Neler Yeni

Binlerce togg satılmış bunlar nerede? trafikte seyir halinde hiç göremedim

YazılımKafa

80+ Silver
Bu TOGGlar trafikte neden yok. Yol kenarında park halinde olan demiyorum , trafikte yürür vaziyette hiç görmedim. Yoksa caddeye park et günde 100 bin kişi geçiyor zaten park halinde arabayı herkes illaki görür. Genelde yeni araç alanlar sürekli tuvalete bile gitmeye araba kullanırlar tabiri caizse. Ama trafikte pek göremiyorum ben Alanyada. Siz bulunduğunuz şehirde görebiliyormusunuz?
Ben sürekli görüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Batuhan
Bizim binada 3 tane var la görmemem mümkün değil. Sitede de toplam 8 falan.

meth4sX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
ahmet alaca
30-40 km yapıyorum her gün Bursada. En az 15 tane görmüşümdür bir günde.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,510
İsim
Selim
Parti tutmuyorum ama bu gerici kafayla CHP 100 yıl ihtidar olamaz seçmeni bunu gösteriyor 👍 farklı farklı şehirlerde sürekli görüyorum yollarda ayrıca Tesla bile seyrek gözüküyorken togg arabasını Tofaş gibi yaygın olduğunu düşünmen garip 🤔 ayrıca tek çalışan kişi sayısı sadece Türkiye de değil dünya genelinde az 👍 21.yy da çoğu kadın çalışıyor en önemlisi de Türkiye de bir ailede birden fazla kişi çalışma oranı Avrupa'ya göre fazla çünkü genç nüfus fazla ve çocuk oranı yüksek. Neredeyse her ailede birden fazla çocuk var ve bunlar çalışıyorlar ama nüfus oranı yaşlı olan ülkelerde ve aile yapısı bölünmüş olan ülkelerde bu sayı oldukça az 👍 Türkiye de metropol şehirlerde kimse tek asgari ücretle çalışamaz genelde ikisi kişi çalışıyor ve bu Avrupa'da da aynı şekilde kimse tek maaşla+1k Euro kira ödeyip yaşayamaz mutlaka ikinci çalışan olur tabii bu evli çiftler için geçerli tek yaşanlar için geçerli değil. Onun dışında dünya da asgarî ücret çalışan sayısı istatistiği de gerçeği yansıtmıyor çünkü senin maaşın bodrosu direk asgarî ücret olarak gözüküyor ve istatistikler bunun üzerinden alınıyor 👍 fabrikada çalışan kimse asgari ücret almıyor herkesin ek ödemeleri var.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,976
İsim
.
Bu TOGGlar trafikte neden yok. Yol kenarında park halinde olan demiyorum , trafikte yürür vaziyette hiç görmedim. Yoksa caddeye park et günde 100 bin kişi geçiyor zaten park halinde arabayı herkes illaki görür. Genelde yeni araç alanlar sürekli tuvalete bile gitmeye araba kullanırlar tabiri caizse. Ama trafikte pek göremiyorum ben Alanyada. Siz bulunduğunuz şehirde görebiliyormusunuz?
Mersinde hergün görüyorum

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Demin otoparkta iki tane gördüm.

Aykut D.

80+ Gold
Adıyamanda tek tük 2-3 tane gördüm.

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
İzmirde sürekli görüyorum

Kardeşim senin konuyu açma sebebin togg değil bak ben seni tekde çözdüm merak etme, yazdığım mesaja gülerek SGK yi karıştırman bile belli ediyor, kendince binlerce togg satmış dışarda göremiyorum diyorsun yani alttan giriyorsun, şimdi senin gibiler KAAN uçağınada birsürü laf yapıyor yanlış mıyım ? yani arabaya yerli diyorlar sen gidip motoru yerlimi diyen tiplerdensin. Konuyu açma sebebin bu senin bende öyle cevap veriyorum.
togg dışı mesaj yazarsan karşındakine cevap veremeyincede bu olayın toggla alakası nedir diyorsan kendini sorgula derim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Trafikte görmediğim bir gün yok :D
istanbul trafiği ayrı tutalım derim malum trafik o kadar sıkışıkki bir yerden bir yere 3 saatte gidiliyor , dünyaca ünlü zaten trafik akmıyor İstanbulda :D Hangi güzergahı kullanıyorsunuz geçeyim belki tekeri dönen görebilirim bende

Ben sürekli görüyorum
togg yolda giderken mi? togg park halinde dururuken mi?

Antep'te her gün görüyorum. Hatta 2 gün önce akşam önümde Togg yanladı😃 ben de sizin aksinize park halinden çok trafikte hareket halinde görüyorum. Işıklardan ışık hızında kalkış yapan, yanlayan bir sürü Togg'cu var
ufo mu bu hocam

Son düzenleme:

6khn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Gökhan
Kocaeli-istanbul servis ile gidip geliyorum. Hergün yolda denk geliyor.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,670
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Biraz fazla militanlik sezdim yolda 10 araçtan 2 sini artık togg olarak görüyorum

Top Bottom