Neler Yeni

Ayrıştırıcı Din ve Siyaset Konulu Paylaşımların Yasaklanması

mesut3467

80+ Bronze
Attığım konuya ya bakmadın yada arkadaşın filan diye burada bir şeyler yapmaya çalışdığını düşünmeye başladım. Adamın konu dışı paylaşımlarına baksan kıyas gibi sürekli bir şekilde parti övme yada gömme eylemi gerçekleştrdiğini görürsün. Bunu normal şekilde yapacak olsa yine neyse der susarsın. Fakat adam hakaret içeren kelimelerle ifade ediyor. Burada şuan o kelimeleri size kullansam hoş karşılayacak gibi bir haliniz var.

Rütbe ile alakalı öyle bir durum yok diyorsun, konu belli üye belli çevirimiçi bir yönetici tutup konuya cevap yazmıyor. Yoğun olabilirler ama bu uzun süredir böyle devam ediyor. Hiç mi bu tarz konulara denk gelen yok?

Son düzenleme:

MrYılmazer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Yusuf Yılmazer
Arkadaşlar öncelikle siyasi yada dini içeriklerin bilgi amaçlı paylaşımında sorun olduğunu düşünmüyorum. Fakat açık açık ''O partiye oy vermeyi nasıl düşünüyorsunuz?'' ''Şu parti ... '' gibi hakarete varan siyasi içeriklerin paylaşımının ve yorumlanmasının cezalandırılması öneriyorum. En nihayetinde buranın kişisel twitter adresi olmadığını düşünüyorum. Siyasi ve dini fikirlerinizi lütfen kendinize saklayın. Teşekkür ediyorum.

Örnek bir konu atıyorum inceleme ve değerlendirmeyi sizlere bırakıyorum.

bknz: https://forum.donanimarsivi.com/konu/ibb-icraat-vs-akp-icraat.453769/

Şunuda eklemek istiyorum, rütbe sisteminin cezai işlemlerde bir avantaj yada dezavantaj sağlamayacağını umuyorum. Moderatör arkadaşları göreve davet ediyorum.

@Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz @Toxpox @keremcnsz24 @Emir Aydın @alpolojix
haklısın siyasi dini konular daha iyi incelenmeli , dinlere saygısızlık eden çok denk geliyorum , aynı şekilde Ak Parti ye sövenleri aşağılık görenlere de çok denk geldim , bu paylaştığın konuyu ilk defa gördüm. Bi örnek de vereyim adam imzasında belli bir kesimde açık bir şekilde dalga geçmiş. Bu olaylar inşalla çözülür ivedi ile. Burada siyasi tartışma görmek en son istediğim bir şey.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Attığım konuya ya bakmadın yada arkadaşın filan diye burada bir şeyler yapmaya çalışdığını düşünmeye başladım. Adamın konu dışı paylaşımlarına baksan kıyas gibi sürekli bir şekilde parti övme yada gömme eylemi gerçekleştrdiğini görürsün. Bunu normal şekilde yapacak olsa yine neyse der susarsın. Fakat adam hakaret içeren kelimelerle ifade ediyor. Burada şuan o kelimleri size kullansam hoş karşılacak gibi bir haliniz var.
Ne arkadaşım ne de bir şey. Fikirleriyle tamamen zıt düşünüyorum. Konudaki yobaz gibi ifadelerin hakaret olarak sayılması diye bir istekte bulunsan yine derim ki tamam da ortada bir fikir var ve konuyu açmış arkadaş.
Altında da tartışma dönmüş.
Adamın konu dışı paylaşımlarına baksan kıyas gibi sürekli bir şekilde parti övme yada gömme eylemi gerçekleştrdiğini görürsün.
Sen daha fevkalade ile karşılaşmamışsın :D
Neyse çok uzatmayacağım ama burada belirli bir kesme koyu bir biçimde bağlı olan çok insan var. Bunlar her iki kesimde de var, her koyu bağlı insana uyarı vs uygulanma durumu mümkün değil.
Fakat adam hakaret içeren kelimelerle ifade ediyo
Buna eyvallah diyorum bak. Git raporla , hakaret ve kaba dilden uyarı yiyor mu yemiyor mu görürsün.
Burada şuan o kelimleri size kullansam hoş karşılacak gibi bir haliniz var.
Laflarını sana iade ediyorum, ne hadle böyle bir şey söylüyorsun? Ayrıştırıcı olur olmaz siyaset hayatımızın parçası ve bu gibi konular da forumların kaçınılmazı. Hakaret olmadığı sürece paylaşılabilir. Haddini bil lütfen.

