Neler Yeni

Binlerce togg satılmış bunlar nerede? trafikte seyir halinde hiç göremedim

Saldıranların neden saldırdığını anlayamıyorum. Ben size ispatlayayım girin youtube a alanya içinde araç kamerasından kaydedip yotube a yol videosu koyan tonlarca otobüs, kamyon, ilaç firması çalışanı gibi araçlardan hergün yolu kaydedip kaydedip youtube a video atan kişilerin videoları var hiçbirinde togg varmı yolda giden görün ispatlamış olurum belki yani. Ama neden bu kadar saldırdınız bazılarınız garip akıl fikir yapısına sahipsiniz anlaşılan

Son düzenleme:

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Furkan Demir
İstanbul Avrupa Yakasında günde 10 tane falan görüyorum

The Semih

80+ Gold
Trafikte yol yapmıyorum Esenler'de oturuyorum yürürken görüyorum. Sen iyi bakmıyorsun demek ki etrafa güzel kardeşim. Açıkçası neyi kanıtlamaya çalıştığını da anlamadım.
Arkadaşın derdi başka kabullenememiş bazı şeyleri TR de, muhtemelen beyaz kurt abonesi.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,119
İsim
Muhammed emin efe
Arkadaşın derdi başka kabullenememiş bazı şeyleri TR de, muhtemelen beyaz kurt abonesi.
Birde rahatsız olmuş gibi söylenenlere inanmamaları zaten pekte çekemediklerini gösteriyor da. Gerçeklerin gün yüzüne çıkmak gibi acı bir yönü var. Yere bakarak yürüyorlar herhalde.

Trafikte yol yapmıyorum Esenler'de oturuyorum yürürken görüyorum. Sen iyi bakmıyorsun demek ki etrafa güzel kardeşim. Açıkçası neyi kanıtlamaya çalıştığını da anlamadım.
ben niye göremiyorum onu sorguluyorum. Yani Hyundai Equus diye bir araba bile gördüm ama togg göremedim trafikte , neyi kanıtlamaya çalışıyorum sizce biraz daha düşünün o halde? ilginç düşünüyorsunuz :)

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
OZAN TANKUŞ
İstanbul çok ayrı alanya nüfüsa oranla, birde zaten oradaki trafik istisna yani bence. 10 tane görüyorsanız trafikte kaç saat yol yapıyorsunuz mesela orada? Ben şimdi alanyadan antalya merkeze gitsem yolda 1 tane bile göremiyorum hareket halinde bile ama yolda az değil yani mesafe
Orada fazla şarj istasyonu olmadığı için mi tercih edilmiyor acaba? Ki orta gelirli insanlar bu tür arabaları zor alır artık.
Valla Aynı şekilde katılıyorum dediğine.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,119
İsim
Muhammed emin efe
ben niye göremiyorum onu sorguluyorum. Yani Hyundai Equus diye bir araba bile gördüm ama togg göremedim trafikte , neyi kanıtlamaya çalışıyorum sizce biraz daha düşünün o halde? ilginç düşünüyorsunuz :)
O kadar adam adım başı olduğunu söylüyor zaten. İlginç düşünen hangimiz bu durumda?

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
OZAN TANKUŞ
Reis Seni ne savunuyorum ne kötülüyorum. İnsanların tercih etmeme sebebi belki farklıdır araştırmak lazım. burada tartışma çıkarmana gerek yok. Araştıracak insanlar biz değiliz. Belki şarj istasyonları az? Belki ikliminden dolayı? Sebepleri vardır biz ne bilelim neden orada yok ?

The Semih

80+ Gold
Birde rahatsız olmuş gibi söylenenlere inanmamaları zaten pekte çekemediklerini gösteriyor da. Gerçeklerin gün yüzüne çıkmak gibi acı bir yönü var. Yere bakarak yürüyorlar herhalde.
2. sayfada yazdığım mesaja verdiği cevaba bakarsan anlarsın derdini. Başarıyı kabullenemiyor, adım gibi eminim alper gezeravcıyada biyerlerde laf sokmuştur :D

O kadar adam adım başı olduğunu söylüyor zaten. İlginç düşünen hangimiz bu durumda?
neyi kanıtlamayı çalıştığınızı anlamadım yazdınız ona ilginç düşünce dedim siz farklı yere çekmeye çalıştınız cevap veremeyince?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis Seni ne savunuyorum ne kötülüyorum. İnsanların tercih etmeme sebebi belki farklıdır araştırmak lazım. burada tartışma çıkarmana gerek yok. Araştıracak insanlar biz değiliz. Belki şarj istasyonları az? Belki ikliminden dolayı? Sebepleri vardır biz ne bilelim neden orada yok ?
tartışmayı ben mi çıkartıyorum şimdi :D

2. sayfada yazdığım mesaja verdiği cevaba bakarsan anlarsın derdini. Başarıyı kabullenemiyor, adım gibi eminim alper gezeravcıyada biyerlerde laf sokmuştur :D
kendin konuşup algıyı başka yere çekip birde kendi kendine cevap vermen ilginç :D

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,119
İsim
Muhammed emin efe
neyi kanıtlamayı çalıştığınızı anlamadım yazdınız ona ilginç düşünce dedim siz farklı yere çekmeye çalıştınız cevap veremeyince?
Daha doğrusu ben cevap verince aşağılık kompleksine girdin. 100 bin araç var ben göremiyorum diyerek kendince bu kadar satılmadı yalan atılıyor demek istedin muhtemelen. Ciddiye alınacak bir arkadaşa benzemiyorsun kendinle çelişir niteliktesin.

İlk başta doğruyu duyarsa belki normale döner dedimde ciddiye alınacak niteliği yok. Salla.

The Semih

80+ Gold
Bak kardeşim, art niyetli konunu açtın, buradaki insanlarda sana cevabını verdi, neymiş sokakda 10 kişiden 2 sinden togg varmış yani burada senin şu ülkeye olan algını değiştirmen gerekiyor anlıyon dimi. Senin derdin başka dolmuşun ülkeye karşı burda salça olacak konular açıyon, adamlar sana evet gördük diyor sen diyorsun ki hareket halindemi park halindemi, ne bekliyonki maket arabamı diyelim illa neden bu kadar yermeye çalışıyon anlamıyorum, kendi ülkemizin arabası benim alacak param olsa bende TOGG alırım neden tesla alıyım ? şu bakış açını değiştir.

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
OZAN TANKUŞ

tartışmayı ben mi çıkartıyorum şimdi :D

kendin konuşup algıyı başka yere çekip birde kendi kendine cevap vermen ilginç :D
Yazma biçimin yanlış .
***Sen siteden çıkarken hepsi site içinde park halinde duruyormu yoksa sadece hafta sonu falan mı biniyorlar?**
**kurada en çok ankaraya mı çıktı acaba torpil olmasın :)**
**togg yolda giderken mi? togg park halinde dururuken mi?**

Top Bottom