Neler Yeni

Bilgisayarcım beni kazıklamaya çalışıyor?

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,393
İsim
kilan embappe
Knk hayperi rem var

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,407
İsim
Hakanbey
Adamın verdiği fiyat çok normal bizde bu şekilde fiyat veriyoruz. Burada verdiğimiz fiyat sadece kasayı almıyorsunuz hizmetimizide satın alıyorsunuz oyüzden %100 kaar koyup Hazır kasa satıyoruz. Sattığımız her hazır kasa için 1 yıl yerinde servis garantimiz mevcut elektriksel bir problem olmadığı sürece bütün parçalar birebir değişim garantili. Yani burada mahalle esnafı ile itopya yada vatan gibi mağazaları kıyaslamak doğru değil. Şunuda belirteyim Kurumsal firmalar Hizmet önceliği olduğu için verdiğimiz fiyatlara makul gözüyle bakıyorlar evet daha uyguna aynı sistemi büyük mağazalardan satın alabilirler ancak bir problem yaşadıklarında kendileri bizzat bu sorunla uğraşacakları için bunun karşılığında bizlerden hizmet almayı tercih ediyorlar. Parayı bu şekilde kazanıyoruz. AKsi taktirde zaten dükkan işletmek çok zor .

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Metehan
Hayperi rem ve Sapir kısmına gülmekten camdan düştüm. Hastanede acildeyim şuan. Tşk

soul

80+ Silver
Adamın verdiği fiyat çok normal bizde bu şekilde fiyat veriyoruz. Burada verdiğimiz fiyat sadece kasayı almıyorsunuz hizmetimizide satın alıyorsunuz oyüzden %100 kaar koyup Hazır kasa satıyoruz. Sattığımız her hazır kasa için 1 yıl yerinde servis garantimiz mevcut elektriksel bir problem olmadığı sürece bütün parçalar birebir değişim garantili. Yani burada mahalle esnafı ile itopya yada vatan gibi mağazaları kıyaslamak doğru değil. Şunuda belirteyim Kurumsal firmalar Hizmet önceliği olduğu için verdiğimiz fiyatlara makul gözüyle bakıyorlar evet daha uyguna aynı sistemi büyük mağazalardan satın alabilirler ancak bir problem yaşadıklarında kendileri bizzat bu sorunla uğraşacakları için bunun karşılığında bizlerden hizmet almayı tercih ediyorlar. Parayı bu şekilde kazanıyoruz. AKsi taktirde zaten dükkan işletmek çok zor .
Bende ciddi ciddi okuyorum puahahhs..

Nnorch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Efe Uçar
ben benim sistemi 12 ye aldım 1k daha koy böyle bişey al

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Ben birde başka dolandırıcilara bakayım de kapat telefonu

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Metehan
Hizmetimiz dediğin şey bir çok insanın bedava zevk alarak yapacağı kasa montajı mı ? Ayrıca kurumsal firmalar uğraşmıyor ama siz mi uğraşıyorsunuz herhangi bir şey olduğunda ? Bir çok bilgisayarcı en ufak bir şeyde " Kardeşim aldığında bu sorun var mıydı ? Kontrol ettik mi ? Eee ? " Şeklinde ithamlarda bulunması da cabası yani. Bütün bunlara rağmen %100 koyuyorsanız. Biz alma kardeşim demekte haklıyızdır. Benim kişisel fikrim bu yönde

thezor33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mehmet Kırsever
Şuna güzel bı sistem atalım aklı gitsin ya

Ekler

• Screenshot_2023-04-20-12-31-39-355-edit_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-04-20-12-31-39-355-edit_com.whatsapp.jpg
    271.4 KB · Hit: 58