Neler Yeni

Bu bilgisayar işimi görür mü?

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Öncelikle merhaba. Artık bilgisayar da oyun oynamaktan sıkıldığım için bilgisayarımı kardeşime verdim. Onun da eski bir bilgisayarı vardı ve o bilgisayarı bana verdi. Bilgisayarın şu an da şarj aleti yok bu yüzden açamıyorum ama sizce bu bilgisayar YouTube, Spotify, Google gibi uygulamalarda bana sıkıntı çıkarır mı? Bilgisayarın işletim sistemi Windows 10'muş. Windows 10 bu bilgisayara ağır gelir mi? Şimdiden teşekkürler.

Sistem özellikleri.

i5 - 2450M Mobile CPU, 4 X 2 GB ( 8 GB ) RAM, 240 GB Hikvision SSD, Windows 10.

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rekabetçi oyunlar oynamıyorsan işini görür. Bir sıkıntı olmaz.
Oyun oynamak için almadım zaten bilgisayarı. Tek işim Spotify, YouTube'a falan girsin yeter. Google'da falan kasmazsa benim için sorun olmaz.

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Oyun oynamak için almadım zaten bilgisayarı. Tek işim Spotify, YouTube'a falan girsin yeter. Google'da falan kasmazsa benim için sorun olmaz.
Kullanabilirsiniz hocam ayırca ssd de varmış zaten işlerinizi rahatlıkla görebilirsniz.

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullanabilirsiniz hocam ayırca ssd de varmış zaten işlerinizi rahatlıkla görebilirsniz.
İyi bari. 2 - 3 video falan izlerim, şarkı dinlerim, ara sıra foruma takılırım bana fazlasıyla yeter zaten. Öyle çok oyun açsın kafasında değilim. Belki arada Papers Please tarzı oyunlar falan oynarım yeter de artar bana. Benim tek korktuğum acaba Windows 10 bu sisteme ağır gelir mi?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,600
İsim
Hacı
Nette takılmak için falan iş görür. Windows 10 kullanılır.

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
İyi bari. 2 - 3 video falan izlerim, şarkı dinlerim, ara sıra foruma takılırım bana fazlasıyla yeter zaten. Öyle çok oyun açsın kafasında değilim. Belki arada Papers Please tarzı oyunlar falan oynarım yeter de artar bana. Benim tek korktuğum acaba Windows 10 bu sisteme ağır gelir mi?
Gelmez kral :D

Top Bottom