Neler Yeni

Birisini Nasıl Unutursun?

Kara*

80+ Silver
12... denk gelebilecek en kötü yer
Mesaj otomatik birleştirildi:
Eyvahlar olsun tam bitiş senen kanka derslere vuruyorsan kendini bence fazla takılma sonra kız her türlü gidecek boşu boşuna kendini bitirme. Tabii ki boş durma o sırada arka planda dene verilen taktikleri, ama böyle daha fol yok yumurta yok durumuna gelmesin aşk işte işin sonunda engellenmesi zor oluyor.

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah
ya abi inan sihirli bi cin gelip kıza açıl + 2.5m $ veya asitli banyo dese banyoyu tercih ederim biliyorum ucunda ölüm yok ama kızla aramda aşırı bir muhabbetde yok. bu istanbul boğazına tahta bir plaka koyup karşıya geçmek gibi olur. tamam hayır derse 1 2 gün üzülür sonra unuturum belki de ya unutamazsam üstüne aynı sınıftayımdiye de daha sorun olursa

yaz tatilinden sonra geçer dedim 3 4 ay görmedim kızı ama tatilde bile unutamadım. hatta daha da beter olacak gibi. son yılım lisede yks sınavının bile içinden geçecek diye de korkuyorum

benim kız da esmer bi yandan umarım aynı senaryo değildir dedim bi yandan da umarım öyledir dedim bildiğin
kanka o kadar olmaz merak etme, sen sadece artık bittiğini kabullen ve hiçbir şekilde aklına getirtme aklına gelince de kendi kendine şunları tekrarla, ilişkimiz bitti ve artık bunu kabullendim ve onu düşünmeeceğim.

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Ubeydullah Can
taktik flaan lazım olursa yaz bana
uy olur

Ben onun fazlasını düşündüm hatta kriz geçirdim bu pisliği kendine nası yaparsın falan kendi kendime kurdum oynadım şizofreni olucam galiba
sanırım bende de başlangıcı var gibi kızı unutmak için animekızlarını deniyorum ve şuanda makimayla (animekızı) 4. buluşmamdayım

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Ubeydullah Can

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
umt
Discord
umt#4257
Lanet olsun çok kötüymüş bu aşk olayları ya. Şimdiye kadar nadir bir kaç kere birisinden hoşlandım onlar da bunun gibi öyle ergence şeyler değildi ama bu bayağı içime ediyor ayıptır söylemesi. Sanki dersin bembeyaz bir deli hücresine tıkılmışım gibi. Kızın güldüğünü görüyorum mutlu diye havalara uçuyorum sonra da keşke o güldüren ben olsam diyip somurtmaya başlıyorum. Öyle gidip konuşayım falan hiç benlik bir iş değil her şeyi alt üst ederim ben. Ki zaten olacak bir şey olmadığına eminim. Yani yapmam gereken şey bu işten, bu odadan kurtulmak. Unutmam çok zor olacaktır kız ile lanet olsun ki aynı sınıftayız. Görüş açımda duruyor. Saçlarına bakarak tüm günü bitiriyorum. Yani diyeceğim şu ki; eğer aşk tavsiyesi verecekseniz verin boşa gitmez, ama "Git gözünü oy böylece bakamazsın" tarzı tavsiyeleri kullanmayı tercih ederim. Aklımda bir kız sürekli dolaştığından kullanamıyorum, bana akıl olun...
Biraz nefretle bu is biter

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Ubeydullah Can

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru