Neler Yeni

BPN PROTEİN TOZU ( 342 lira )

A_TURAN_A

80+ Bronze
uyarı için teşekkür ederim bilmişlik taslamak istemem ama alacak arkadaşlar yanlış bilgiyi görüp ona göre almamazlık etsinler istemedim çünkü ekonomi kötü ve yeteri kadar protein alamayan var ve bunu alarak protein ihtiyacını karşılasın istedim . Bu zamana kadar edinmiş olduğum bilgiye göre de f/p olduğunu ve alınmasında hiçbir sakınca olmadığını düşünüyorum. Sadece şekeri laktozdan gelen şeker olduğu için laktoza alerjisi olan varsa almasın alırsa ishal olur . :)

Son düzenleme:

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Yaklaşık 1.5-2 ay oldu spora başlayalı 172 boy 55 kg yim. Protein tozu zararlı vs hiç kullanma diyenler var ama et,balık vs yemiyorum.Sadece tavuk ve yumurta yiyiorum.Protein tozu almalı mıyım?
kim zararlı diyorsa haklı bende spor yaparken kullanıyordumda açıkçası zararı çok umrumda değildi bunlar saf protein değil sonuçta. şuan olsa yine kullanırım

alzisthat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan örnek
Üstüne para verseler bunu kullanmam şahsen.
2kg multipower- olimp tarzı ürünler 2-2.5 bin TL bandında değişiyor unutmayın arkadaşlar ucuz etin yahnisi yenmez. Protein tozu zararsız diye bir şey yok sonuçta kimyasal bir ürün her türlü zararı var ama gidipte 300 TL ye 2kg protein tozu alıpta sonra kendinize yazık etmeyin.

kumbulali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ali Kumbul
Protein spike dedikleri mevzu var bu tarz ucuz ürünlerde 1 serviste 24gr olduğunu iddia ediyor ve doğru açıkçası ama aminoasit profilini incelediğinizde 24 gr'ın neredeyse 14-15 gramı en ucuz proteinler. O yüzden faydası da çok olmayan ama çok çok ucuza bulunursa alınabilecek ürünler. Protein spiking yapılmış ürünleri anlamanın en kolay yolu aminoasit profilini inceleyip iddia edilen servis başına protein gramının ne kadarı ucuz protein onu incelemekten geçiyor. Ucuz proteinler: Glisin, arjinin, glutamin, taurin, kreatin.

Ben çok marka denedim ve protein spike olmayan hammaddeye en yakın şekilde yüksek kaliteli satan memnun olduğum tek marka olarak supplementlerin kendi ürünlerini kullanıyorum. Fiyatı da uygun. Hardline ve BigJoy'a çok yakın makrosu var. Tadı da güzel.

Meraklısına yabancı makaleler;
- https://endurelite.com/blogs/free-n...-it-is-and-how-to-spot-it-in-a-protein-powder

- https://rippedbody.com/protein-powder-scams/#:~:text=Protein spiking is the name,content than they truly have.

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Enis
ben 50 ye yakın marka kullandım gayet de alınır protein proteindir ne gibi bir + sı veya eksisini görebilirsiniz ki ? yarışmacı olmadıktan sonra bu tarz konularla pek uğraşmayın alıp geçin.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
ali
SSN MARKASININ ALT ÜRÜNÜDÜR ŞEKER İZOLE OLMADIĞINDAN UYGUN FİYATA SATILIYOR VE SHAKER YANIN DA HEDİYE.

TOPLAM 6,7 MARKA NIN PROTEİN TOZUNU KULLANDIM ONLARDAN TEK FARKI LAKTOZDAN GELEN ŞEKER VAR EXTRA ŞEKER YOK.

TAT OLARAK BİRAZ TATLI GELİYOR PROTEİN ORANIDA İYİ UYGUN FİYATLI PROTEİN TOZU ARAYANLARA ÖNERİRİM.

AMA ŞEKER LAKTOZDAN GELEN ŞEKER OLDUĞU İÇİN LAKTOZA ALARJİNİZ VARSA ALMAYINIZ.

(SUPGURME12) KODUYLA 342 LİRAYA GELİYOR BU KOD BENİM KODUM DEĞİLDİR MARKANIN SUPLEMENTLERİ İNCELEYEN BİR KANAL İÇİN VERDİĞİ KODDUR BAŞKA BİR KOD BİLEN VARSA KULLANABİLİR BENİM ARAŞTIRDIĞIM KADARIYLA TEK KOD BU.

ÜRÜNÜN SERTİFİKALARI SİTESİN DE VE SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA MEVCUTTUR.

ÜRÜN LİNKİ

İNCELEME VİDEOSU

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Aldım ilk defa deneyimleyeceğim teşekkürler

A_TURAN_A

80+ Bronze
uyarı için teşekkür ederim yanlış anlaşıldıysam özür dilerim bilmişlik taslamak istemem sadece alacak arkadaşlar yanlış bilgi varsa ona göre almamazlık felan etsinler istemedim çünkü ekonomi kötü ve yeteri kadar protein alamayan varsa bunu alarak biraz olsun geçirmesini istedim

Aldım ilk defa deneyimleyeceğim teşekkürler
rica ederimmmm , eğer tadı çok şekerli gelmezse size aloprotein markasında da devam edebilirsiniz normal de 600 lira ama bir alana bir bedava yapıyorlar trendyolda 300 liraya gelmiş oluyor .
bunun da çikolatalısını öneririm

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Yaklaşık 1.5-2 ay oldu spora başlayalı 172 boy 55 kg yim. Protein tozu zararlı vs hiç kullanma diyenler var ama et,balık vs yemiyorum.Sadece tavuk ve yumurta yiyiorum.Protein tozu almalı mıyım?
sana lazım olan proteini karşılıyorsan alma, tavuk değil mercimekten bile alsan kafi
Mesaj otomatik birleştirildi:

sporu bırakınca bölgesel yaglanma yapıyor protein tozu. tek zararı bu.
kanka sanırım sporu bırakıp beslenmene dikkat etmedin ve protein tozunu günah keçisi ilan ettin
var mıdır doğruluk payı

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Mert Aksu
ula ne hıyar adamsın protein proteindir neye göre söylüyorsun bunu steroidler bile yapmıyor o dediğin etkiyi. Gidip millete yanlış bilgi verme bari
hocam ben spor yapıyordum bir aralar 6 ay falan devam ettim okul yüzünden bırakmak durumunda kaldım, kas ve kilo açısından dibi gördüm. protein tozu ile protein alımı yapsam spor yapmasam kilo olarak kazanç sağlarmıyım? (kas olarak sağlamayacağımın farkındayım benim asıl hedef kilo birazda.)

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
ali
rica ederimmmm , eğer tadı çok şekerli gelmezse size aloprotein markasında da devam edebilirsiniz normal de 600 lira ama bir alana bir bedava yapıyorlar trendyolda 300 liraya gelmiş oluyor .
bunun da çikolatalısını öneririm
tamamdır çok teşekkür ederim

sana lazım olan proteini karşılıyorsan alma, tavuk değil mercimekten bile alsan kafi

kanka sanırım sporu bırakıp beslenmene dikkat etmedin ve protein tozunu günah keçisi ilan ettin
var mıdır doğruluk payı
pek fazla karşıladığımı sanmıyorum..

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
tamamdır çok teşekkür ederim

pek fazla karşıladığımı sanmıyorum..