Neler Yeni

Bilgisayar ve Bilgisayar Oyunları Eskisi Gibi Sarmıyor

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Arkadaşlar,
Başlıkta da görmüş olduğunuz üzere pc ve pc oyunları ne yazık ki eskisi gibi zevk vermiyor, mesela eskiden her gün arkadaşlarla mc, mta, zula vs. oynamak için can atarken şu an hiç bir oyunu istek alarak oynayamıyorum. Eski zamanlarda eski pc'm ile eğlenerek oynuyordum şuan ki pcmde olan oyunları hayal kuruyordum ancak şimdi hiç bir oyunu isteyerek oynayamıyorum sizce sorun ne olabilir ?
Mesela Valo,cs veya hikayeli oyunları oynamayı eskiden çok isterdim ancak şu an gram canım istemiyor, günde 1 - 2 saat ets2 oynayıp kapatıyorum pc'yi ya youtube'a giriyorum ya da instaya.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,580
İsim
İsmi ismi.
Çok normal. Artık büyük işler olmadıkça oyun sektöründe böyle saatlerce oyun oynanır denilecek bir şey olmaz.
Ama fırsata çevir işte. Ne güzel kitap okuma, dil öğrenme gibi şeylere ayırabilirsin.
Ama senin gibi yaşadığım için biliyorum bir kaç ay sonra mesela tekrardan oynamaya başlamak istiyorsun.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,008
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bir şeyi ne kadar çok yaparsan aynı oranda alacağın zevk düşer, bu diğer konularda da geçerlidir. Eğer eskisi gibi zevk almak istiyorsan bilgisayardan uzun bir süre uzaklaşmalısın. Bilgisayarın başına bir daha geçtiğinde yine ilk zevki alamayacaksın hatta belki bu sefer komple bilgisayardan bağını koparmış olacaksın. Hiçbir şey asla eskisi gibi olmayacak.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok normal. Artık büyük işler olmadıkça oyun sektöründe böyle saatlerce oyun oynanır denilecek bir şey olmaz.
Ama fırsata çevir işte. Ne güzel kitap okuma, dil öğrenme gibi şeylere ayırabilirsin.
Ama senin gibi yaşadığım için biliyorum bir kaç ay sonra mesela tekrardan oynamaya başlamak istiyorsun.
Eskiler eskiden güzeldi.
Bir şeyi ne kadar çok yaparsan aynı oranda alacağın zevk düşer, bu diğer konularda da geçerlidir. Eğer eskisi gibi zevk almak istiyorsan bilgisayardan uzun bir süre uzaklaşmalısın. Bilgisayarın başına bir daha geçtiğinde yine ilk zevki alamayacaksın hatta belki bu sefer komple bilgisayardan bağını koparmış olacaksın. Hiçbir şey asla eskisi gibi olmayacak.
Haklısınız sanırım biraz pc'den uzak kalmam iyi olacak, artık bu işler eskisi gibi eğlenceli değil.

Top Bottom