Neler Yeni

Yardım Babamı nasıl ikna edebilirim?

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Aynen tam sorunu anlamışsın nasıl çözeceğiz ?
Ona o fiyatta sorunsuz modeller de olduğunu söyle hepsinin öyle olmadığı sadece ilk klavyeyi alırken yanlış tercih yaptığını falan söyle

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Babanı zorlama boşver. Pandemi var zaten, belki para sıkıntısı vardır. Sen istediğini söyle, o imkanı olunca gel alalım der zaten.
Alakası yok durumumuz vardı fakat almıyorlardı ben küçükken. Bir klavyeye bu kadar para verilir mi diyorlardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Yiğitcan Eginli
Ona o fiyatta sorunsuz modeller de olduğunu söyle hepsinin öyle olmadığı sadece ilk klavyeyi alırken yanlış tercih yaptığını falan söyle
Zaten bilmeden almıştım şuan gamepower ogre rgb çok hoşuma gitti aynı sorunu yaşarmıyım o klavyede ?

Trabzonlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Ömerfaruk
Arkadaşlar bilgisayarımı topladığım gün bide mekanik klaye almıştımve hayatımda ilk kez kullanıcaktım markası rampage kb r18 myth blue switch siyah modeliydi. İlk defa mekanik klavye kullandım ve açıkçası çok hoşuma gitti ancak 4, 5 ay sonra wasd gibi tuşlarda basmama 2 kere basma gibi sorunlar çıktı. Garantiye yolladık tamir edildi diye geldi tuşlar aynı bıraktığım gibiydi aynı gün tekrar gönderdik değişim istedik değişti diye geldi ama değişmemiş wasd nin yanında shift ctrl gibi tuşlarda da aynı sorun başladı tekrar götürdük ve babam mekanik klavye almıycaksın dedi ve media markt yetkilisi değiştirip membran bir klavye olan Logitech G213 Prdigy verdi. Neredeyse 1 yıl olacak kullanıyorum ama hala mekanik klavyedeki tadı alamadım. Mekanik klavye istiyorum ama babam almam diyor. Şimdi gerçekten bilen birisi varsa yazsın lütfen. Bütçem çok değil gamepower rampage gibi markaların mekanik klavyelerinin hepsinde aynı sorun oluyormu ? Tavisyeniz varsa 400 TL ye kadar bilindik marka mekanik klavye tavsiyenizi alabilirim ve babamı nasıl ikna ederim yardım edin lütfen
Philips spk8614 red search kullanıyorum bi sıkıntı görmedim 1 sene de

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,867
Üyeler
140,570
Son üye
mustafacc
Top Bottom