Neler Yeni

İnceleme Rampage Fury X🔥

Kulaklık nasıl?

• Efsoooo

Oylar: 77 40.1%
  • Eh işte idare eder

Oylar: 75 39.1%
  • kötü

Oylar: 40 20.8%

• Oy kullanan toplam üye
    192

Sensei123

80+ Bronze
Evet herkese selamlar!
Fury X hakkındaki deneyimlerimi ve yorumlarımı bugün ki konumda sizlerle paylaşacağım.

Üründen kısaca bahsedeyim;
Furylevel kanalı ile Rampage'nin ortak üretmiş olduğu Fury serisinin ilk ürünü olan Fury X, yakında Fury Z ve Fury X kablolu çıkacak konunun sonunda Fury Z ile ilgili birkaç bilgi ve fotoğraf bulunduracağım.
Lafı fazla uzatmadan incelemeye geçelim :)

Ürün linki : https://www.n11.com/urun/rampage-fury-x-71-wireless-kablosuz-oyuncu-kulakligi-1610756?magaza=furylevel

Kutu & Kutu içeriği:

Kutunun arkasında da bir takım bilgiler yer alıyor.

Alıntıyı görüntüle

Kutu içerisinden bir adet FURY X, bir adet mikrofon, 50 CM civarında Jack kablosu, USB dongle, ses kartı ve garanti belgesini de içeren kullanım kılavuzu çıkıyor.

Esnek bir mikrofon yapısına sahip. İstediğiniz yere koyduğunuzda orada kalabiliyor. Pufu çıkarsanız bile sesiniz karşıya sağlıklı bir şekilde gidiyor.Alıntıyı görüntüle

Wireless işlevini gören USB'miz de burda. 2.4 Ghz özelliğine sahip bu Dongle ile wireless özelliğini kullanabiliyorsunuz. Odanızda herhangi bir bluethoot veya kablosuz bir cihaz varsa çakışabilir. +olarak interneti pc de kablosuz olarak kullanıyorsanz da çakışabilir.Alıntıyı görüntüle

Kutunun içinden birde şöyle bir teşekkür mektubu çıkıyor. Çok iyi düşünülmüş :love:

Alıntıyı görüntüle

Rahatlığına ve diğer özelliklerine değinecek olursak;

Başta kablosuz kulaklık olduğu için, (bataryadır vs.) ağır sanıyordum. Fakat ağırlığına baktığımda gayet normal bir ağırlıkta olduğunu gördüm.
Alıntıyı görüntüle Tartı 2-3 Gr eksik veya fazla tartıyor olabilir.

Daha güzel bir ses verebilmek için BASS çıkış kanalları var. Fakat bunları açıp kapatamıyoruz, sürekli açık kalıyor fakat bu benim için - değil.

Alıntıyı görüntüle

7 kademeli ayarlanabilir yapıya sahip.
Alıntıyı görüntüle

Küçük - Büyük kafa yapılarını da destekliyor.

Protein deri pedler ile birlikte geliyor. Şöyle söyleyim;
Yazın terletiyor buna uyumlu kumaş ped alırsam 10 numara olacak yakında almayı düşünüyorum.

+/- özellikleri:

En büyük artısı kablosuz olması ve kablosuzda kablolu kulaklıklar gibi ses verme özelliğine sahip.
Hiçbir gecikme vs. bulunmuyor.
Mikrofonun tak çıkar yapıda olması da bir + özellik.

Eksileri:

-Yazlımın kablosuz da çalışmaması.
- Şarjının gözükmemesi.

Diğeceklerim bu kadar almak isteyen arkadaşlar detaylı videolarda bulunuyor

Burdan da çekim testine ulaşabilrsiniz :

Ve son olarak da forumdaki diğer incelemelere de burdan ulaşabilrisiniz:

Bu konuda da diğer kulaklıklar ile karşılaştırması var.

Alıntıyı görüntüle

Yakın zamanda çıkacak olan FURY Z Mouse : inşallah bende incelemesini yaparım :)

Bu arada @Abdullah Hacıgül Abi seninde bu ürünü incelemeni çok isterim.
F/P konusunda diğer markaların kulaklıklarından başarılı bir ürün.

Alıntıyı görüntüle
güzel alınır

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar yanlış anlamayın, bu fiyata en iyi kulaklık değil en iyi kablosuz kulaklık demiş.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Konu güncellendi;

FURY Z hakkında birkaç fotoğraf eklendi ve FURYLEVEL yeni markasını kurdu. Yakın bir zamanda müthiş bir klavye geliyor :)

