Neler Yeni

bilgisayar alıyorum 2 seçeneğim var hangisini seçersem daha iyi olur sizce

equinoxx

80+ Bronze
kanka illaki alıcak parayı vermedim daha
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok

sözlü aldık konuşarak direkt
Sen git kardeşim yarın babanı al yanına. De böyle böyle bu sisteme o para çok. Ben komple iade ediyorum bana paramı da geri ver. Sonra bize yaz sana o güne göre 5bin TL'lik sistem bulalım. Emin ol bunun çok üstü.

Wartex

80+
şu an birtek o adamdan 144 hz monitörü alıcam 1000 tl ye o kadar

equinoxx

80+ Bronze

Wartex

80+
Sen git kardeşim yarın babanı al yanına. De böyle böyle bu sisteme o para çok. Ben komple iade ediyorum bana paramı da geri ver. Sonra bize yaz sana o güne göre 5bin TL'lik sistem bulalım. Emin ol bunun çok üstü.
kanka zamanım kısıtlı o yazdığım diğer sistemi alıcam büyük ihtimalle salı günü testini yapıcam gidip oyun testini falan yada bu elimde kalıcak diğer toplama seçeneğim büyük ihtimalle yok tabi yinede annemle konuşurum bi

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
merhaba arkadaşlar şu an elimde bir pc var geçen günlerde yeni bir pc aldım aldığım yerdeki adam sorunsuz yüksek ayar gta 5 açar demişti çok anlamam pc lerden o yüzden yazmak istedim elimdeki bilgisayarda ekran kartı olarak NVIDIA GeForce GT420 8GB RAM sanırsam 500 gb ssd var hız olarak internet alt tab geçişler vs güzel ama oyun açısından kötü lol gibi bir oyunda bile 30 40 50 fps alıyorum valorantta en düşük ayarlarda 80 90 zorluyor karşıma 2 seçenek çıktı bu bilgisayara GTX1050 ekran kartı takabilirim yada bu elimdeki pc yi aldğım yere iade edip

Anakart: ASUS H81M-K Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz DVI&VGA Anakart

İşlemci: Intel® Core™ i5-4460 3,4 Ghz (4+4) Çekirdek

İşlemci Soğutucu: GameTech Rgb Kule tipi

Ram: 12 GB

Ekran Kartı: Asus R9 270 DirectCU II 2GB (Toplamda 8GB) GDDR5 256Bit

Ssd: 240 Gb

Power Supply: Gigabyte 550w Psu

Monitör: Casper 24" 1920x1080 Full Hd Monitör

Klavye: Frısby Rgb Gamıng Keyboard

mouse: Rampage Smx R16 Gaming mouse

Hoparlör: Kerasus 2+1 Oyuncu Hoparlörü

özelliklerindeki bilgisayarı alabilirim sizce hangisi daha mantıklı bu arada şu andaki bilgisayarımı 6000 TL ye aldım 5000 kasa 1000 TL 144 hz monitör

bu da iade edip alabileceğim bilgisayarın fiyatı 5.699 sizce hangisi daha mantıklı olur hangisinde daha yüksek fps alırım ve rainbow gta5 valorant gibi oyunlarda yüksek grafiklerde daha iyi fps alırım şu an elimde olan bilgisayardaki ekran kartını mı değiştirsem yoksa o diğer 5.699 olan pc yi mi alsam 5.699 olan pc yi alırsam 2 monitörüm olucak 60 hz ve 144 hz hangisi daha iyi olur cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Kardeşim adam fena kakalamış. O sistemin ederi 2.5 bile değil. Sizin attığınız 2. Sistemde çok kötü. Paranıza yazık günah , git iade et paranı eline al. Gerisini burada hallederiz. Bilgisayarcı denilen o adamın da daha kapısının önünden geçme.

