Neler Yeni

Bana kendinizden bahsedin !

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,309
İsim
.
Alanyada yaşarım.
Araba ve motor sürmeyi severim
PC ile uğraşmayı severim
Rocky serisini severim
Cehennem şoförü misali bisklet sürerim
Bazen cem karaca bazen eminem bazen ceza dinlerim
Yemek yerim
Ders çalışmam ama bir şekilde gidiyorlar

Mauro İcardi

80+ Bronze
Oyun oynamayı pek sevmeyen, içine kapanık biriyim.
İnatçıyım.
Ders çalışmayı sevmem ama okulu severim.
Son zamanlarda günün 4 saatini forumda geçiriyorum.
Kitap okumayı seviyorum.
2 yıl önce psikopat gibi Roblox oynadım bu yüzden şuan oyunlardan pek zevk almıyorum.

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,035
İsim
Burak
İnsanım

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Her insan ayrı bir dünyadır diye düşünüyorum. siz kimsiniz ? nasıl bir insansınız. kendinizi nasıl tanımlarsınız ?
yanlızlığı seven biraz fazla küfür eden genel olarak mantıklı bi şekilde eleştiri yapmayı seven bazı insani değerlere saygı duymayan bi insanım ama bence iyi bi insanım :D

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,467
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
İnsanlardan nefret ederim , ahlak yasalarım yoktur ama genel ahlak yasalarına uymaktanda kendimi alamam, egom üsttedir ama süperegoyla hareket ederim. Mantık her düşünce biçiminin üstündedir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kağan Akın
Her F/P toplama sistemin altına "Abi bilgisayarım yok bana bilgisayar alsana? Abi sistemim çok kötü inşallah birisi bana alır:) (hemen alındı)" diye kendini acındıranları bıçaklamak isteyen bir tipim var

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ben Mete Yavuz,
15 yaşında 166 boyunda bir gencim, profesyonel olarak futbol oynar, elektronik ve teknolojiyi merak eder, forumlarda takılırım. Yaklaşık günde 14 saat Valorant ve CSGO oynar son gün ödev yapar bir karaketerim. Ultim AK ile 100 metre spray atmak .d

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Kendimi bildim bileli web sitelerle uğraşıyorum, 13-14 yaşından beri sitelerim var. Webmaster olma yolunda ilerleyen biri diyebiliriz.

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Ben Kerem Yiğit;
16 yaşındayım. Genel olarak bilgisayara ilgim var. Eskiden sadece oynamayaydı şimdi bir nebze de olsa donanım bilgim var. Genel olarak LoL oynuyorum. Forum katıldığımdan beri PC almayı düşünüyorum ama bir türlü alamıyorum. Boş vakitlerimde arkadaşlarımla dışarıda geziyorum. Ve bir web sitesinde yazarlık yapıyorum. Forumda biraz kasıntı cümleler kurabiliyorum resmi olmak amacıyla gerçek hayatta resmiyetle alakam yok.

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Zeka oyunlarını çok seven. çok düzgün insanlardan oluşan bir arkadaş çevresine sahip. dışarı çıkma fırsatı olunca hep çıkan ama genede az dışarı çıktığını düşünen. sinema aşığı biriyim ve keşke çılgınlıklar yapacak kadar cesaretli olsam. son zamanlarda belamı aramaya çok meraklıyım. örneğin geçenlerde bisiklet sürerken gta daki gibi bir su kanalı bulmuştuk ve bisikletleri çitin üstünden atıp orada bisiklet sürmüştük.
Reversi oynuyor musun ? Ya da pentago ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,239
Üyeler
157,216
Son üye
Alkarist
Top Bottom