Neler Yeni

Bitcoin sitelerinde kimlik patlamış

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,823
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Ona bir şey diyemem. Konuda ben ve diğer arkadaşın açtığı konu hedef gösteriliyor. Bilgilendirmemi yaptım.
Hedef gösterilmeniz gayet normal, bir şeyler paylaşıyorsan sorumluluğu var.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Ben orada belirttim. Bilip bilmeden neden hedef gösteriliyorum?
yaptığı sponsorluk ve devlet nezdindeki antlaşmaları belirttim güvenip güvenmemek onlara kalmış dedim.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,823
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Ben orada belirttim. Bilip bilmeden neden hedef gösteriliyorum?
yaptığı sponsorluk ve devlet nezdindeki antlaşmaları belirttim güvenip güvenmemek onlara kalmış dedim.
Tamam da adam ona bakmaz ki sen burada paylaşıyorsun bu da demektir ki ''arkadaşlar ben güvendim size de tavsiye ederim demek'' anlamına geliyor, adam senden görüyor bak bu yapmış bi şey yok diyip güveniyor, bende yapayım diyor ama sonu kötü olursa faturayı sana keser. Çünkü ona sen önerdin. Kendisi de ölçüp biçmeli bu ayrı zaten ama ilk etapta senden görülmesi seni hedef yapar yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Küçük paralar için böyle dertlere girmeye gerek yok.

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,790
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Türk milletinin Felsefesi, "Nerde Beleş Oraya Yerleş MoRuQ" Olursa evet böyle vakalar devam edecektir.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,719
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Korsan oyunculuk dışında bedava peynir sadece peynir kapanında olur lafı çok doğru. Tabii haber doğruysa.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
haber doğruysa geçmiş olsun ama tc kimlik ile ne yapabilirler?

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
😮😮😮😮😮
İyi ki yapmamışım.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
100 tl için yapılcak iş değil bence

haber doğruysa geçmiş olsun ama tc kimlik ile ne yapabilirler?
bazı banka hesaplarında tc kimlik ile hesap açılıyor hesabı açarsan bankadan krediyi patlatıp kaçarsan tc ile bulacaklar seni

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Kaira Bilgic
Arkadaşlar bildiğiniz üzere forumda bir konu açılıdı bir bitcoin sitesinde kimliğini paylaştığınızda 100tl gibi ücretler veriyordu siteyi patlatmışlar binlerce insanın kimliği paylaşılmış

bu konudakinden bahsediyorum bilmeyenler için
(bu arada coinbase mi emin değilim bir de bitci vardı o da aynı parayı veriyordu ikisinden biri ama büyük ihtimalle coinbase)
bahsettiğin konunu açan kişi benim arkadaşların çoğu boş yorum atmış ama açıklama getireyim coinbase deki veriler değil (sebebini açıkladım) bunlar ayrıca bahsettiğin ssdeki tüm arşive sahibim şuan elimde hepsi var eğer ki hala yandexden silinmediyse kendimin veya arkadaşlarımdan hiç birisini göremedim gariptir ki ekstra olarak şöyle bir şey söyleyeyim bu olayın para mevzusu dışında her hangi bir borsaya kayıt işlemi sırasında zaten senden kyc istiyor bilginiz olsun, kulaktan dolma bilgilerle yorum atmayın xd

Dostum bu konu hakkında sadece bilgilendirme yapıyoruz silah dayayıp kafana bunu yapıcaksın demiyorum/demiyoruz zaten arkadaşın bahsettiği gibi her hangi bir sorumluluk kabul etmeme hakkım var özgür iraden ile yapıyorsun bunu ki arkadaşın söylediği gibi coinbase değil (ben coinbasei paylaştım) diyelim ki coinbase dataları sızdırıldı yine bu senin hatan internetten gördüğün her şeyi yapıyorsan senin problemin kalkıp burada konuyu açan kişilere sallaman çok saçma olmuş buraya bir ek de getireyim konuyu ben açtığım için değil x y a b kişileri açmış olsa aynı yorumu yapardım burası ortak bir platform sana bilgi gelir, değerlendirirsin kafana yatıyorsa yaparsın yatmıyorsa yapmazsın yapan kişilere zaten daha öncesinde nasıl kayıt olunacağına ve neleri istendiğine dair şeyleri detaylı bir biçimde açıklayarak rehberi oluşturuyorum olağın dışı bir durum değil bu yukarıda mesajımda belirttiğim gibi random bir borsa sitesine girdiğinde zaten senden kyc istiyor

Son düzenleme:

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,823
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Dostum bu konu hakkında sadece bilgilendirme yapıyoruz silah dayayıp kafana bunu yapıcaksın demiyorum/demiyoruz zaten arkadaşın bahsettiği gibi her hangi bir sorumluluk kabul etmeme hakkım var özgür iraden ile yapıyorsun bunu ki arkadaşın söylediği gibi coinbase değil (ben coinbasei paylaştım) diyelim ki coinbase dataları sızdırıldı yine bu senin hatan internetten gördüğün her şeyi yapıyorsan senin problemin kalkıp burada konuyu açan kişilere sallaman çok saçma olmuş buraya bir ek de getireyim konuyu ben açtığım için değil x y a b kişileri açmış olsa aynı yorumu yapardım burası ortak bir platform sana bilgi gelir, değerlendirirsin kafana yatıyorsa yaparsın yatmıyorsa yapmazsın yapan kişilere zaten daha öncesinde nasıl kayıt olunacağına ve neleri istendiğine dair şeyleri detaylı bir biçimde açıklayarak rehberi oluşturuyorum olağın dışı bir durum değil bu yukarıda mesajımda belirttiğim gibi random bir borsa sitesine girdiğinde zaten senden kyc istiyor
Sizler yaptığınız eylemleri çok yüzeysel düşünerek harekete geçiyorsunuz. Zaten yazdıklarımdan da hiç bir şey anlamamışsın.
Birincisi ben arkadaşı suçlamadım, neden suçlandığının izahını yaptım, ikincisi ben 100 lira gibi komik bir rakam için böyle şeylerle uğraşmam, uğraşmadım da.
Gerçekten ülkece genel bir sorun, kimse kelimelerin, cümlelerin ne ifade ettiğine ne anlamlara geldiğine dikkat etmeden yazıyor, konuşuyor. Dili kullanmada çok zayıf bir topluluğuz, bu yüzden iletişimde büyük sıkıntı var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,938
Üyeler
147,245
Son üye
inventorman
Top Bottom