Neler Yeni

Beni seven kızı seviyor muyum?

Starlex

80+ Silver
Bana açılan bir kız var.Yaklasık 2 yıldır tanıyorum onu 1 yıldırda yakın arkadaştık.Kızı kabul ettim şuanda sevgiliyiz ama kızı seviyor muyum reddetmemek için mi kabul ettim bilmiyorum.kızla konuşurken heyecanlanıyorum, sürekli sarılma öpme isteği geliyor.Onu korumak istiyorum,kızın yanında tebessüm geliyor mutlu oluyorum, ben aç kaliyim o yesin falan filan simdi ben aşık mıyım yaşım 15 daha önce birine aşık olmamıştım
Aşıksın bu kızı kaybettiğinde beynin dopamin aracınıda kaybetmiş olacak ve derin depresyona gireceksin kendini kaptırma beyninin ödül merkezine sahip çık

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,428
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hoşlanıyorsun sen evet ama kendini kaptırmışsin umarım ilişkiniz bitmez yoksa sen çok üzüleceksin seviyeli düzenli bir ilişki kurun sevginin yanı sıra saygı da olsun uzun ilişkilerin sırrı saygı dan geçiyor

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
açıkçası ben bu sene yks sınavına girdim. Hayatımda hep seven ama sevilmeyen taraf oldum. Bu sene dershanede bir kız beni seviyordu. Ben ilk zamanlardan itibaren farkındaydım ama çaktırmadım. Kız benden hoşlanıyordu çok netti yani ama mesela ben ona karşı hiç senin yazdıklarını hissetmedim. Bu yüzden mesafeyi korudum (zaten sınav senesi aklımdan geçmeyecek şeyler ama o da farkındaydı deli gibi ders çalışıyorduk zaten)

Kısacası yazdıklarına göre seviyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yusuf Akkaya
açıkçası ben bu sene yks sınavına girdim. Hayatımda hep seven ama sevilmeyen taraf oldum. Bu sene dershanede bir kız beni seviyordu. Ben ilk zamanlardan itibaren farkındaydım ama çaktırmadım. Kız benden hoşlanıyordu çok netti yani ama mesela ben ona karşı hiç senin yazdıklarını hissetmedim. Bu yüzden mesafeyi korudum (zaten sınav senesi aklımdan geçmeyecek şeyler ama o da farkındaydı deli gibi ders çalışıyorduk zaten)

Kısacası yazdıklarına göre seviyorsun.
teşekkür ederim.umarım sınavın iyi geçmiştir

Pukiina

80+ Bronze
Bana açılan bir kız var.Yaklasık 2 yıldır tanıyorum onu 1 yıldırda yakın arkadaştık.Kızı kabul ettim şuanda sevgiliyiz ama kızı seviyor muyum reddetmemek için mi kabul ettim bilmiyorum.kızla konuşurken heyecanlanıyorum, sürekli sarılma öpme isteği geliyor.Onu korumak istiyorum,kızın yanında tebessüm geliyor mutlu oluyorum, ben aç kaliyim o yesin falan filan simdi ben aşık mıyım yaşım 15 daha önce birine aşık olmamıştım
Hocam bildiğin Mecnun olmuşsun. Kimse aşık olmadığı insana bu şekilde heyecanlanma hissetmez. Bayağı seviyorsun

FurkanIIy

80+ Bronze
Aşk acısı da kız seni terk ettiğinde gelecek hocam. Şimdiden geçmiş olsun.

fox1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
fox
Hoşlanıyorsun sen evet ama kendini kaptırmışsin umarım ilişkiniz bitmez yoksa sen çok üzüleceksin seviyeli düzenli bir ilişki kurun sevginin yanı sıra saygı da olsun uzun ilişkilerin sırrı saygı dan geçiyor
Bak tam kürşat abiyi etiketliyordum ama aşk adamı önceden davranmış :kekw:

Top Bottom