Neler Yeni

Yardım Babamı nasıl ikna edebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Yiğitcan Eginli
Arkadaşlar bilgisayarımı topladığım gün bide mekanik klaye almıştımve hayatımda ilk kez kullanıcaktım markası rampage kb r18 myth blue switch siyah modeliydi. İlk defa mekanik klavye kullandım ve açıkçası çok hoşuma gitti ancak 4, 5 ay sonra wasd gibi tuşlarda basmama 2 kere basma gibi sorunlar çıktı. Garantiye yolladık tamir edildi diye geldi tuşlar aynı bıraktığım gibiydi aynı gün tekrar gönderdik değişim istedik değişti diye geldi ama değişmemiş wasd nin yanında shift ctrl gibi tuşlarda da aynı sorun başladı tekrar götürdük ve babam mekanik klavye almıycaksın dedi ve media markt yetkilisi değiştirip membran bir klavye olan Logitech G213 Prdigy verdi. Neredeyse 1 yıl olacak kullanıyorum ama hala mekanik klavyedeki tadı alamadım. Mekanik klavye istiyorum ama babam almam diyor. Şimdi gerçekten bilen birisi varsa yazsın lütfen. Bütçem çok değil gamepower rampage gibi markaların mekanik klavyelerinin hepsinde aynı sorun oluyormu ? Tavisyeniz varsa 400 TL ye kadar bilindik marka mekanik klavye tavsiyenizi alabilirim ve babamı nasıl ikna ederim yardım edin lütfen

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
İstediğin mekanik klavye marka/model'ini söyle babanı ikna etmene yardımcı olayım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Yiğitcan Eginli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar bilgisayarımı topladığım gün bide mekanik klaye almıştımve hayatımda ilk kez kullanıcaktım markası rampage kb r18 myth blue switch siyah modeliydi. İlk defa mekanik klavye kullandım ve açıkçası çok hoşuma gitti ancak 4, 5 ay sonra wasd gibi tuşlarda basmama 2 kere basma gibi sorunlar çıktı. Garantiye yolladık tamir edildi diye geldi tuşlar aynı bıraktığım gibiydi aynı gün tekrar gönderdik değişim istedik değişti diye geldi ama değişmemiş wasd nin yanında shift ctrl gibi tuşlarda da aynı sorun başladı tekrar götürdük ve babam mekanik klavye almıycaksın dedi ve media markt yetkilisi değiştirip membran bir klavye olan Logitech G213 Prdigy verdi. Neredeyse 1 yıl olacak kullanıyorum ama hala mekanik klavyedeki tadı alamadım. Mekanik klavye istiyorum ama babam almam diyor. Şimdi gerçekten bilen birisi varsa yazsın lütfen. Bütçem çok değil gamepower rampage gibi markaların mekanik klavyelerinin hepsinde aynı sorun oluyormu ? Tavisyeniz varsa 400 TL ye kadar bilindik marka mekanik klavye tavsiyenizi alabilirim ve babamı nasıl ikna ederim yardım edin lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Yiğitcan Eginli
Babanı zorlama boşver. Pandemi var zaten, belki para sıkıntısı vardır. Sen istediğini söyle, o imkanı olunca gel alalım der zaten.
Hayır yok istese 1000 TL lik klavye de alır ama bi klavyeye okadar para vermem ben diyor

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Öncelikle rampage ve gamepower almanı önermem hele bu fiyat bandında sakın alma çoğu sorunlu bunu babana söylersin

Tavsiye olarakta

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Yiğitcan Eginli

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,429
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Babanı zorlama boşver. Pandemi var zaten, belki para sıkıntısı vardır. Sen istediğini söyle, o imkanı olunca gel alalım der zaten.
aga her şeyi para sıkıntısına bağlamayın istememe nedeni klasik bilmeyenlerin yaptığı şey bi kere sorun yaşadı diye bidaha mekanik klavye almak istemiyor bilmediğinden her mekanik klavyeyi aynı sanıyor g213 prodigy 350 TL zaten o fiyata mekanik klavye alırdı istese

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Ben model bilmiyorum ki sadece basmama sorunu olmayan ve mavi switchli bilindik marka 400 TL ye kadar bütçem var böyle bir klavye istiyorum
Git babana de ki "Baba bugün sağlık ocağına gitmişim hasta olmuşum baya."
Baban:"Ne hastalığı oğlum ?"
Sen:"Switch hastalığı babacım." (O sırada yanına gidip omuzlarına masaj yap)
Baban:"Neymiş o hastalık ?"
Vs. derken sen ikna edersin eğer ikna olmazsa bil ki bi sorun vardır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Yiğitcan Eginli
aga her şeyi para sıkıntısına bağlamayın istememe nedeni klasik bilmeyenlerin yaptığı şey bi kere sorun yaşadı diye bidaha mekanik klavye almak istemiyor bilmediğinden her mekanik klavyeyi aynı sanıyor g213 prodigy 350 TL zaten o fiyata mekanik klavye alırdı istese
Aynen tam sorunu anlamışsın nasıl çözeceğiz ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,833
Üyeler
138,418
Son üye
hepsioylesine
Top Bottom