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Kardeşim bu kişisel tercihtir kimseyi yargılamam ama ben bu kulaklığa şahsen 670 TL gibi bir para kesinlikle vermem. Kablosuz falan ama yinede içim el vermez :D Geçen Cloud 2 750 TLydi hyperx in kendi sitesinde. Genelde de 800 TL falan oluyor. Az daha koyar Cloud 2 alırım. Koyacak durumumda yoksa HS60 pro alırım ki şuanda fiyatı 524 TL çok uygun fiyat. https://www.n11.com/urun/corsair-hs...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Berkecan Ergin
Ben de alıp kullandım lakin bi yerden sonra tatmin etmedi. yani bütçeniz var ise bence almayın. ama bütçeniz bu seviyede ise kablosuz olarak alınabilcek en iyi seçeneklerden biri. Ben daha iyi ses kasabileceğim biraz daha pro olsun istediğimden birine satıp başka aldım.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben de alıp kullandım lakin bi yerden sonra tatmin etmedi. yani bütçeniz var ise bence almayın. ama bütçeniz bu seviyede ise kablosuz olarak alınabilcek en iyi seçeneklerden biri. Ben daha iyi ses kasabileceğim biraz daha pro olsun istediğimden birine satıp başka aldım.
İlla ki kablolu ve kablosuz kulaklık farkı olur.
Kablosuz benim için çok büyük bir nimet ve çekim mesafesi olsun kalitesi olsun gerçekten fiyatına göre oldukça iyi.

Tabi bu bütçeye veya üstüne 100-150 daha ekleyip kablolu daha iyi kulaklıklara bakılabilir.

Stwos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Mert Gülenay
Evet herkese selamlar!
Fury X hakkındaki deneyimlerimi ve yorumlarımı bugün ki konumda sizlerle paylaşacağım.

Üründen kısaca bahsedeyim;
Furylevel kanalı ile Rampage'nin ortak üretmiş olduğu Fury serisinin ilk ürünü olan Fury X, yakında Fury Z ve Fury X kablolu çıkacak konunun sonunda Fury Z ile ilgili birkaç bilgi ve fotoğraf bulunduracağım.
Lafı fazla uzatmadan incelemeye geçelim :)

Ürün linki : https://www.n11.com/urun/rampage-fury-x-71-wireless-kablosuz-oyuncu-kulakligi-1610756?magaza=furylevel

Kutu & Kutu içeriği:

Kutunun arkasında da bir takım bilgiler yer alıyor.

Alıntıyı görüntüle

Kutu içerisinden bir adet FURY X, bir adet mikrofon, 50 CM civarında Jack kablosu, USB dongle, ses kartı ve garanti belgesini de içeren kullanım kılavuzu çıkıyor.

Esnek bir mikrofon yapısına sahip. İstediğiniz yere koyduğunuzda orada kalabiliyor. Pufu çıkarsanız bile sesiniz karşıya sağlıklı bir şekilde gidiyor.Alıntıyı görüntüle

Wireless işlevini gören USB'miz de burda. 2.4 Ghz özelliğine sahip bu Dongle ile wireless özelliğini kullanabiliyorsunuz. Odanızda herhangi bir bluethoot veya kablosuz bir cihaz varsa çakışabilir. +olarak interneti pc de kablosuz olarak kullanıyorsanz da çakışabilir.Alıntıyı görüntüle

Kutunun içinden birde şöyle bir teşekkür mektubu çıkıyor. Çok iyi düşünülmüş :love:

Alıntıyı görüntüle

Rahatlığına ve diğer özelliklerine değinecek olursak;

Başta kablosuz kulaklık olduğu için, (bataryadır vs.) ağır sanıyordum. Fakat ağırlığına baktığımda gayet normal bir ağırlıkta olduğunu gördüm.
Alıntıyı görüntüle Tartı 2-3 Gr eksik veya fazla tartıyor olabilir.

Daha güzel bir ses verebilmek için BASS çıkış kanalları var. Fakat bunları açıp kapatamıyoruz, sürekli açık kalıyor fakat bu benim için - değil.

Alıntıyı görüntüle

7 kademeli ayarlanabilir yapıya sahip.
Alıntıyı görüntüle

Küçük - Büyük kafa yapılarını da destekliyor.

Protein deri pedler ile birlikte geliyor. Şöyle söyleyim;
Yazın terletiyor buna uyumlu kumaş ped alırsam 10 numara olacak yakında almayı düşünüyorum.

+/- özellikleri:

En büyük artısı kablosuz olması ve kablosuzda kablolu kulaklıklar gibi ses verme özelliğine sahip.
Hiçbir gecikme vs. bulunmuyor.
Mikrofonun tak çıkar yapıda olması da bir + özellik.

Eksileri:

-Yazlımın kablosuz da çalışmaması.
- Şarjının gözükmemesi.

Diğeceklerim bu kadar almak isteyen arkadaşlar detaylı videolarda bulunuyor

(Kendi videom)

Burdan da çekim testine ulaşabilrsiniz :

@ŞahinBaşaran 'ın videosu.

Ve son olarak da forumdaki diğer incelemelere de burdan ulaşabilrisiniz:

Bu konuda da diğer kulaklıklar ile karşılaştırması var.

Alıntıyı görüntüle

Yakın zamanda çıkacak olan FURY Z Mouse : inşallah bende incelemesini yaparım :)

Bu arada @Abdullah Hacıgül Abi seninde bu ürünü incelemeni çok isterim.
F/P konusunda diğer markaların kulaklıklarından başarılı bir ürün.

Alıntıyı görüntüle
Sensi o kardeşim

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,041
Üyeler