Neler Yeni

🔥İndirim Birkaç Steam İndirimi: GTA V dahil!

chii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Arda Duman
Steam 2021'in son zamanlarında indirimlere boğuyor veya biz öyle zanned- :D Neyse!
Grand_Theft_Auto_V_oyununun_kapa%C4%9F%C4%B1.jpg

GTA V %63 indirimle 77,33 TL!

header.jpg

Polisiye türünde bir harika olan L.A. Noire %65 indirimle 50,40 TL

header.jpg

3 Türk kardeş olan Cevat, Avni ve Faruk Yerli tarafından kurulmuş Crytek'in imza oyunlarından Crysis serisinin ilk oyunu %50 indirimle 25,00 TL! Bu arada şirket Far Cry 1'in geliştirici şirketi. Neden Almanya'da kurdular acaba? Genel olarak konuşuyorum ne kadar Türkiye'nin hali işler acısı da olsa da bu şekilde farklı ülkelerde iş yapmamamız gerektiğini düşünüyorum. O gider, bu gider ee? Kim geliştirecek bu ülkeyi? Un, yumurta, su olmadan hamur olmuyorsa insan olmadan ülke de gelişmez.

header.jpg
Yine Crytek'in bir yapımı. Alttaki de öyle :) Bu arada alınır mı alınmaz mı bilmiyorum ona siz karar verin. Sadece indirimden bahsediyorum. Çok oyunculu çevrim içi bir canavar öldürme FPS oyunu. Detaylar için Google'layın.
%50 indirimle 54,50 TL!

header.jpg
Romalı asker Marius Titus'un hikayesini konu alan oyun. %75'lik indirimle 4,62 TL! Okuduğum birkaç incelemeye göre basit bir mekaniği olsa da hikaye olarak fiyatı düşünüldüğünde tatmin ediciymiş.

header_586x192.jpg

Bu oyunu @Letrion anlatsın. Anlamadım. Çok seviyooo! Ben şu tanımı yaparım. Zombi kesmenin daha klas hali. :) Bu da %70 indirimle 99 TL'den 29,70 TL'de!

Bu listede en iyi oyunların L.A. Noire ve Crysis olduğunu düşünüyorum. Neden Crysis derseniz @Hudzell sevdiği için :D
Eğer denk gelirsem yeni oyunlar eklerim.

İyi geceler! 🥰😘
LA Noire düşünüyordum steamdbye baktım zamanında başlangıç fiyatı 24tlymiş ah be acaba düşermi kışın?

Alfha13

80+ Silver
Aslında bence asıl fark 1. oyunu ile 2 ve 3. oyunlarında var. Mekaniklerine bakarsak baya farklı oyunlar oluyor. 3. oyun 2.nin kopyası bana göre.
Evet, ilk oyunun farklı her yerden belli. Açık dünya var, gizlilik daha önemli, bölüm tasarımları çok uçuk. Yapmadığımız şey yok oyunda ama ben 2.yi daha çok sevdim, mekanikler daha topluydu. İlk oyun eskiliğini belli ediyor çünkü. 3'ü oynamadım daha, art arda oynanmıyor hepsi ama sanırsam mekanikler aynı, bir değişen yay var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

LA Noire düşünüyordum steamdbye baktım zamanında başlangıç fiyatı 24tlymiş ah be acaba düşermi kışın?
Zam geldi oyuna birkaç ay önce. Max Payne 3 ve L.A. Noire 24 liraydı, indirimlerde 7,5 oluyordu. Şimdi 150 lira, indirimlerde 50 lira.

chii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Arda Duman
Evet, ilk oyunun farklı her yerden belli. Açık dünya var, gizlilik daha önemli, bölüm tasarımları çok uçuk. Yapmadığımız şey yok oyunda ama ben 2.yi daha çok sevdim, mekanikler daha topluydu. İlk oyun eskiliğini belli ediyor çünkü. 3'ü oynamadım daha, art arda oynanmıyor hepsi ama sanırsam mekanikler aynı, bir değişen yay var.

Zam geldi oyuna birkaç ay önce. Max Payne 3 ve L.A. Noire 24 liraydı, indirimlerde 7,5 oluyordu. Şimdi 150 lira, indirimlerde 50 lira.
LA Noire alamadım sherlock'a bakayım dedim sherlockta zamlanmış baya bi ara 9tlydi arkadaşım ss atmıştı şunu yapmayın pc aldım her istediğim oyuna zam gelmiş.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,468
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

Yay var, uzaylı silahlarını kullanabiliyorsun ama bu sefer olaylar Prophet'ın gözünden dönüyor. Bir liderin bakış açısının yarattığı farkı deneyimlemek kesinlikle harika. Oyunu oynarken yeterince kendini kaptırırsan Prophet'ın içindeki hırsı kendinde hissedersin :D

Alfha13

80+ Silver
LA Noire alamadım sherlock'a bakayım dedim sherlockta zamlanmış baya bi ara 9tlydi arkadaşım ss atmıştı şunu yapmayın pc aldım her istediğim oyuna zam gelmiş.
Epic'te eski fiyatıyla satılıyor hala.

Yay var, uzaylı silahlarını kullanabiliyorsun ama bu sefer olaylar Prophet'ın gözünden dönüyor. Bir liderin bakış açısının yarattığı farkı deneyimlemek kesinlikle harika. Oyunu oynarken yeterince kendini kaptırırsan Prophet'ın içindeki hırsı kendinde hissedersin :D
İnsan değil ama sıkıntı o. Alcatraz da kişiliksizdi. Nomad de çok düzdü. En düzgün karakter Prophet oluyor haliyle.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,468
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Serinin en güzel oyunu sizce ne? Ben 1 ve 2 dışında diğer oyunlarına dokunmadım bile :D
1. oyun diğer oyunlara göre çok farklı, tercihe göre değişir ama ben daha çok görev odaklı ilerleyen 2. ve 3. serisinden yanayım,
2. ve 3. arasından tercih yapacak olursam net 3. oyun derim.
Çünkü bu sefer olaylar Prophet'ın gözünden dönüyor. Bir liderin bakış açısının yarattığı farkı deneyimlemek kesinlikle bambaşka bir şey, alfa sef'e karşı Prophet'ın beslediği kini birebir hissediyorsun sonlara doğru serinin tam olmuş oyunu diyebilirim.

chii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Arda Duman

İnsan değil ama sıkıntı o. Alcatraz da kişiliksizdi. Nomad de çok düzdü. En düzgün karakter Prophet oluyor haliyle.
İndirimde değilmiş.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,468
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler

Hem zamanla yapımcılar da bazı konuların farkına vardı bu yüzden Alcatraz ve Nomad maalesef arkada kaldı, ama wreckage gibi yan oyunlarda Nomad'den de bahsediliyor.

Hem Prophet nasıl insan değil ? Bunca yıldır hep bunu düşündüm net bir cevaba varamadım. Crysis 3 sonunda yüzünde oluşan izler ve görünmez olduğundan dolayı mı öyle diyorsun ?

Alfha13

80+ Silver
Hem zamanla yapımcılar da bazı konuların farkına vardı bu yüzden Alcatraz ve Nomad maalesef arkada kaldı, ama wreckage gibi yan oyunlarda Nomad'den de bahsediliyor.

Hem Prophet nasıl insan değil ? Bunca yıldır hep bunu düşündüm net bir cevaba varamadım. Crysis 3 sonunda yüzünde oluşan izler ve görünmez olduğundan dolayı mı öyle diyorsun ?
2'de ve 3'te anlatıyorlar, Seflerle haşır neşir oldukça insandan uzaklaşıp uzaylı dönüşüyor diye. İnsan olsa da insanlıktan bayağı uzak, tabii 2. oyun ve 3'ün başına istinaden söylüyorum.

İndirimde değilmiş.
Giriyor hep, Crimes % Punishments ve The Devil's Daughter. Bir sonrakinde indirim döneminde düşer fiyatı.

mikealson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Samet
Hocam etiket için teşekkür ederim hem sayenizde Crysis'ten haberim oldu oyunu net alacağım.

Ayrıca crysis yapımcılarının türkiye'de de bir çok yerleri vardı sonradan ekonomik sıkıntılar yaşadıklarından ötürü bir çok yerleri sattılar.
Ben şahsen bu remastered oyunlarının, olası yeni crysis oyunu adına bütçe çıkartmak için yapıldığını düşünüyorum umarım tutar :D
Devletimiz keşke onlara destek çıksaydı.
iki oyun 52tl gerçek fiyatları bilmiyorum orda böyle bi indirim gördüm atim dedim

Ekler

• Screenshot_2021-12-15-01-26-40-156_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2021-12-15-01-26-40-156_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    777.9 KB · Hit: 33

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,468
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
2'de ve 3'te anlatıyorlar, Seflerle haşır neşir oldukça insandan uzaklaşıp uzaylı dönüşüyor diye. İnsan olsa da insanlıktan bayağı uzak, tabii 2. oyun ve 3'ün başına istinaden söylüyorum.

Giriyor hep, Crimes % Punishments ve The Devil's Daughter. Bir sonrakinde indirim döneminde düşer fiyatı.
Ha sen onu diyorsun şimdi jeton düştü. Adam yıllarını o zırhta geçirmiş olsun o kadar :D Kaç kere sef zihin kovanına girdi dayanması bile mucize bence..

Top Bottom