Neler Yeni

Bu laptop iyi midir?

Tecan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Duhan Can
bu laptop iyi midir? ya da daha iyisi var mıdır 9k bütçem var

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,050
İsim
Ömer
Steam
fieryz
İyidir, alınır.

Tecan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Duhan Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki bu civarda bundan iyisi var mı?

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Alinabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan

Üniversite yüzünden masaüstü yerine laptopa yönelmek zorunda kaldım o yüzden bayağıdır araştırıyorum. Linkteki modeli 16 gb ram yapıp depolamasını da istediğin gibi özelleştirerek 9 bin TL'ye alabilirsin bence. Ben de ya senin attığını ya da bunu alacağım sanırım daha iyi bir seçenek yok gibi :)

Tecan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Duhan Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tahmini ne kadar götürür üniversiteye gideceğim için düşünüyorum da bir de üniversite için laptop çok gerekli mi masaüstü düşünüyordum fazla ihtiyaç duyulmuyorsa masaüstü alıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üniversite yüzünden masaüstü yerine laptopa yönelmek zorunda kaldım o yüzden bayağıdır araştırıyorum. Linkteki modeli 16 gb RAM yapıp depolamasını da istediğin gibi özelleştirerek 9 bin TL'ye alabilirsin bence. Ben de ya senin attığını ya da bunu alacağım sanırım daha iyi bir seçenek yok gibi :)
arada ekran büyüklüğü farkı da var ama asus olan daha iyi heralde

Yağız 111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör

Üniversite yüzünden masaüstü yerine laptopa yönelmek zorunda kaldım o yüzden bayağıdır araştırıyorum. Linkteki modeli 16 gb RAM yapıp depolamasını da istediğin gibi özelleştirerek 9 bin TL'ye alabilirsin bence. Ben de ya senin attığını ya da bunu alacağım sanırım daha iyi bir seçenek yok gibi :)
+1

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan
tahmini ne kadar götürür üniversiteye gideceğim için düşünüyorum da bir de üniversite için laptop çok gerekli mi masaüstü düşünüyordum fazla ihtiyaç duyulmuyorsa masaüstü alıcam

arada ekran büyüklüğü farkı da var ama Asus olan daha iyi heralde

Üniversite için eve çıkmayı düşünüyorsan, ailenin yanında kalacaksan masaüstü tercih edersen bu fiyata çok iyi masaüstü bilgisayarlar var ama ben eve çıksam bile tatillerde bilgisayarı orada bırakıp dönmeyi düşünmüyorum açıkçası hem de eğitim için laptop daha mantıklı

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,296
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Alınabilir

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert

arada ekran büyüklüğü farkı da var ama Asus olan daha iyi heralde
üniversitede çok lazım ama 17.3 inç taşımak kötü dostum 15.6 al bence. bu laptopun orta-yüksek ayarlarda net 5 yılı var.

Top Bottom