Neler Yeni

banka ve kredi kartı önerisi

sprinkie

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
çağan yurtseven
merhaba arkadaşlar 18 yaşına yeni girdim ve bir bankada hesap açıp kredi kartı almayı düşünüyorum findeks puanımı yükseltmek için ancak şu an da mezunum üniversiteye seneye gideceğim ve şu anlık çalışmıyorum bu şartlarda en iyi banka ve kredi kartı hangisidir ?

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Burak
merhaba arkadaşlar 18 yaşına yeni girdim ve bir bankada hesap açıp kredi kartı almayı düşünüyorum findeks puanımı yükseltmek için ancak şu an da mezunum üniversiteye seneye gideceğim ve şu anlık çalışmıyorum bu şartlarda en iyi banka ve kredi kartı hangisidir ?
Qnb finans bank ve yapı kredi

Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Hüseyin
Kredi çekemezsin ama banka olarak Enpara ve Garanti önerebilirim. Akbank son zamanlarda çok değişik davranıyor.

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Görkem çetinkaya
Enpara en iyisi dostum ben 3 yildir kullaniyorum.

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Hayriye
Kredi çekemezsin ama banka olarak Enpara ve Garanti önerebilirim. Akbank son zamanlarda çok değişik davranıyor.
Akbank başvurmanız gereken en son bankalardan sanki ne zaman duysam sorun oluyor. Geçenlerde insanlar 2 gün erişemedi bu inanılmaz bir şey. Ben kendim Maximum yani İş Bankasınınkini kullanıyorum pek sorun yaşamadım iş yeri için banka hesabı açmam gerekmişti İş Bank Qnb ve Garantiden açmıştım Qnbde bildiğimiz atmden para çekemiyordum Garantiyi pek kullanmadım kartım nerede emin değilim. Üçünden İş Bankasını kullanıyorum sorun yaşamadım hali hazırda o var diye onun kredi kartına başvuru yaptım sabah 05.59da başvurdum 06.00da onaylandı çat diye de alışverişimi yaptım kartımı almadım birkaç ay 5-10 binlik alışveriş yaptım kart bana sorarak limiti son zamanda 72 bine kadar yükseltti işin tuhafı ben öğrenciyim sürekli gelirim yok her ay düzenli harçlık atanım bile yok en son bu karta geçen sene mayısta maaş yattı toplam 3 ay kadar maaş yattı sanırım. Bir sorun çıkmadı sen öğrencisin sen böylesin demediler yani. Bir de World karta internette çok fazla kampanya çıkıyor Maximum olmasa World alırdım ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Hüseyin
Akbank başvurmanız gereken en son bankalardan sanki ne zaman duysam sorun oluyor
En son olan olayda Akbank benim için bitti zaten. Güncel olarak Garanti ve Enpara kullanıyorum ikisi de iyi.

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Musa Topçu
Enpara garanti ve world kullanıyorum memnunum

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,099
İsim
umut şahin
ziraat bankası kesinlikle vermiyor onun harici tüm bankalar verebilir maks kart limiti 2000 2500tl falan olur genelde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,156
Üyeler
156,740
Son üye
Enes Gümüş
Top Bottom