Neler Yeni

Blue switch ne kadar sesli

R9XTX

80+
Mekanik klavye arayışındayım.Brown switch klavye bulamadım.blue switche yönelmek istedim ama ne kadar sesli olduğunu bilmiyorum.evimin duvarları ses geçiriyor.blue switch sesi duvardan veya kapıdan geçecek kadar var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,259
İsim
Murat Orhan
Blue switch wn seslisi
Red ondan daha az sesli

SametSW

80+ Bronze
Mekanik klavye arayışındayım.Brown switch klavye bulamadım.blue switche yönelmek istedim ama ne kadar sesli olduğunu bilmiyorum.evimin duvarları ses geçiriyor.blue switch sesi duvardan veya kapıdan geçecek kadar var mı
%60 klavyelerde Brown switch var blue kafa yapacak kadar yüksek sesli ck rahatsız ettiği için bende Brown siparişi verdim dün

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
Yan dairede (şükür taşındılar) blue Switch klavyeli bir oyuncu arkadaş vardı büyük ihtimalle valorant oynuyordu. Gece 1-2 klavye sesine uyandığımı hiç abartmadan söyleyebilirim. Orta düzey normal bi uykum var ne ağır ne hafif. Bir akşam kapısını çalarak sessiz olmalarını istemiş, klavyenin blue Switch olduğunu o zaman öğrenmiştim.

Pat küt çat çut diye ses çıkaran klavye olmaz arkadaş. Tamamen bir mühendislik fiyaskosudur bence. Red Switch alın. Sessiz, ilk başlarda biraz garip ama alıştıkça çok iyi olduğunu anlıyorsunuz. Bir seneden fazla süredir Asus'un Red switch bir klavyesini kullanıyorum evde. Brown daha sert basımı var bildiğim kadarıyla.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
Rahatsızlık seviyesi telefondaki tuş sesiyle eşdeğerdir. Daktilo yazıyormuş gibi hissettirir.

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
clicky dediğimiz verdiği tepkiyi çok rahat anladığınız bir sesi var ama denildiği gibi bir daktilo edasında ses çıkartıyor o yüzden bunu göz önünde alınarak alın mekanik klavye arıyorsanız ve bütçeniz anca mavi olana yetiyorsa mavi alın ama kırmızı switch varsa seçeneklerinizde kırmızı tercih edilebilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,919
Üyeler
152,369
Son üye
wolancs
Top Bottom