Neler Yeni

Ayrıştırıcı Din ve Siyaset Konulu Paylaşımların Yasaklanması

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
Arkadaşlar öncelikle siyasi yada dini içeriklerin bilgi amaçlı paylaşımında sorun olduğunu düşünmüyorum. Fakat açık açık ''O partiye oy vermeyi nasıl düşünüyorsunuz?'' ''Şu parti ... '' gibi hakarete varan siyasi içeriklerin paylaşımının ve yorumlanmasının cezalandırılması öneriyorum. En nihayetinde buranın kişisel twitter adresi olmadığını düşünüyorum. Siyasi ve dini fikirlerinizi lütfen kendinize saklayın. Teşekkür ediyorum.

Örnek bir konu atıyorum inceleme ve değerlendirmeyi sizlere bırakıyorum.

bknz: https://forum.donanimarsivi.com/konu/ibb-icraat-vs-akp-icraat.453769/

Şunuda eklemek istiyorum, rütbe sisteminin cezai işlemlerde bir avantaj yada dezavantaj sağlamayacağını umuyorum. Moderatör arkadaşları göreve davet ediyorum.

@Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz @Toxpox @keremcnsz24 @Emir Aydın @alpolojix
Evet sonunda birinin gerçekten bunu yazacağını biliyordum şimdi konuya gelirsek evet gerçekten bir (boktan) konu açan bu siz değilsiniz bu arada sizin paylaştığınız kişi hakkında söylüyorum o boktan konuyu açıp ta burada insanları kavgaya götürecek kadar bir konuyu veya bunu paylaşan kişiyi adminlerin banlamaması kadar komik bir olay yok hatta az önce attığınız bir fotoğrafı gördüm ve rapor ettiğiniz kişi yöneticiler tarafından reddedildiğini de gördüm gerçekten yazık gerçekten o konuyu okumayıp gelip burada ahkam kesen insanları da gördüm kişi konuda hakaret ettiği halde bakın ( hakaret ettiği ) halde banlanmaması kadar gülünç bir olay yok o zaman herkes birbirinin annesine küfür etsin sonuçta ban yemeyeceksek sıkıntı olmaz diye düşünüyorum sizce he ( Adminler sıkıntı olur mu ) siz bu forum neden kurdunuz insanlar daha fazla bilgi öğrensinler daha fazla birbirleri ile konuşup sorunlarını düzeltsinler çözemedikleri soruları burada çözsünler sağlık hakkında sorular sorsunlar teklonoji hakkında sorular sorsunlar diye bu forum açıldı değil mi peki Allah aşkına bu forumda Siyasetin ne işi var Dinin ne işi var ben bir tek bunu çözemedim neden iyi veya kötü neden siyaset girdi bu foruma ben hala anlamış değilim biri AK Koyunlar der diyeri CHPKK der ben anlamıyorum bunu diğer malum foruma bakıyorum öyle bir şey yok adamlar siyaset konuştukları gibi banlıyorlar . bu forumda bu kadar siyaset konuşulmuyordu ne oldu da bu kadar konuşulmaya başlandı biliyorum tek isteğim var bakın tek bir istek iyi veya kötü siyaseti ve dini karıştıranları banlayın bu kadar sadece bu sadece bu ya başka hiç bir şey yok siyaseti ve dini karıştıranları banlayın başka bir şey istemiyoruz artık insanların Yok AK Koyunları banlayın yok çay atıyorlar yok CHP PKK destekliyor gibi saçma sapan cümleleri duymak dahi istemiyoruz benim kendi görüşürüm bu ben bu foruma aklımda çözemediğim soruları cevaplayacak kişilere soru sormak için geliyorum ama böyle şeyleri görmek biliyorum Donanımarsıvı forumuna üzülüyorum inşallah beni kötü olarak anlamazsınız ben burada düşüncemi paylaştım insanlar ne isterse konuşur kafasıyla giderseniz bu forumun affedersiniz içine edersiniz . artık bir el atarsanız çok iyi olur

Son düzenleme:

equinoxx

80+ Bronze
Hepinizi bu şaheser ile selamlıyorum !! Lidere saygı d(!)r.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,457
Üyeler
140,202
Son üye
Riax
Top Bottom