Neler Yeni

Ayın ürünü kampanyası ne zamana ertelendi?

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mert Aksu
Haziran ayında ürün gelmeyeceğini abdullah abi, bir konuda açıklamıştı. peki, ne zaman ayın ürünü gelir? yani bu ay gelir ise kaçında gelir

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Faruk
Haziran ayında ürün gelmeyeceğini abdullah abi, bir konuda açıklamıştı. peki, ne zaman ayın ürünü gelir? yani bu ay gelir ise kaçında gelir
Dostum bende bekliyorum kulaklık ve mekanik klavye için belki çıkar ümidiyle bugün 1150 TL ye kulaklık aldım inşallah klavye almadan indirime girer

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mert Aksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bende bekliyorum kulaklık ve mekanik klavye için belki çıkar ümidiyle bugün 1150 TL ye kulaklık aldım inşallah klavye almadan indirime girer
yeni mekanik klavye çıktı bende kulaklık çıkma ümidiyle bekliyorum

fguler17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ferdi Güler

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mert Aksu
off bi mpow air se çıkarsa yaaa
aga hiç sanmıyorum abdullah abi genelde bilindik markaların ürünlerini itopyayla anlaşıp koyuyor ve mpow ilk defa duyduğum bir marka ve itopyayla anlaşması yok bildiğim kadarıyla. muhtemelen asus,steelseries,logitech,razer bu 4 markadan geliceğine adım kadar eminim. ama gelen markadan çok gelen indirim daha önemli gibi bundan önceki ayın ürününde 1/3 fiyatına almıştık ürünü ama bu ayın ürününde 3/4 ü fiyatına aldık ürünü yani birinde %66.7 indirim yapılmışken bu son üründe %25 indirim yapıldı arada 2.5 katlık bir indirim farkı var. sanırım artık ayın ürünü gelse bile eski cazip indirimleri unutmamız gerekiyor. sanırım bu da itopyayla donanım arşivinin arasında eskisi gibi bir birliktelik olmaması olabilir emin değilim. ama tek umudum bayrama özel sağlam ürünlerin ayın ürününe eklenmesi olur. çünkü gerçekten sadece bunun için tutumlu olmaya başladım para biriktirmedeki amacım bu haline geldi :D şuanda bu yazıları yazdığım klavye de abdullah abinin bundan önceki yaptığı ayın ürünündeki klavye ile yazıyorum. (Asus TUF Gaming K3)

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mert Aksu
@Abdullah Hacıgül abdullah abi kusura bakma etiketledim. ayın ürünü kampanyası ne zaman olucak bir gelişme var mı?

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mert Aksu
dostum bu ay gelmeyecek demişti sonraki aylar için herhangi bir atıfta bulunmadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,032
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom