Neler Yeni

Öneri Burdan parfüm Alınır mı?

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Hocam bütçeniz bu ise bile eros kullanmayın artık. Çok overused. Daha güzel parfüm önerebilirim. Bütçeniz 3k mı?
Evet 3.5k zorlarim ama orjinal olsun hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu topa girmez dediğiniz markalar misal TE-HA kozmetik getiriyor. Calvin Klein markasını MM kozmetik yetikili ithalatçısı getiriyor. Harici benden değil diyor. Bu konuda mail attım dönüş yapmadılar. Sephoraya gidip sizden tavsiyem parfümğn ithalatçısına bakın. Aynı parfümü Gratis, Watsons, Rosman gibi markalara bakın kıyaslayın. Eskiden Tekin Acar vardı sıfır sıkıntı kalıcı ve orüjinal patfümleri vardı. Şimdi sephoradan devam ediyorum. Boyner kısmına emin değilim.
Hocam Tom Ford ekledigim paraya degermi fazladan

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Kerem Aktaş
Banada kışlık bir parfüm önerir misin hocam bütçe 3-4k civarı yaş 18 önerilerini bekliyorum
azzaro the most wanted siyah şişe, swy absoluetely veya hugo boss magnetic, hugo boss elixir deneyebilirsiniz o bütçeye. azzaro ve hugo boss magnetic bende var. cidden hak eden kalıcı ve fark edilebilirliği yüksek parfümler

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Kerem Aktaş
Hoxam tom ford diyerek almayın. Dediğin parfüm black orchiddie büyük ihtimal. Bence alınmaz ama siz belki beğenirsiniz.
hocam size önereceğim parfümler normal designer de var 3klık 1 tane alabilirsiniz. fakat bir kaç tane klon parfüm de önereceğim. yanına klon diye yazarım. bu klonları RUXAN adlı parfüm sitesinden alabilirsiniz.
versace pour homme: temiz kokulu günlüktür. çok fark edilmez ama temiz kokturur.
versace dylan blue: her mevsim kullanılabilir.
prada l'homme: temiz ofis,okul parfümüdür. imza parfümü yapılabilir çok iyidir bu da.
montblanc explorer: her mevsim kullanılabilir
narciso rodriguez: her mevsim her yerde kullanılabilecek parfümdür ama biraz bütçenizi aşıyor.
rasasi hawas: ucuzdur, klondur. yaz ve günlük kullanım için uygundur
lattafa khamrah kahwa: ucuzdur, klondur. tatlı, ballı tütünlü bir parfüm aşşırı iyidir ve ucuzdur. bu ucuzları 2 tane alabilirsiniz.
lattafa asad: ucuz klondur. sauvage elixire benzer. ancak daha hafifi ve güçlüsüdür. ağır abi parfümüdür.
hugo boss magnetic veya elixir: kışlık parfümdur fiyatı bütçenizde
azzaro the most wanted veya swy absolutely: kışlıktır çok iyidir bunlar da.
afnan club ne nuit intense: aventus klonudur. 2-3k arasıydı fiyatı da bunun sanırsam. ruxanda bulabilirsiniz. günlük çok iltifat aldıran parfümdür.
afnan 9PM: ucuz klondur. jgp ultramaleye benzer. vanilyalı meyveli club parfümüdür. çekicidir.

klonlar genelde 1-1.5k arasıdır. 2 tane alabilirsiniz daha fazla araştırıp. ben sadece denediklerimi yazdım. beğenmediğim parfümü önermem. veya direkt günlük 2-3klık o yazdığım dylan blue alınabilir. klon olmayan her parfümü sephoradan deneyebilirsiniz. günlük parfüm olarak sephoradan başka bakabilirsiniz benım aklıma o bütçede gelmedi maalesef.

Tamam hocam sizinde onerilerinizi bekliyorum kış için max
3.5k 4k ya
hocam yazdım bi bakıverirsiniz :D

Tamam hocam sizinde onerilerinizi bekliyorum kış için max
3.5k 4k ya
önerdiğim parfümleri sakın kör alış yapmayın. klon olanlar zorunlu ama 3-4klık olanları sakın yapmayın. parfüm kişiden kişiye değişir. ben genel beğeniye uygun olanları yazdım tabi ama siz de bi denersiniz. belki hoşunuza gitmez ama pek sanmıyorum gitmeyeceğini.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Ömer
Steam
1316142768
hocam size önereceğim parfümler normal designer de var 3klık 1 tane alabilirsiniz. fakat bir kaç tane klon parfüm de önereceğim. yanına klon diye yazarım. bu klonları RUXAN adlı parfüm sitesinden alabilirsiniz.
versace pour homme: temiz kokulu günlüktür. çok fark edilmez ama temiz kokturur.
versace dylan blue: her mevsim kullanılabilir.
prada l'homme: temiz ofis,okul parfümüdür. imza parfümü yapılabilir çok iyidir bu da.
montblanc explorer: her mevsim kullanılabilir
narciso rodriguez: her mevsim her yerde kullanılabilecek parfümdür ama biraz bütçenizi aşıyor.
rasasi hawas: ucuzdur, klondur. yaz ve günlük kullanım için uygundur
lattafa khamrah kahwa: ucuzdur, klondur. tatlı, ballı tütünlü bir parfüm aşşırı iyidir ve ucuzdur. bu ucuzları 2 tane alabilirsiniz.
lattafa asad: ucuz klondur. sauvage elixire benzer. ancak daha hafifi ve güçlüsüdür. ağır abi parfümüdür.
hugo boss magnetic veya elixir: kışlık parfümdur fiyatı bütçenizde
azzaro the most wanted veya swy absolutely: kışlıktır çok iyidir bunlar da.
afnan club ne nuit intense: aventus klonudur. 2-3k arasıydı fiyatı da bunun sanırsam. ruxanda bulabilirsiniz. günlük çok iltifat aldıran parfümdür.
afnan 9PM: ucuz klondur. jgp ultramaleye benzer. vanilyalı meyveli club parfümüdür. çekicidir.

klonlar genelde 1-1.5k arasıdır. 2 tane alabilirsiniz daha fazla araştırıp. ben sadece denediklerimi yazdım. beğenmediğim parfümü önermem. veya direkt günlük 2-3klık o yazdığım dylan blue alınabilir. klon olmayan her parfümü sephoradan deneyebilirsiniz. günlük parfüm olarak sephoradan başka bakabilirsiniz benım aklıma o bütçede gelmedi maalesef.

hocam yazdım bi bakıverirsiniz :D

önerdiğim parfümleri sakın kör alış yapmayın. klon olanlar zorunlu ama 3-4klık olanları sakın yapmayın. parfüm kişiden kişiye değişir. ben genel beğeniye uygun olanları yazdım tabi ama siz de bi denersiniz. belki hoşunuza gitmez ama pek sanmıyorum gitmeyeceğini.
Hocam klon ne oluyor tam olarak birde bu dediğiniz siteler güvenli ve orjinalmidir nuit intense iyiye benziyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Kerem Aktaş
Hocam klon ne oluyor tam olarak birde bu dediğiniz siteler güvenli ve orjinalmidir nuit intense iyiye benziyor
hocam klon dediğim pahalı parfümlerin ucuz versiyonları. bargellonun 10 katı daha kaliteli olanları falan yani. ben de alışveriş yaptım bu siteden. cidden lattafa khamrah kahwa çok iyi kışlık. daha fazla parfümüm olmasına rağmen çok severim onu. killians angel share parfümünün klonudur bu arada.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Ömer
Steam
1316142768
hocam klon dediğim pahalı parfümlerin ucuz versiyonları. bargellonun 10 katı daha kaliteli olanları falan yani. ben de alışveriş yaptım bu siteden. cidden lattafa khamrah kahwa çok iyi kışlık. daha fazla parfümüm olmasına rağmen çok severim onu. killians angel share parfümünün klonudur bu arada.
Hocam link olarak atma şansınız varmı bu parfümleri orjinal güvenli siteden

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Kerem Aktaş
Hocam link olarak atma şansınız varmı bu parfümleri orjinal güvenli siteden
hocam klonlar:https://www.ruxan.net/ aslında parfüm konusunda daha yeni iseniz çok önermem ama bütçe olarak gayet iyidir
diğer parfümler:

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Ömer
Steam
1316142768
hocam klonlar:https://www.ruxan.net/ aslında parfüm konusunda daha yeni iseniz çok önermem ama bütçe olarak gayet iyidir
diğer parfümler:

Hocam rossman kesin güvenlidir dimi diğer sitelere göre ucuza satiyorda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,440
Üyeler
154,233
Son üye
WaycaQ
Top Bottom