Neler Yeni

Blender ile Unreal engine farklı mı

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Blender ve unreal engine farklı amaçlar için kullanılan programlar değil mi yoksa ikisi de aynı amać için mi kullanılıyor. Sizce bu zamanda hangisini öğrenmek iyi

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Ayberk SOKUL
Blender ve unreal engine farklı amaçlar için kullanılan programlar değil mi yoksa ikisi de aynı amać için mi kullanılıyor. Sizce bu zamanda hangisini öğrenmek iyi
Unreal Engine bir oyun motoru, Blender ise 3D modelleme uygulamasıdır.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Unreal Engine bir oyun motoru, Blender ise 3D modelleme uygulamasıdır.
Yanıtınız için teşekkürler bende öyle biliyorum fakat bazı konularda karşılaştırıldığını görüp sormak istedim animasyon tarafı karşılaştırılıyor heralde zaten blenderda yaptığımız modelleri unreal engine de kullanmıyor muyuz yanlış mı biliyorum. Yanlış biliyorsam unreal da ki modeller hangi programda yapılıyor

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Ayberk SOKUL
Yanıtınız için teşekkürler bende öyle biliyorum fakat bazı konularda karşılaştırıldığını görüp sormak istedim animasyon tarafı karşılaştırılıyor heralde zaten blenderda yaptığımız modelleri unreal engine de kullanmıyor muyuz yanlış mı biliyorum. Yanlış biliyorsam unreal da ki modeller hangi programda yapılıyor
Modeller Blender üzerinden yapılıyor, animasyonları oyun motorlarından da yapabiliyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Blender özel olarak modelleme konusunda geliştirilmiş bir uygulama.

Top Bottom