Neler Yeni

İnceleme Asus TUF H3 Kullanım İncelemesi! [ASUS Yapmış Bu Kulaklığı]

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Arkadaşlar incelememe hoş geldiniz, bugün Asus'un 400 TL gibi bir fiyatla almış olduğum TUF H3 model kulaklığını inceliyoruz. Hepimiz hazırsak incelemeye başlıyoruz.
Bu inceleme kullanım incelemesidir, teknik özelliklerden bahsetmeyeceğim.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Öncelikle kulaklığın renk seçenekleri bulunmakta, o renkler ise şunlar:
gri.jpggümüş.jpgkırmızı.jpgmavi.jpg
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Öncelikle kulaklığın 7.1 özelliği bulunmaktadır, ben bunu youtube üzerinden test ettim ve sonuç gayet iyi oldu, güzel şekilde çalışıyor 7.1 özelliği.
Onun dışında ses kalitesi, bass/tiz olayını da açıklığa kavuşturayım. Bana daha çok bass veriyor gibi geldi kulaklık, ses kalitesi muhteşem.
Malzeme kalitesi de beni çok memnun etti, kulaklığın kafa ayarlama yeri paslanmaz çelik gibi bir maddeden üretilmiş, onun dışında da kulaklık gayet sağlam olmuş, ASUS başarmış.
En önemli yeri ise mikrofonu. Mikrofonu hakkında "kişisel" görüşüm şu yöndedir: Gürültüleri çok iyi şekilde tutmasa da iyi diyebiliriz, karşı tarafa gürültü çok az gidiyor. Ses kalitesi ise gerçekten beni çok memnun etti, beklemediğim kadar güzeldi.
Kafa bandı ve kulak pedi ile ilgili söyleyeceklerim de şunlar: Çok rahat bir kulaklık, kulak pedi deri ve çok çok uzun kullanırsak çok az miktarda terletiyor. Kafa bandı ise gerçekten kafaya hiç baskı uygulamıyor ve rahat.
Kulaklığın eksi yönünden biri benim için kablosu. Uzunluğu için değil, malzeme kalitesi yüzünden. Ana kablo plastikten yapılmış fakat iki farklı jak girişi sağlayan kablo örgüden yapılmış. Asus, güzel kardeşim niye hepsini örgü yapmadın ki? Bak ne güzel eksi bir durum olmayacaktı kulaklıkta.:D Bu arada jak girişi altın.
Diğer eksi yönüyse mikrofonunun çıkarılamıyor olması.
Evet arkadaşlar incelememiz bu kadardı. Herhangi bir sorunuz olursa sorabilirsiniz. @epica59 'un önerisi ile aldım bu kulaklığı ve iyi ki almışım, Allah razı olsun.

Son düzenleme:

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Eline sağlık.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Ne zamandır merak ediyordum sonunda incelemesi yapıldı.
Eline sağlık biraz kendi çektiğin fotoğraflar ile zenginleştirirsen konuyu daha iyi olacaktır.

Mahir Ertuğrul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Mahir Ertuğrul
Arkadaşlar incelememe hoş geldiniz, bugün Asus'un 400 TL gibi bir fiyatla almış olduğum TUF H3 model kulaklığını inceliyoruz. Hepimiz hazırsak incelemeye başlıyoruz.
Bu inceleme kullanım incelemesidir, teknik özelliklerden bahsetmeyeceğim.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Öncelikle kulaklığın renk seçenekleri bulunmakta, o renkler ise şunlar:
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Öncelikle kulaklığın 7.1 özelliği bulunmaktadır, ben bunu youtube üzerinden test ettim ve sonuç gayet iyi oldu, güzel şekilde çalışıyor 7.1 özelliği.
Onun dışında ses kalitesi, bass/tiz olayını da açıklığa kavuşturayım. Bana daha çok bass veriyor gibi geldi kulaklık, ses kalitesi muhteşem.
Malzeme kalitesi de beni çok memnun etti, kulaklığın kafa ayarlama yeri paslanmaz çelik gibi bir maddeden üretilmiş, onun dışında da kulaklık gayet sağlam olmuş, ASUS başarmış.
En önemli yeri ise mikrofonu. Mikrofonu hakkında "kişisel" görüşüm şu yöndedir: Gürültüleri çok iyi şekilde tutmasa da iyi diyebiliriz, karşı tarafa gürültü çok az gidiyor. Ses kalitesi ise gerçekten beni çok memnun etti, beklemediğim kadar güzeldi.
Kafa bandı ve kulak pedi ile ilgili söyleyeceklerim de şunlar: Çok rahat bir kulaklık, kulak pedi deri ve çok çok uzun kullanırsak çok az miktarda terletiyor. Kafa bandı ise gerçekten kafaya hiç baskı uygulamıyor ve rahat.
Kulaklığın tek eksi yönü benim için kablosu. Uzunluğu için değil, malzeme kalitesi yüzünden. Ana kablo plastikten yapılmış fakat iki farklı jak girişi sağlayan kablo örgüden yapılmış. Asus, güzel kardeşim niye hepsini örgü yapmadın ki? Bak ne güzel eksi bir durum olmayacaktı kulaklıkta.:D Bu arada jak girişi altın.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Evet arkadaşlar incelememiz bu kadardı. Herhangi bir sorunuz olursa sorabilirsiniz. @epica59 'un önerisi ile aldım bu kulaklığı ve iyi ki almışım, Allah razı olsun.

NOT: Fotoğraflar sonradan eklenecektir.
Eline sağlık.

Recep_Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,362
İsim
Recep
Dış sesleri kesiyor mu hocam

gbaleft

80+ Platinum