Neler Yeni

Öneri Bu klavye alınır mı ?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,624
İsim
Mehmet Aslan

freygasm

80+ Gold
Windows türkçe oldugu icin türkçe çalışcak ztn klavye, bakmadan yazmadigin surece sıkıntı yok. Alınır mı konusunda ise orta seviye, ledleri biraz dandik ama hissiyatı çok iyi alabilirsin.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,624
İsim
Mehmet Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows türkçe oldugu icin türkçe çalışcak ztn klavye, bakmadan yazmadigin surece sıkıntı yok. Alınır mı konusunda ise orta seviye, ledleri biraz dandik ama hissiyatı çok iyi alabilirsin.
öyleyse güzel , tuşlara minik bir kağıt yapıştırmayı düşünüyorum türkçe harf olarak. Işık konusunda büyük oranda gece kullanacağım harfleri okuyabilsem yeter cıvıl cıvıl bir şey beklemiyorum. Switch değiştirme özelliği varmış sanırım belki ileride özelleştiririm. Bu switch seçenekleri arasından en sessizi hangisi acaba söyler misin ? En sessiz olanı almak istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

.

Son düzenleme:

freygasm

80+ Gold
öyleyse güzel , tuşlara minik bir kağıt yapıştırmayı düşünüyorum türkçe harf olarak. Işık konusunda büyük oranda gece kullanacağım harfleri okuyabilsem yeter cıvıl cıvıl bir şey beklemiyorum. Switch değiştirme özelliği varmış sanırım belki ileride özelleştiririm. Bu switch seçenekleri arasından en sessizi hangisi acaba söyler misin ? En sessiz olanı almak istiyorum.

.
Kağıt yapıştırmayın iğrenç olur. Switch konusunda da sessiz arıyorsanız sea salt switchler vardı.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,624
İsim
Mehmet Aslan
Kağıt yapıştırmayın iğrenç olur. Switch konusunda da sessiz arıyorsanız sea salt switchler vardı.
iğrençliği umurumda değil işime yarasın yeter. Eskiden f klavye öğrenmek için öyle yapıyordum yabancı değilim :kekw:

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,624
İsim
Mehmet Aslan
Sanırım alıcam bunu. Çok beğendim. Switch versiyonu ile ilgili tavsiyelere açığım.

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,624
İsim
Mehmet Aslan

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete
yok hocam altta seçenekler var zaten ondan sordum. Kahverengi switch önerir misin ? Kasa ve tuş renkleride çok hoşuma gitti.
Brown switch benim de favorimdir. Zaten yabancı oyun kültüründe de çok yaygınlaştı sadece TR de bulmak zor olduğundan burda popüleritesi az

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,624
İsim
Mehmet Aslan
Brown switch benim de favorimdir. Zaten yabancı oyun kültüründe de çok yaygınlaştı sadece TR de bulmak zor olduğundan burda popüleritesi az
ses seviyesi nasıldır ? Sessiz midir ? Brown olanın kasası çok güzel çünki

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Arnold Ciwardagexer

.
Ekstradan keycap alman gerekiyor. Bu klavyenin keycapleri ışık geçirmez.

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
murat
aliexpressten ak820 pro alınabilir 3mod olan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular