Neler Yeni

🔥İndirim (SON gün)Battle.net %67 BAHAR İNDİRİMİ

hesap mı veriyorlar kod mu veriyorlar bu sitenin çalışma sistemini bilmiyorum

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Ömer Aslan
hesap mı veriyorlar kod mu veriyorlar bu sitenin çalışma sistemini bilmiyorum
battle net uygulmasını ındırıyorsun oyunu satın alınca steam gibi hesabına oyun gelıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsine sahip biri olarak söylüyorum (cod bağımlısıyım ilk çıktığı gün alır geçerim) bu fiyatlara bile değmez single oyuncusuysanız eğer ben saatlerce multi oynayacağım diyorsanız cold war (alınır) ve mw3(mw2 aynısını ama mw2 oyuncu yok :( ) dışında oyuncu bulmanız bir tık zor olabilir bilginize.
Yorumunuz ıcın tesekkurler cold war almakta fayda var.

battle net uygulmasını ındırıyorsun oyunu satın alınca steam gibi hesabına oyun gelıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yorumunuz ıcın tesekkurler cold war almakta fayda var.
Steam gibi bir uygulaması var yani öyle mi

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,892
İsim
Sarp Yılmaz
Son gün 8 NİSAN.
Benim istek listem, hepsi 513 TL den olsaydı bari
Alıntıyı görüntüle
Warzone dışında girmediğim için pek ilgimi çekmedi ama ilgilenen için fena değil indirimler

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,637
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
Bettle net mi ? tövbeliyim saolun : D

TahinPekmez

80+ Silver

ozgyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özgür Akyalı
ra bile değmez single oyuncusuysanız eğer ben saatlerce multi oynayacağım diyorsanız cold war (alınır) ve mw3(mw2 aynısını ama mw2 oyuncu yok :( ) dışında oyuncu bulmanız bir tık zor olabilir bilginize.
acaba modern warfare 1 veya 2 alsam onun online sunucuları ayrı ayrı mı yoksa mw3 ile aynı sunucularımı var. (yani çapraz oyunların desteği var mı?)

tversky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Alperen Yüksel
acaba modern warfare 1 veya 2 alsam onun online sunucuları ayrı ayrı mı yoksa mw3 ile aynı sunucularımı var. (yani çapraz oyunların desteği var mı?)
hepsinin multiplayerı kendine özgü mw1 alıp mw2 oyuncuları ile oynayamazsınız cross olayı sadece tüm güncel cod serilleri ( mw2 mw3 ) x warzone ve warzone mobile şeklindedir.

Yani özetle warzone oynarsanız silahlar ve karakterler tüm mw serilerinden mevcut fakat para verip mw1,2,3 den birini alırsanız o oyun kendi başına ayrı olarak kendi serverları üzerinden oynanır. mw3 alıp mw2 silahı ile oynayamazsınız veya o haritalara giremezsiniz multiplayer alıp paranın hakkını vermek istiyosanız güncel oyunlardan şaşmayın malesef cod kitlesi amerika ağırlıklı ve adamlara her sene 1 oyuna 60-70 vermek koymuyor kasımda cıkar her cod serisi kasımdan kasıma oynarlar ve eskisini silerler oyuncu bulmak her gecen gün bir önceki seride zorlaşır :( (Özetlemek istiyorum her seferinde başka şeyler yazıyorum kusura bakmayın.)

Sanırım 4.düzenlemem :D yani bir cod sever olarak SİNGLE oynamak amaçlı alacaksanız bu fiyatlara değmez şahsi fikrim
multi oynayacaksanız mw2 ve cold war hala kitlesi olan seriler ve tabi ki mw3, bütçenize uygun olanı alabilirsiniz oynanış olarak cold war daha zevkli bilginize.

Son düzenleme:

ozgyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özgür Akyalı
hepsinin multiplayerı kendine özgü mw1 alıp mw2 oyuncuları ile oynayamazsınız cross olayı sadece tüm güncel cod serilleri ( mw2 mw3 ) x warzone ve warzone mobile şeklindedir.

Yani özetle warzone oynarsanız silahlar ve karakterler tüm mw serilerinden mevcut fakat para verip mw1,2,3 den birini alırsanız o oyun kendi başına ayrı olarak kendi serverları üzerinden oynanır. mw3 alıp mw2 silahı ile oynayamazsınız veya o haritalara giremezsiniz multiplayer alıp paranın hakkını vermek istiyosanız güncel oyunlardan şaşmayın malesef cod kitlesi amerika ağırlıklı ve adamlara her sene 1 oyuna 60-70 vermek koymuyor kasımda cıkar her cod serisi kasımdan kasıma oynarlar ve eskisini silerler oyuncu bulmak her gecen gün bir önceki seride zorlaşır :( (Özetlemek istiyorum her seferinde başka şeyler yazıyorum kusura bakmayın.)

Sanırım 4.düzenlemem :D yani bir cod sever olarak SİNGLE oynamak amaçlı alacaksanız bu fiyatlara değmez şahsi fikrim
multi oynayacaksanız mw2 ve cold war hala kitlesi olan seriler ve tabi ki mw3, bütçenize uygun olanı alabilirsiniz oynanış olarak cold war daha zevkli bilginize.
valla çok yardımcı oldun, teşekkürler hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,284
Üyeler
140,799
Son üye
ThedorBaggwell
Top Bottom