yenileme hızı gözükmeye başladı. Umarım yanlış anlamamışımdır ve işinize yarar. Alıntıyı görüntüle
Sorunum büyük ihtimalle bu attığıniz linkteki driverlar dan direk alttakini indiriyorum sadece audo detect olanı otomatik kuruyor o herhalde üsttekini indirmedim o yüzden şuan kuruluyor bakalım

Segudas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yunus Gülal
Gerçekten bunları yüklemediğimiz içinmiş :) çok teşekkürler

yrunarse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Esra Nur Yılmaz
Sorunum büyük ihtimalle bu attığıniz linkteki driverlar dan direk alttakini indiriyorum sadece audo detect olanı otomatik kuruyor o herhalde üsttekini indirmedim o yüzden şuan kuruluyor bakalım
Evet! Umarım çözülür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekten bunları yüklemediğimiz içinmiş :) çok teşekkürler
İşe yaramasına sevindim! :)

PNSHER

80+
Hayırlı olsun doğru tercih yapmışsın.

Valoranta girerken van90033 hatası veriyor bu sorunu nasıl çözdünüz ? Bu sorun TPM ile ilgiliymiş fakat bios ayarlarında tpm adına hiçbir şeye rastlamadım.
Videoda yapılanları aynı şekilde yapın sorun çözülecektir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,384
Üyeler
141,571
Son üye
pestemalli
Top Bottom