Neler Yeni

Yardım Bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Soylu
Arkadaşlar öncelikle merhabalar.Benim şöyle bir sorunum var: Google'da bazı sitelere giremiyorum. Örnegin torrent oyun indir.VPN açınca ise girebiliyorum.Belki sitede sorun vardır dedim ancak zaman geçtikçe ve diğer sitelerde de bu sorun olunca çözmem gerekiyor.Yardım ederseniz sevinirim.

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Arkadaşlar öncelikle merhabalar.Benim şöyle bir sorunum var: Google'da bazı sitelere giremiyorum. Örnegin torrent oyun indir.VPN açınca ise girebiliyorum.Belki sitede sorun vardır dedim ancak zaman geçtikçe ve diğer sitelerde de bu sorun olunca çözmem gerekiyor.Yardım ederseniz sevinirim.
HTTP// yazan kısmı sil www. yap

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Soylu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HTTP// yazan kısmı sil www. yap
Denediğimde farklı bir sayfa çıktı ve şöyle yazıyordu:

Değerli müşterimiz
Tarafınızca tercih edilen Güvenli İnternet Hizmeti-"Aile Profili" kapsamında içeriği nedeni ile bu sayfaya erişiminiz sağlanamamaktadır.
Erişim Kısıtlama Nedeni:Mevcut Internet Profiliniz "Güvenli İnternet Hizmeti - Aile Profili"
URL:www.torrentoyunindir.com
Seçenekler:Güvenli İnternet Hizmeti kapsamında değerlendirilmesini istediğiniz internet siteleri ile ilgili bildirimleriniz için tıklayınız.
Bu sayfa ile ilgili itirazda bulunmak istiyorsanız tıklayınız.

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Farklı tarayıcıyla gir, Virüs programın engelliyor olabilir, VPN yi tamamen kaldırıp dene, AdwCleaner ile tarama yap,

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Soylu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farklı tarayıcıyla gir, Virüs programın engelliyor olabilir, VPN yi tamamen kaldırıp dene, AdwCleaner ile tarama yap,
Farklı tarayıcı için opera ve chrome dan denedim.İkisinde de olmadı.VPN de zaten operanın içinde.Ayriyeten virüs programı da kullanmıyorum.Ancak benim düşüncem bence internetimde sorun var.Yani türk telekom internetimde bir ayar var güvenlik için ve ondan dolayı kaynaklanıyo diye düşünüyorum.

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
O zaman servis sağlayıcınla görüşmen de fayda var.

Excator23cm

80+ Gold
ebebeynler bazı siteleri engelleyebiliyor sizin ailenizde mi öyle yaptı

Top Bottom