Neler Yeni

[ BİLGİ ]Türknet 169₺ oldu H.O

Efem1905

80+ Bronze
Genel olarak durum su sekilde;

Gigafiber Kullanicilarina zam gelmedi.
Bir sure internet sitelerinde yer alan sabit fiyat garantisi sozune istinaden bu bilgi varken abone olan kullanicilara zam gelmedi.
Son 3 Ay icerisinde abone olanlara zam gelmedi.

35 Mbpse kadar 159.90₺
50-100 arasi 169.90₺
Geçen ay abone olmadım yine 10 ay boyunca devam mı edicek aynı fiyat yoksa 1400 TL olan ücreti ödersen mi?

RedCheek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan TÜFEKÇİ
Bana gelen mail böyle
Değerli Turknet'li

İnternet sektöründe her zaman olmaz denileni olduran, yeniliklerin peşinde koşan bir operatör olduk. Sizlerin desteği ve güveni ile birlikte hedeflerimize sağlam adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Çünkü dünya kalitesinde internetin lüks değil, bir ihtiyaç olduğunun farkındayız.​

Hedeflerimiz Büyük

Bu yılın başından itibaren 600.000’den fazla haneye TurkNet GigaFiber altyapısı ile 1.000 Mbps hızında internet ulaştırdık. Üstelik hem indirme hem de yükleme hızında ev kullanıcısına 1.000 Mbps sunan tek operatörüz! Her ay binlerce kullanıcı TurkNet GigaFiber’e kavuşurken yıl sonuna kadar bir milyondan fazla haneye ulaşmayı hedefliyoruz. Yani en kısa sürede kapınızı çalacağız .
NQWWByjycwg0zvhZGsgGEu2yPoHKuO63Sa82O4nbIDYH4byZXyA1ApE2Z4AhkHlZWs9p69fohnnuuoiZ2f1kkVHswKHY8zmHeRq-WHDV8et21keRrf9uhOTVYlyfYNMSqyE=s0-d-e1-ft

Dünyanın ve ülkenin ekonomik koşulları tüm sektörü olduğu gibi bizi de etkilemeye devam etse de biz kendi fiber altyapımız olan TurkNet GigaFiber’de fiyat değişikliği yapmıyoruz.​
Ekonomik Koşullar Sektörümüzü Etkiliyor

Mart ayında port ücretlerine yapılan ve 1 Haziran itibarı ile geçerli olan %67 oranındaki fiyat artışı sebebiyle kendi TurkNet GigaFiber altyapımız dışındaki hizmetlerde fiyatlarımızı güncellemek durumundayız.

Yeni Hizmet Fiyatımız

1 Ağustos itibarı ile hizmetinizin yeni fiyatı 169,90 TL olacak. Biz TurkNet’lilerin özgür internete her zaman en rahat şekilde sahip olması için seçenekler arıyor, her koşulda size destek olacak çözümleri düşünüyoruz.​
139,90 TL 10 Ay Sabit Fiyat Avantajı!

139,90 TL olan paket fiyatınız hiç değişmeden 2023 Haziran’a kadar
10 aylık faturanızı 3 taksit seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Hizmetiniz her zamanki gibi taahhütsüz, istediğiniz zaman iptal edebilir ve kalan tutarı iade alabilirsiniz. Bilgi almak için hemen tıklayın.

Destek istediğiniz tüm konular hakkında da buradan size özel Net Uzman ekibinize ulaşabilirsiniz.

İyi ki Varsınız!

Dünya standartlarında internet hizmetimizi ülkemizin her yerine ulaştırmak için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. TurkNet hep sizlerin desteği ile büyüdü. Vizyonumuza, hedeflerimize ortak olan tüm TurkNet’lilere teşekkür ederiz. Bir gün herkes TurkNet GigaFiber ile dünya hızında internete kavuşacak.
NQWWByjycwg0zvhZGsgGEu2yPoHKuO63Sa82O4nbIDYH4byZXyA1ApE2Z4AhkHlZWs9p69fohnnuuoiZ2f1kkVHswKHY8zmHeRq-WHDV8et21keRrf9uhOTVYlyfYNMSqyE=s0-d-e1-ft
Saygılarımızla,

TurkNet​
Bana gelmedi kanka mesaj

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,409
İsim
Diyarhan
Yeminle süperonline hepsinden ucuz oluyor.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk
Bir de bu firma 2023 e kadar fiyat sabit garantisi yaziyordu , once siteye yazdilar sonra siteden kaldirdilar o yaziyi simdi de 1 agustostan itibaren zam , demistim size daha 6 ay olmadi 2.zammi yapiyorlar goren zannetcek gigafiber altyapisi yapiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence turk telekoma gecin en azindan fiyat sabit ve tt eskisi kadar kotu degil her sey altyapiniza bakiyor
sen kimsin tt çalışanı mı?

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk
Acaba ben neden 50/8 internete 128 TL oduyorum marka ayni demek ki altyapiniz adsl destekliyor
50/8 internete 135tl ödüyorum her gün de en az 2 kere kesiliyor sorunu müşteri hizmetleri de çözemiyor bilmiyoruz diyip kapatıyorlar :Dd rezalet bir firmadır turktelekom

no-name

80+ Silver
Gigafibere de zam gelecek mi

Mart ayında port ücretlerine yapılan ve 1 Haziran itibarı ile geçerli olan %67 oranındaki fiyat artışı sebebiyle kendi TurkNet GigaFiber altyapımız dışındaki hizmetlerde fiyatlarımızı güncellemek durumundayız

Fatih Nar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Fatih Nar
Geçen ay abone olmadım yine 10 ay boyunca devam mı edicek aynı fiyat yoksa 1400 TL olan ücreti ödersen mi?
Son 3 ay icerisinde abone olmadiysan zam gelecek. Gelmemesi icin toplu odeme yapabilirsin.

Gigafibere de zam gelecek mi

Mart ayında port ücretlerine yapılan ve 1 Haziran itibarı ile geçerli olan %67 oranındaki fiyat artışı sebebiyle kendi TurkNet GigaFiber altyapımız dışındaki hizmetlerde fiyatlarımızı güncellemek durumundayız
Gigafibere zam yok 139.90₺ olarak devam ediyor

dougc256

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Recep emre dönmez
Evet hocam böyle düşününce gerçekten haklısınız. Benim için çok sorun değil gigafiber altyapı ile bana ucuz geliyor çünkü kimse bu ücrete bu hızı vermiyor fakat 50/8 kullanan için ücreti gereksiz olmuş
Ben turknet kullanmiyorum 50/8 i tt den 128 tl ye aliyorum

dougc256

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Recep emre dönmez
sen kimsin tt çalışanı mı?
Senin gibi siradan 20 yaslarinda bir gencim kimsenin de savunucusu degilim

50/8 internete 135tl ödüyorum her gün de en az 2 kere kesiliyor sorunu müşteri hizmetleri de çözemiyor bilmiyoruz diyip kapatıyorlar :Dd rezalet bir firmadır turktelekom
Biraz sans isi ben 50/8 kullaniyorum 1 yil daha 128 tl odeyecegim suana kadar hic kesilme olmadi insallah sizinki de duzelir

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk
Senin gibi siradan 20 yaslarinda bir gencim kimsenin de savunucusu degilim

Biraz sans isi ben 50/8 kullaniyorum 1 yil daha 128 TL odeyecegim suana kadar hic kesilme olmadi insallah sizinki de duzelir
aradım yarım saat konuştuk yardımcı olamayacağız diyip kapattılar 3 kere 3 farklı kişiyle görüştüm böyle berbat firma

Efem1905

80+ Bronze
Top Bottom