Neler Yeni

Binance ve dolandırıcılık

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Arkadaşlar az önce böyd bişey geldi ama ben belki yıl oldu binance hesabına gitmiyorum linkte de tıklamadım dolandırıcılık olayıdır diye ama binanceyle esnaf odası ne alaka saçma geldi sizce ?

Ekler

• IMG_0554.png
    IMG_0554.png
    451.2 KB · Hit: 325

NespaY

80+ Silver
Arkadaşlar az önce böyd bişey geldi ama ben belki yıl oldu binance hesabına gitmiyorum linkte de tıklamadım dolandırıcılık olayıdır diye ama binanceyle esnaf odası ne alaka saçma geldi sizce ?
Dolandırıcı sakın linke tıklama bana da siparişiniz teslim edilemedi adresinizi düzenleyin diye link attılar yakın zamanda.

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dolandırıcı sakın linke tıklama bana da siparişiniz teslim edilemedi adresinizi düzenleyin diye link attılar yakın zamanda.
Dimi böyle link olaylarında herşeyin karşı tarafa gidiyor çünkü işin saçma yanı esnaf odası ne alaka yabi bilginiz için saollun

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Dolandırıcıdır, aldırış etmeyiniz. Bu gibi siteler oluşturup sizden bilgilerinizi girmenizi isteyecekler, giriş yaptığında kodlar ile beraber direkt olarak gerçek binance hesabına giriş yapacak.

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dolandırıcıdır, aldırış etmeyiniz. Bu gibi siteler oluşturup sizden bilgilerinizi girmenizi isteyecekler, giriş yaptığında kodlar ile beraber direkt olarak gerçek binance hesabına giriş yapacak.
Binance hesabıma girdim yıllar sonra hala açık dolandırıcılık evet

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,217
Üyeler
140,788
Son üye
trk2818
Top Bottom