Neler Yeni

Bilgisayar güç almadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Emekli
Bugün bilgisayarımı açmaya çalıştım ve bilgisayar açılmadı ve gücü kesip güç tuşuna falan bastım statik elektirik muhappeti için yine açılmadı en son çare prizdeki yerini değiştim kabolnun ve açıldı hemen prizi mi suçlamalıyım yoksa başka bir ihtimal varmı ve prize başka bir şey taktım ve priz güç verdi bu yüzden aklım karıştı priz bozuk olsa güç vermez hiç bir şekilde ney olmuş olabilir ve bu duurmda ne yapmalıyım hiçbir fikrim yok

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Burak
Bugün bilgisayarımı açmaya çalıştım ve bilgisayar açılmadı ve gücü kesip güç tuşuna falan bastım statik elektirik muhappeti için yine açılmadı en son çare prizdeki yerini değiştim kabolnun ve açıldı hemen prizi mi suçlamalıyım yoksa başka bir ihtimal varmı ve prize başka bir şey taktım ve priz güç verdi bu yüzden aklım karıştı priz bozuk olsa güç vermez hiç bir şekilde ney olmuş olabilir ve bu duurmda ne yapmalıyım hiçbir fikrim yok
Hocam prizi suçlamayın bir suçu yok çalışmak istememiş olabilir canı sıkılmıştır onunla bol bol sohbet edip hal hatır sorun 😆😆😆😄😄😄 şaka bir yana hocam belki anlık temassızlık olmuş olabilir yada PC Power tuşuna tam basmamış olabilir misiniz acaba bendede oluyordu tuşa basıyorum açılmıyordu tustan kaynaklı da olabilir belki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,351
Üyeler
157,229
Son üye
medinedas
Top Bottom