Wartex

80+
Kardeşim adam fena kakalamış. O sistemin ederi 2.5 bile değil. Sizin attığınız 2. Sistemde çok kötü. Paranıza yazık günah , git iade et paranı eline al. Gerisini burada hallederiz. Bilgisayarcı denilen o adamın da daha kapısının önünden geçme.
çok kötü derken hiç bir şey mi açmaz

satıcıyı aradım yüksek ayar cs go da 200 240 fps arası alıyor demişti

equinoxx

80+ Bronze
kanka zamanım kısıtlı o yazdığım diğer sistemi alıcam büyük ihtimalle salı günü testini yapıcam gidip oyun testini falan yada bu elimde kalıcak diğer toplama seçeneğim büyük ihtimalle yok tabi yinede annemle konuşurum bi
Kardeşim ne bu acele? Sana kazıklanmışsın, çöp sistem almışsın diyoruz. Kalkıp hala çöplerle uğraşıyorsun. Sen bilirsin. Ben daha bir öneride bulunmuyorum. Hala kalkıp bir şey açmaz mı diyorsun. Aldığın sistemle low 40 fps açıyorsan, gerçek ederi 5bin TL'lik bir sistem ile low 60 fps alırsın rahat rahat. Sen bilirsin dostum.

Wartex

80+

gelirsin burda istediğin oyunun testini de yaparız dedi ondan bir tık güvendim

Kardeşim ne bu acele? Sana kazıklanmışsın, çöp sistem almışsın diyoruz. Kalkıp hala çöplerle uğraşıyorsun. Sen bilirsin. Ben daha bir öneride bulunmuyorum. Hala kalkıp bir şey açmaz mı diyorsun. Aldığın sistemle low 40 fps açıyorsan, gerçek ederi 5bin TL'lik bir sistem ile low 60 fps alırsın rahat rahat. Sen bilirsin dostum.
kanka biliyorum da 7 senedir yeni bilgisayar için bekliyordum şimdi de bu fırsatı kaçırmak istemedim o yüzden aceleciyim bu kadar yarın annemle konuşucam tabii ki gidip iade etsin

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Hocam 5K para veriyorsunuz Ram'i DDR4 bile değil. DDR3 nedir ya. Çok eski bir işlemcisi var. O paranın ederi o sistem değil. Açsa bile daha iyisini almak varken neden onu alasın ki?

Eğer İnternetten alırım sonra oyunlarda beklediğim performansı vermez , elimde kalır diye korkuyorsan. İlk 14 Gün iade hakkın var.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Yukarıda yazılanların hepsine katılıyorum. O kasanın ederi kesinlikle o fiyat değil.

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Benzer durumu bir arkadaş yaşamıştı, 9.500 liraya i7-860+GT 730 sistem almıştı fakat bunu satan kitle genellikle iade almıyor, çok geçmiş olsun.

Wartex

80+
gelirsin burda istediğin oyunun testini de yaparız dedi ondan bir tık güvendim

kanka biliyorum da 7 senedir yeni bilgisayar için bekliyordum şimdi de bu fırsatı kaçırmak istemedim o yüzden aceleciyim bu kadar yarın annemle konuşucam tabii ki gidip iade etsin
sonra anlatıcam işte böyle böyle o sistemde çok kötüymüş diye burdan hallederiz büyük ihtimalle

şimdi ne yapmalıyım peki nasıl bilgisayar toplanır onu da bilmiyorum hiç

öyle yapıcam

equinoxx

80+ Bronze
Kardeşim senden iflah olmaz, hayatımda bu kadar aceleci, sırf isteği olsun diye vereceği parayı hak etmeyecek bir şeye bu kadar heves ve ısrar edeni görmedim. Sana allah alacağın o sistemle de sabırlar versin şimdiden. 3 güne kalmaz tekrar böyle bir konu açarsın. İyi geceler.
sonra anlatıcam işte böyle böyle o sistemde çok kötüymüş diye burdan hallederiz büyük ihtimalle

şimdi ne yapmalıyım peki nasıl bilgisayar toplanır onu da bilmiyorum hiç

öyle yapıcam

Top Bottom