Neler Yeni

Bayram namazı hangi vakit'de kılınıyor?

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Semih Kandıraz
Arkadaşlar sabah bayram namazı var hemen uyumam lazım ve ben ne zaman kalkacağımı bilmiyorum ezan vakitleri yazdığımda bir imsak bir de güneş yazıyor hangi Vakit'de kılınıyor namaz? Namaz'dan ne kadar önce kalkmalıyım cevap veren olursa çok sevinirim.

KAANT10X

80+ Bronze
İmsak da değil güneş de değil ayrı bir vakit var. İnternette yazar hacı

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
salih baltaş
Arkadaşlar sabah bayram namazı var hemen uyumam lazım ve ben ne zaman kalkacağımı bilmiyorum ezan vakitleri yazdığımda bir imsak bir de güneş yazıyor hangi Vakit'de kılınıyor namaz? Namaz'dan ne kadar önce kalkmalıyım cevap veren olursa çok sevinirim.
Hürriyet İstanbul için 07.04 demiş

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Semih Kandıraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beyler 6.25 diye buldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hee tamam sağol bakayım bi

Kanka burda il diyor ben ilcedeyim neyse buldum Allah'tan geç okunuyormuş biraz uyku cekebilirim artık

Bayram namazı İmsak'dan yaklaşık ortalama 50dk sonra kılınır diyor o saatlerde kalkacak bakalım neyse herkese iyi bayramlar

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Google'a yazsana işte hangi şehirdeysen her şehirde farklı ... bayram namazı kaçta diye.

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Semih Kandıraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Google'a yazsana işte hangi şehirdeysen her şehirde farklı ... bayram namazı kaçta diye.
Knk bende biliyomda ilçeler için güvenilir olmuyor ben bı baktım bazı sitelerde farklı saatler diyor bazısında 6.25 bazısında 6.39 diyince bı sorayım dedim Wikipedi'de bayram namazı sabah namazından ortalama 50 dk sonra kılınır diyince tamam ya budur diyip öyle kurdum alarmı inşallah doğrudur nediyim yaani

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Knk bende biliyomda ilçeler için güvenilir olmuyor ben bı baktım bazı sitelerde farklı saatler diyor bazısında 6.25 bazısında 6.39 diyince bı sorayım dedim Wikipedi'de bayram namazı sabah namazından ortalama 50 dk sonra kılınır diyince tamam ya budur diyip öyle kurdum alarmı inşallah doğrudur nediyim yaani
Kanka sakin ol hangi şehirdesin onu söyle sen

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Ortalama falan geç onları şehrini yazıp aratsana google'a bayram namazı kaçta diye direkt çıkıyor zaten en üstte.

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Semih Kandıraz
Tamam yazdım işte ama dediğim gibi oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular