Neler Yeni

Bu Ayki PlayStation Plus Oyunları

99723

80+ Silver
71c0721d57847dfb49fcc577f5bc5e089e7c2e15.jpg

Kasım 2022 Ayının PlayStation Plus Essential Aylık Oyunları:
- Nioh 2
- Lego Harry Potter Collection
- Heavenly Bodies

da18a5e592c0fca40ad8678c3c87ab6f37cb2964.jpg

Kasım 2022 Ayının PlayStation Plus Extra Aylık Oyunları:
- The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition | PS4, PS5
- Tom Clancy’s Rainbow Six Siege | PS4, PS5
- Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX | PS4
- Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue | PS4
- Kingdom Hearts III | PS4
- Kingdom Hearts: Melody of Memory | PS4
- Oddworld: Soulstorm – Enhanced Edition | PS4, PS5
- Tom Clancy’s The Division 2 | PS4
- Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint | PS4
- Chorus | PS4, PS5
- What Remains of Edith Finch | PS4
- The Gardens Between | PS4, PS5
- Earth Defense Force: World Brothers | PS4
- Earth Defense Force: Iron Rain | PS4
- Onee Chanbara Origin | PS4

Cihangir

80+ Gold
lego harry potter iyi bi tek bence

99723

80+ Silver
5412ed2f38ec145d0eeeb4d136e10cce413660c9.jpg

Aralık 2022 Ayının PlayStation Plus Essential Aylık Oyunları:
- Divine Knockout: Founder’s Edition | PS4, PS5
- Mass Effect Legendary Edition | PS4
- Biomutant | PS4, PS5

d61622d5ef3a1658214c6fd4d7188dad3848b0f7.jpg

Aralık 2022 Ayının PlayStation Plus Extra Aylık Oyunları:
- WWE 2K22 | PS4
- Far Cry 5 | PS4
- Far Cry New Dawn | PS4
- Far Cry Primal | PS4
- Mortal Shell | PS4, PS5
- Judgment | PS4, PS5
- Yakuza: Like a Dragon | PS4, PS5
- Yakuza 6: The Song of Life | PS4
- Middle Earth: Shadow of Mordor | PS4
- Middle-Earth: Shadow of War | PS4
- The Pedestrian | PS4, PS5
- Evil Genius 2 | PS4, PS5
- Adventure Time Pirates of the Enchiridion | PS4
- Ben 10: Power Trip | PS4, PS5
- Gigantosaurus The Game | PS4
- Pillars of Eternity II: Deadfire – Ultimate Edition | PS4
- Worms W.M.D | PS4
- The Escapists 2 | PS4

PlayStation Deluxe | Klasikler
- Ridge Racer 2 | PSP
- Oddworld: Abe’s Exoddus | PS1
- Pinball Heroes | PSP

99723

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Ocak 2023 Ayının PlayStation Plus Extra Aylık Oyunları:
- Back 4 Blood | PS4, PS5
- Dragon Ball FighterZ | PS4
- Devil May Cry 5: Special Edition | PS4, PS5
- Life is Strange: Before the Storm | PS4
- Life is Strange | PS4
- Jett: The Far Shore | PS4, PS5
- Just Cause 4: Reloaded | PS4
- Omno | PS4)
- Erica | PS4

- Sifon Filtresi 3 | PS1
- Star Wars Demolition | PS1
- Hot Shots Golf 2 | PS1

99723

80+ Silver
8ce00197a6c5a9303eec5d3f3b13298283f70ff2.jpg

Şubat 2023 Ayının PlayStation Plus Essential Aylık Oyunları:
- Evil Dead: The Game | PS4, PS5
- OlliOlliWorld | PS4, PS5
- Destiny 2: Beyond Light | PS4, PS5
- Mafia: The Definitive Edition | PS4
Mesaj otomatik birleştirildi:

88f6e95aa46c03f0dda2497507214925498f6a54.jpg

Şubat 2023 Ayının PlayStation Plus Extra Aylık Oyunları:
- Horizon Forbidden West | PS4, PS5
- The Quarry | PS4, PS5
- Resident Evil 7 biohazard | PS4
- Outriders | PS4, PS5
- Scarlet Nexus | PS4, PS5
- Borderlands 3 | PS4, PS5
- Tekken 7 | PS4
- Ace Combat 7: Skies Unknown | PS4
- Earth Defense Force 5 | PS4
- Oninaki | PS4
- Lost Sphear | PS4
- I am Setsuna | PS4
- The Forgotten City | PS4, PS5

- The Legend of Dragoon | PS1
- Wild Arms 2 | PS1
- Harvest Moon: Back to Nature | PS1
- Destroy All Humans! | PS4

99723

80+ Silver
23074798255875b048d825390e3d3c597fe433ad.jpg

Mart 2023 Ayının PlayStation Plus Essential Aylık Oyunları:
- Battlefield 2042 | PS4, PS5
- Minecraft Dungeons | PS4
- Code Vein | PS4

18262135843490c895665b46005ab8bc21f14c49.jpg

Mart 2023 Ayının PlayStation Plus Extra Aylık Oyunları:
- Uncharted Legacy of Thieves Collection | PS5
- Tchia | PS4, PS5
- Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction | PS4, PS5
- Ghostwire Tokyo | PS5
- Life Is Strange: True Colors | PS4, PS5
- Immortals Fenyx Rising | PS4, PS5
- Life is Strange 2 | PS4
- Dragon Ball Z: Kakarot | PS4, PS5
- Street Fighter V Champion Edition | PS4
- Untitled Goose Game | PS4
- Final Fantasy Type-0 HD | PS4
- Rage 2 | PS4
- Neo: The World Ends with You | PS4
- Haven | PS4, PS5

- Ridge Racer Type 4 | PS1
- Ape Academy 2 | PSP
- Syphon Filter: Dark Mirror | PSP

KnightDavion

80+ Bronze
23074798255875b048d825390e3d3c597fe433ad.jpg

Mart 2023 Ayının PlayStation Plus Essential Aylık Oyunları:
-Battlefield 2042 | PS4, PS5
-Minecraft Dungeons | PS4
-Code Vein | PS4

18262135843490c895665b46005ab8bc21f14c49.jpg

Mart 2023 Ayının PlayStation Plus Extra Aylık Oyunları:
-Uncharted Legacy of Thieves Collection | PS5
-Tchia | PS4, PS5
-Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction | PS4, PS5
-Ghostwire Tokyo | PS5
-Life Is Strange: True Colors | PS4, PS5
-Immortals Fenyx Rising | PS4, PS5
-Life is Strange 2 | PS4
-Dragon Ball Z: Kakarot | PS4, PS5
-Street Fighter V Champion Edition | PS4
-Untitled Goose Game | PS4
-Final Fantasy Type-0 HD | PS4
-Rage 2 | PS4
-Neo: The World Ends with You | PS4
-Haven | PS4, PS5

-Ridge Racer Type 4 | PS1
-Ape Academy 2 | PSP
-Syphon Filter: Dark Mirror | PSP

PS5 ve 19 Mart 2023'de 1 yıllık PS Plus Deluxe satın aldım. Uncharted Legacy of Thieves Collection’u ücretsiz indiremiyorum, ücret çıkıyor. Nedenini biliyor musunuz?

Bu arada;

Uncharted 4: A Thief's End

Uncharted: The Lost Legacy

Bu iki oyunu ayrı ayrı PS Plus menüsünden indirebiliyorum ama sizin yazdığınız gibi tek paket olanın grafikleri sanırım daha iyiymiş, oynanışa vs bazı iyileştirmeler varmış, ilk defa oynayacağımdan dolayı, "koleksiyon paketi" olarak geçen paketi oynamak istiyorum. Ne yapabilirim? Playstation Türkiye çağrı merkezini arasam bu konuya müdahale edebilirler mi? Ya da tüm konuyu ben mi yanlış anladım emin değilim.

Bu sorum haricinde aslında asıl sorum şu şekilde:

Sadece 4 günlük playstation deneyimim var. Aslında kimseyi yormadan sistemi öğrenmeye çalışıyorum ama şu konuları tam anlayamadım.

Mesela bilgisayarda Gamepass de kullanıyorum. Gamepass'e bir oyun geldiğinde ne zaman geri kaldırılacağına yine Gamepass karar veriyor. Çok uzun süre kalabiliyor mesela 6 ay da kalabiliyor, 2-3 ay sonra da kaldırılabiliyor.

Playstation Plus Deluxe paketine sahibim, bu paket hakkında bildiklerimi söylüyorum. Deneme sürümlerini boş verelim.
1) Klasikle kataloğu var. Klasikler kataloğundaki oyunların yarısı Türkiye'de yok. Mesela God of War 3 var, 1-2 malesef yok.
2) Playstation Plus Koleksiyonu var, orada 19 oyun vardı, Mayıs ayında kaldırılacakmış, kütüphaneye ekledim. Mayıs ayından sonra bile kütüphaneye eklediğim için Plus üyesi olduğum sürece oynayabilecekmişim.
3) Ubisoft klasikleri ve normal "Oyun kataloğu" var. Bu, içerisinde yüzlerce oyun olan normal "Oyun kataloğu" ve "Ubisoft klasikleri" hakkında Playstation buradaki oyunları kafasına göre ekleyip çıkartıyor diye biliyorum. Şimdi bu 2 listeden oyun çıkartacağı zaman şu tarihte şu oyunları kaldıracağız gibi bir kayıtlı mail adresimize mail vs gönderiyor mu yoksa bir sabah uyandığımızda çat diye kaldırılmış olduğunu mu görüyoruz?

Bu arada bu 2 listedeki oyunlar kütüphaneye eklenemiyor, direkt plus sayesinde indir butonu çıkıyor ve indirilebiliyor. Eğer çat diye kaldırıyorsa indirilmiş oyun silene kullanılır mı yoksa ona da erişemez miyiz? Kaldırılma ihtimaline karşılık, kendimce önemli diyeceğim oyunları cihazda indirilmiş vaziyette tutmam mı daha mantıklı olur?

4) "Aylık oyunlar" Bunu gerçekten anlayamadım. Bunu okuma yazmayı yeni öğrenmiş birine tarif eder gibi tarif edebilir misiniz?

Bunun hakkında bildiğim bilgi: Her ay irili ufaklı farklı sayılarda oyun ekleniyor. Bugün sizden öğrendiğim bilgiye göre "Aylık oyunlar" kategorisindeki oyunlar da yine paket çeşidine göre değişiyormuş. Mesela Essential paketine "Battlefield 2042, Minecraft Dungeons, Code Vein" oyunları eklenmiş. Ekstra'ya bunlara ek olarak farklı oyunlar, Deluxe'e ise bu 2 sine ek olarak klasiklar kataloğuna oyunlar eklenmiş.

(Kurguladığım ilk ihtimal) Şimdi bu 4. maddedeki "aylık oyunlar" isimli oyunları kütüphaneye o ay içerisinde eklersek istediğimiz zaman, mesela 9 ay sonra bile istediğimiz zaman Plus üyeliğimiz olduğu sürece oynayabiliyor muyuz? (ikinci ihtimal) yoksa o 30 gün içerisinde mi oynayabiliyoruz sadece? (üçüncü ihtimal) Ya da o 30 gün içerisinde indirmişsek, o ay geçtiken sonra cihazda inik olduğu sürece mi oynanıyor?
Aklıma dördüncü ihtimal gelmedi. Hangisi doğru ya da doğru bilgi nedir ben de bilmiyorum.

Eğer kurguladığım ilk ihtimal doğruysa ve Türkiye'de Playstation Plus Deluxe ilk defa 2022 Haziran ayında çıktığı için ve ben ilk defa Mart ayında Playstation Plus Deluxe aldığım için Haziran 2022 ve Şubat 2023 arasındaki 8 ay boyunca verilen aylık oyunları kütüphaneye ekleme şansını bir nevi kaçırmışım demek oluyor dimi?

Hocam biliyorum uzun oldu ama forumda bu konuları takip eden ve konu hakkında en bilgili biri olarak durduğunuz için bilmediklerimi sormak istedim. Sağlıklı günler dilerim.

99723

80+ Silver
PS5 ve 19 Mart 2023'de 1 yıllık PS Plus Deluxe satın aldım. Uncharted Legacy of Thieves Collection’u ücretsiz indiremiyorum, ücret çıkıyor. Nedenini biliyor musunuz?

Bu arada;

Uncharted 4: A Thief's End

Uncharted: The Lost Legacy

Bu iki oyunu ayrı ayrı PS Plus menüsünden indirebiliyorum ama sizin yazdığınız gibi tek paket olanın grafikleri sanırım daha iyiymiş, oynanışa vs bazı iyileştirmeler varmış, ilk defa oynayacağımdan dolayı, "koleksiyon paketi" olarak geçen paketi oynamak istiyorum. Ne yapabilirim? Playstation Türkiye çağrı merkezini arasam bu konuya müdahale edebilirler mi? Ya da tüm konuyu ben mi yanlış anladım emin değilim.

Bu sorum haricinde aslında asıl sorum şu şekilde:

Sadece 4 günlük playstation deneyimim var. Aslında kimseyi yormadan sistemi öğrenmeye çalışıyorum ama şu konuları tam anlayamadım.

Mesela bilgisayarda Gamepass de kullanıyorum. Gamepass'e bir oyun geldiğinde ne zaman geri kaldırılacağına yine Gamepass karar veriyor. Çok uzun süre kalabiliyor mesela 6 ay da kalabiliyor, 2-3 ay sonra da kaldırılabiliyor.

Playstation Plus Deluxe paketine sahibim, bu paket hakkında bildiklerimi söylüyorum. Deneme sürümlerini boş verelim.
1) Klasikle kataloğu var. Klasikler kataloğundaki oyunların yarısı Türkiye'de yok. Mesela God of War 3 var, 1-2 malesef yok.
2) Playstation Plus Koleksiyonu var, orada 19 oyun vardı, Mayıs ayında kaldırılacakmış, kütüphaneye ekledim. Mayıs ayından sonra bile kütüphaneye eklediğim için Plus üyesi olduğum sürece oynayabilecekmişim.
3) Ubisoft klasikleri ve normal "Oyun kataloğu" var. Bu, içerisinde yüzlerce oyun olan normal "Oyun kataloğu" ve "Ubisoft klasikleri" hakkında Playstation buradaki oyunları kafasına göre ekleyip çıkartıyor diye biliyorum. Şimdi bu 2 listeden oyun çıkartacağı zaman şu tarihte şu oyunları kaldıracağız gibi bir kayıtlı mail adresimize mail vs gönderiyor mu yoksa bir sabah uyandığımızda çat diye kaldırılmış olduğunu mu görüyoruz?

Bu arada bu 2 listedeki oyunlar kütüphaneye eklenemiyor, direkt plus sayesinde indir butonu çıkıyor ve indirilebiliyor. Eğer çat diye kaldırıyorsa indirilmiş oyun silene kullanılır mı yoksa ona da erişemez miyiz? Kaldırılma ihtimaline karşılık, kendimce önemli diyeceğim oyunları cihazda indirilmiş vaziyette tutmam mı daha mantıklı olur?

4) "Aylık oyunlar" Bunu gerçekten anlayamadım. Bunu okuma yazmayı yeni öğrenmiş birine tarif eder gibi tarif edebilir misiniz?

Bunun hakkında bildiğim bilgi: Her ay irili ufaklı farklı sayılarda oyun ekleniyor. Bugün sizden öğrendiğim bilgiye göre "Aylık oyunlar" kategorisindeki oyunlar da yine paket çeşidine göre değişiyormuş. Mesela Essential paketine "Battlefield 2042, Minecraft Dungeons, Code Vein" oyunları eklenmiş. Ekstra'ya bunlara ek olarak farklı oyunlar, Deluxe'e ise bu 2 sine ek olarak klasiklar kataloğuna oyunlar eklenmiş.

(Kurguladığım ilk ihtimal) Şimdi bu 4. maddedeki "aylık oyunlar" isimli oyunları kütüphaneye o ay içerisinde eklersek istediğimiz zaman, mesela 9 ay sonra bile istediğimiz zaman Plus üyeliğimiz olduğu sürece oynayabiliyor muyuz? (ikinci ihtimal) yoksa o 30 gün içerisinde mi oynayabiliyoruz sadece? (üçüncü ihtimal) Ya da o 30 gün içerisinde indirmişsek, o ay geçtiken sonra cihazda inik olduğu sürece mi oynanıyor?
Aklıma dördüncü ihtimal gelmedi. Hangisi doğru ya da doğru bilgi nedir ben de bilmiyorum.

Eğer kurguladığım ilk ihtimal doğruysa ve Türkiye'de Playstation Plus Deluxe ilk defa 2022 Haziran ayında çıktığı için ve ben ilk defa Mart ayında Playstation Plus Deluxe aldığım için Haziran 2022 ve Şubat 2023 arasındaki 8 ay boyunca verilen aylık oyunları kütüphaneye ekleme şansını bir nevi kaçırmışım demek oluyor dimi?

Hocam biliyorum uzun oldu ama forumda bu konuları takip eden ve konu hakkında en bilgili biri olarak durduğunuz için bilmediklerimi sormak istedim. Sağlıklı günler dilerim.
Bu arada; Uncharted 4: A Thief's End Uncharted: The Lost Legacy Bu iki oyunu ayrı ayrı PS Plus menüsünden indirebiliyorum ama sizin yazdığınız gibi tek paket olanın grafikleri sanırım daha iyiymiş, oynanışa vs bazı iyileştirmeler varmış, ilk defa oynayacağımdan dolayı, "koleksiyon paketi" olarak geçen paketi oynamak istiyorum. Ne yapabilirim? Playstation Türkiye çağrı merkezini arasam bu konuya müdahale edebilirler mi? Ya da tüm konuyu ben mi yanlış anladım emin değilim.

Cevap: Ben tek tuşla PS5 de indirdim tekrardan bir deneyin çözmeniz lazım bu sorun değil çünkü kütüphane de oyun var eğer çözemezseniz PS App uygulamasın dan indirin oyunu.Alıntıyı görüntüle

Cevap: Evet PS Plus siteminde de oyunlar kalkıyor ama Game Pass gibi değil yani oyunlar sistem çıktığından beri artıyor Game Pass de artmıyor aynı sayıda kalıyor.
PS+ Extra = 509 PS5/PS4 oyun var Xbox Game Pass de = 368 Xbox Series/Xbox One oyunu var.
burada PS1 PS2 PSP ve PS3 oyunları sayılmadı aynı şekilde Xbox tarafında Xbox 360 ve Xbox Original oyunları sayılmadı yani sistem olarak PS Plus da daha güncel ve daha fazla oyun var kaliteyi katmıyorum bile bunu yazmamın sebebi bazı arkadaşlar hala Game Pass de daha güncel ve daha fazla oyun olduğunu iddia etikleri için açıklama olsun diye yazdım.

Cevap: Evet Türkiye de maalesef yok ama ileride açılma ihtimali var Türkiye de sadece PS1 PS2 PSP ve PS4'e gelen PS3 oyunları oynanıyor.

Cevap: Evet eklediyseniz oyunları ömür boyu sizin hesabınızdan kalkmaz o oyunlar sizin oldu ama oynamak için Plus şart tabi.

Cevap: Kalkacak oyunları çok kolay öğrenmeniz PS App uygulamasın dan görselde işaretli bölümden görebiliyorsunuz tabi tarih hiç göremediğiniz oyunlar oyunların yakın tarih de kalkmayacağı anlamındadır bu tarih gözükmesi genellikle oyunun kalkmasına 1 ay kaldığında gözüküyor. Oyunların süresi dolduğunda kilitleniyor ve giremiyorsunuz yani silmeniz daha mantıklı olur oyunu satın almaya yönlendirecektir sizi sistem oyuna giremeye çalıştığınızda.
jsylqda5w50a1.png

Cevap: Asında çok kolay en basit şekilde anlatacağım 3 tane satın alabileceğiniz üyelik paketleri var bunlardan ilki ESSENTİAL yani bildiğimiz düz Plus üyeliği bu yıllardır her ay 3 oyun veren ve online oyunları oynamamıza yardımcı olan PS Plus sisteminin yeni adı yani bu yüzden ilk sisteme bakmanıza bile gerek yok ikinci paket EXTRA bu paket de ise artık yüzlerce oyun kütüphanesine erişebiliyoruz PS4 PS5 oyunlarını bu paket sayesinde oynayabiliyorsunuz. gelelim son paket olan DELUXE bu paketin avantajı PS1 PS2 VE PSP oyunları gibi dursa da remastered olan ve remake olan oyunlar da bu sisteme dahil yani en mantıklısı DELUXE paketini almanız üyelik planlarında.
(Evet aylık verilen oyunları ekledikten sonra kütüphanenize ömrünüz boyunca istediğiniz tarihte oynayabiliyorsunuz ama tarih geçmiş ise o oyunu ekleyemezsiniz gidiyor çünkü yerine diğer ayın oyunları geldiği için.)

Son düzenleme:

KnightDavion

80+ Bronze
Bu arada; Uncharted 4: A Thief's End Uncharted: The Lost Legacy Bu iki oyunu ayrı ayrı PS Plus menüsünden indirebiliyorum ama sizin yazdığınız gibi tek paket olanın grafikleri sanırım daha iyiymiş, oynanışa vs bazı iyileştirmeler varmış, ilk defa oynayacağımdan dolayı, "koleksiyon paketi" olarak geçen paketi oynamak istiyorum. Ne yapabilirim? Playstation Türkiye çağrı merkezini arasam bu konuya müdahale edebilirler mi? Ya da tüm konuyu ben mi yanlış anladım emin değilim.

Cevap: Ben tek tuşla PS5 de indirdim tekrardan bir deneyin çözmeniz lazım bu sorun değil çünkü kütüphane de oyun var eğer çözemezseniz PS App uygulamasın dan indirin oyunu.Alıntıyı görüntüle

Cevap:Evet PS Plus siteminde de oyunlar kalkıyor ama Game Pass gibi değil yani oyunlar sistem çıktığından beri artıyor Game Pass de artmıyor aynı sayıda kalıyor.
PS+ Extra = 509 PS5/PS4 oyun var Xbox Game Pass de = 368 Xbox Series/Xbox One oyunu var.
burada PS1 PS2 PSP ve PS3 oyunları sayılmadı aynı şekilde Xbox tarafında Xbox 360 ve Xbox Original oyunları sayılmadı yani sistem olarak PS Plus da daha güncel ve daha fazla oyun var kaliteyi katmıyorum bile bunu yazmamın sebebi bazı arkadaşlar hala Game Pass de daha güncel ve daha fazla oyun olduğunu iddia etikleri için açıklama olsun diye yazdım.

Cevap: Evet Türkiye de maalesef yok ama ileride açılma ihtimali var Türkiye de sadece PS1 PS2 ve PSP oyunları oynanıyor PS3 oyunları oynanmıyor şu anlık.

Cevap: Evet eklediyseniz oyunları ömür boyu sizin hesabınızdan kalkmaz o oyunlar sizin oldu ama oynamak için Plus şart tabi.

Cevap: Kalkacak oyunları çok kolay öğrenmeniz PS App uygulamasın dan görselde işaretli bölümden görebiliyorsunuz tabi tarih hiç göremediğiniz oyunlar oyunların yakın tarih de kalkmayacağı anlamındadır bu tarih gözükmesi genellikle oyunun kalkmasına 1 ay kaldığında gözüküyor. Oyunların süresi dolduğunda kilitleniyor ve giremiyorsunuz yani silmeniz daha mantıklı olur oyunu satın almaya yönlendirecektir sizi sistem oyuna giremeye çalıştığınızda.
jsylqda5w50a1.png

Cevap: Asında çok kolay en basit şekilde anlatacağım 3 tane satın alabileceğiniz üyelik paketleri var bunlardan ilki ESSENTİAL yani bildiğimiz düz Plus üyeliği bu yıllardır her ay 3 oyun veren ve online oyunları oynamamıza yardımcı olan PS Plus sisteminin yeni adı yani bu yüzden ilk sisteme bakmanıza bile gerek yok ikinci paket EXTRA bu paket de ise artık yüzlerce oyun kütüphanesine erişebiliyoruz PS4 PS5 oyunlarını bu paket sayesinde oynayabiliyorsunuz. gelelim son paket olan DELUXE bu paketin avantajı PS1 PS2 VE PSP oyunları gibi dursa da remastered olan ve remake olan oyunlar da bu sisteme dahil yani en mantıklısı DELUXE paketini almanız üyelik planlarında.
(Evet aylık verilen oyunları ekledikten sonra kütüphanenize ömrünüz boyunca istediğiniz tarihte oynayabiliyorsunuz ama tarih geçmiş ise o oyunu ekleyemezsiniz gidiyor çünkü yerine diğer ayın oyunları geldiği için.)

Çok teşekkür ederim.

KnightDavion

80+ Bronze
Hocam konuyu kaynattığım için özür dilerim.

99723

80+ Silver
Hocam konuyu kaynattığım için özür dilerim.
Sorun yok zaten her ay gelen oyunları atıyorum bu konuya hem PS Plus ın gelişimini takip ediyorum hem de insanları gelen oyunlar hakkında bilgilendiriyorum.

2b618ff971cc16d08610c4a561b1a9754d45e3fb.jpg

Nisan 2023 Ayının PlayStation Plus Essential Aylık Oyunları:
- Meet Your Maker | PS4, PS5
- Sackboy: A Big Adventure | PS4, PS5
- Tails of Iron | PS4, PS5

fb88d03878e3ca298198140e47b4c3ba095c7c93.jpg

Nisan 2023 Ayının PlayStation Plus Extra Aylık Oyunları:
- Kena: Bridge of Spirits | PS4, PS5
- Riders Republic | PS4, PS5
- Wolfenstein II: The New Colossus | PS4