Neler Yeni

Battlefield 2042 alınır mı?

ByUSLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan uslu
Epic game deki 130tl kuponu Battlefield 2042 harcamaya değermi? İlk çıktığında çok fazla bug vardı hala devam ediyormu? Steam yorumları filanda olumsuzdu baya kafam çok karıştı

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Alınır mı alınır, oyun şu anda güzel ancak BF2042'den önce alınacak daha iyi oyunlar var bence. Mesela Days Gone, RDR 2, AC Valhalla, Horizon Zero Dawn gibi oyunları oynadın mı?

ByUSLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan uslu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır mı alınır, oyun şu anda güzel ancak BF2042'den önce alınacak daha iyi oyunlar var bence. Mesela Days Gone, RDR 2, AC Valhalla, Horizon Zero Dawn gibi oyunları oynadın mı?
Hepsini deneme fırsatım oldu ve çoğunu bitirdim oynamasını ve şuanda oyun açlığı çekiyorum BF2042 merak ediyordum da bugları korkutuyor çok pişman olurum gibime geldi aşırıda meraktayım ikilemde kaldım o yüzden yoksa en zevk aldığım BF 5 ti mesela BF oyunları hikayden çok online olarak beni en çeken oyun serisidir

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,046
İsim
Oğuz Oğuz
bu aralar paso oynuyorum. Kaplamalar çok kötü ama garip bir şekilde sardı.

ByUSLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan uslu
bu aralar paso oynuyorum. Kaplamalar çok kötü ama garip bir şekilde sardı.
Aktif bir oyuncu olarak sorayım sana ozaman buy olayları devam ediyormu, rahatsız edici derecede varmı buglar ilk çıktığı gibi

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,046
İsim
Oğuz Oğuz
Aktif bir oyuncu olarak sorayım sana ozaman buy olayları devam ediyormu, rahatsız edici derecede varmı buglar ilk çıktığı gibi
çok bug görmedim ama oyunu kabullenrek oynaman lazım. Oyun gerçekten kötü.
Mesela sabah oyuncu olmadığı için hiç bir servera giremiyorsun.
Portal modunda çoğu zaman kimse yok.
Server listesi yok
Baya bir şey yok.
Hud bence berbat

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
Epic game deki 130tl kuponu Battlefield 2042 harcamaya değermi? İlk çıktığında çok fazla bug vardı hala devam ediyormu? Steam yorumları filanda olumsuzdu baya kafam çok karıştı
hocam almayın ben oyunu ea play ile deneyimledim deneyimlemez olaydım optimizasyondan tut vuruş mekaniklerine saçma sapan uçan karakterlere kadar çöp olmuş daha sayacağım bir sürü hatası var ama boşverin gidin bf5 bf1 veya bf4 oynayın çok daha zevkli bf serisinin tüm oyunlarını defalarca bitirmiş biri olarak söylüyorum.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Çok sıkıntısı olduğu söyleniyor yorumlar pek iç açıcı değil

ByUSLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan uslu
hocam almayın ben oyunu ea play ile deneyimledim deneyimlemez olaydım optimizasyondan tut vuruş mekaniklerine saçma sapan uçan karakterlere kadar çöp olmuş daha sayacağım bir sürü hatası var ama boşverin gidin bf5 bf1 veya bf4 oynayın çok daha zevkli bf serisinin tüm oyunlarını defalarca bitirmiş biri olarak söylüyorum.
Ben ozaman bf5 e devam edeyim hiç çöpe atmayın paramı başka oyunlar bakayım yorumlarınız için teşekkür ederim

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
Ben ozaman bf5 e devam edeyim hiç çöpe atmayın paramı başka oyunlar bakayım yorumlarınız için teşekkür ederim
hocam tekrar bf5 online geri dönmek istiyorum şuan nasıl online oyuncusu fazla mı

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra

Egmn35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Egemen
valla dostum ben o kadar olumsuz yoruma rağmen aldım ve beğendim yani eski bf serilerini de oynamış birisi olarak oyun gayette alınır bence millet beklentiği aşırı yükseltti sanırım anlamadım. Tek oynuyorum genelde varsa oynayan arkadaş birlikte takılabiliriz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,495
Üyeler
141,145
Son üye
A R T I E G O
Top Bottom