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Akın Serhan Toğrul
Arkadaşlar öncelikle siyasi yada dini içeriklerin bilgi amaçlı paylaşımında sorun olduğunu düşünmüyorum. Fakat açık açık ''O partiye oy vermeyi nasıl düşünüyorsunuz?'' ''Şu parti ... '' gibi hakarete varan siyasi içeriklerin paylaşımının ve yorumlanmasının cezalandırılması öneriyorum. En nihayetinde buranın kişisel twitter adresi olmadığını düşünüyorum. Siyasi ve dini fikirlerinizi lütfen kendinize saklayın. Teşekkür ediyorum.

Örnek bir konu atıyorum inceleme ve değerlendirmeyi sizlere bırakıyorum.

bknz: https://forum.donanimarsivi.com/konu/ibb-icraat-vs-akp-icraat.453769/

Şunuda eklemek istiyorum, rütbe sisteminin cezai işlemlerde bir avantaj yada dezavantaj sağlamayacağını umuyorum. Moderatör arkadaşları göreve davet ediyorum.

@Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz @Toxpox @keremcnsz24 @Emir Aydın @alpolojix
Açılan konu saçma insanlar fikirlerini belirtip istediği gibi karşıt fikirler tartışabilirler hak verirsin vermezsin bu demokrasidir fakat verdiğin örnek konusunda haklısın arkadaşın açtığı konu bir tartışma değil propoganda.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Açılan konu saçma insanlar fikirlerini belirtip istediği gibi karşıt fikirler tartışabilirler hak verirsin vermezsin bu demokrasidir fakat verdiğin örnek konusunda haklısın arkadaşın açtığı konu bir tartışma değil propoganda.
@Mehmet Yılmaz 'a sormak lazım .
Bir fikrin propagandasını yapmak yasak mı forumda? Fikir saçma vs konularına girmiyorum. (Hakaretleri geçiyorum, onlar zaten uyarı alıyor) propaganda uyarı sebebi mi?

mesut3467

80+ Bronze
Uyarı sebebi olmadığı için bu konuyu açtım hocam. Evet haklısınız özür dilerim size karşı hoş olmayan bir yazı yazdım. Çünkü konuda belirtilen linki okumadan cevap yazmışsınız.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Uyarı sebebi olmadığı için bu konuyu açtım hocam. Evet haklısınız özür dilerim size karşı hoş olmayan bir yazı yazdım. Çünkü konuda belirtilen linki okumadan cevap yazmışsınız.
Okumuştum ama konuda hakaret bulmadım. İyi geceler , iyi forumlar. @Mehmet Yılmaz değerlendirir.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Başkalarının fikirlerine saldırılmadığı, hakaret edilmediği sürece genel fikirlerinizi paylaşmanızda garip bir şey yok. Paylaşılmamasını istesek sizden önce biz yasaklardık zaten. Saygı sınırını aşanları ise raporlamanız gerekiyor.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Başkalarının fikirlerine saldırılmadığı, hakaret edilmediği sürece genel fikirlerinizi paylaşmanızda garip bir şey yok. Paylaşılmamasını istesek sizden önce biz yasaklardık zaten. Saygı sınırını aşanları ise raporlamanız gerekiyor.
Tam olarak bunu söylüyorum.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Gücendim şu an yeminlen. O kadar sohbetimiz, abi bro ilişkimiz oldu. Ne hemen sildin attın. Sen de mi be Doğan abi!
Buradaki mevzu arkadaşlık ilişkisini aşıyor. Muhabbetimiz olması senin konundaki yanlışları örtmüyor.

mesut3467

80+ Bronze
Yani evet haklısınız insanlar fikirlerini paylaşmalı. Şuan bende fikrimi paylaşabiliyorum. Ama dediğim içeriklerin tamamı tartışmaya yönelik ister argo diyin ister küfür barındırıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,744
Üyeler
138,397
Son üye
BoreasAlkyone
Top Bottom