Neler Yeni

Öneri BLUETOOTH Kulaklık Önerisi -1200 TL-

VuenxFA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Muzaffer Altınok
Instagram
fa.muzaffer
Steam
FA
Bütçe
1200
1700 TL bütçem var ama 500 lirasına HDD alacağım. Redmi note 8 telefona sahibim freebuds pro almayı düşünüyordum ama arkadaşlarım huawei' e para verme falan dedi, 2500 tl lik bir kulaklık ve xiaomi' nin airdots modelini önerdi. 1K civarında cihaz öneremiyor. Nedir fikriniz, freebuds pro alınır mı? Alınmazsa bu fiyatlarda öneriniz nedir?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,329
İsim
Oğuz Oğuz
1700 TL bütçem var ama 500 lirasına HDD alacağım. Redmi note 8 telefona sahibim freebuds pro almayı düşünüyordum ama arkadaşlarım huawei' e para verme falan dedi, 2500 TL lik bir kulaklık ve xiaomi' nin airdots modelini önerdi. 1K civarında cihaz öneremiyor. Nedir fikriniz, freebuds pro alınır mı? Alınmazsa bu fiyatlarda öneriniz nedir?
Huawei FreeBuds 4 Bluetooth Kulaklık (ANC - Aktif Gürültü Engelleme) Beyaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beats Studio Buds - Gürültü Önleme Özellikli Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Siyah

VuenxFA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Muzaffer Altınok
Instagram
fa.muzaffer
Steam
FA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Slikonsuz kulaklık kullanmayı sevmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Baturay
kanka Skullcandy Crusher der susuarım yazın 800 TL'ye aldım şuna fiyatı artmıştım (1600 tl hepsiburadada)
gerek ayarlanabilir bass özelliği olsun gerek ses seviyesi olsun daha önce böyle bir şey denemedim cidden harika bir kulaklık. sesler aşırı temiz uzun süre bası yüksekte tutarsan kulak zarın zarar görebilir öyle diyim. tek ekisi anc yok ama ona gerek de kalmıyor.
he o fiyata çıkamam dersen gene Skullcandy hesh anc ve hesh evo modellerini alabilirsin onlar da güzel diye duydum.
kulak içi tarafında da yine aynı markanın dime çok satan modeller arasında tavsiye dilen bir model

NOT: daha önce apple kulaklığı kulanmadıysan airpods alma hem silikonsuz hem de rahat değil bence

VuenxFA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Muzaffer Altınok
Instagram
fa.muzaffer
Steam
FA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,329
İsim
Oğuz Oğuz
Bununla freebuds pro arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?
Bende kararsız kaldım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,245
Üyeler
145,137
Son üye
Greyface
Top Bottom