Neler Yeni

Caddy alınır mı 2.0

Palo DAYI 👑

80+ Gold

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
mehmet ali oğuz
2.0 style Caddy alınır mı 2022 1200 diyor 38kmde
Çok güzel araç lakin ben 2.0 motor caddy yakıtına dayanamadım kangoo ya geçtim yakıt ve yükle kullanım açısından. Caddy konforlu ama nazik araba parçası da çok pahalı :)

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
mehmet ali oğuz
Az yakıyor diyorlar dizel bide
Yok baba araba çok iyi gidiyor 2 motor olup da az yakan dizel görmedim ben tabi benim karşılaştırdığım araç 1.5 dci. Dağ bayır yük vurmadan binerseniz taksi hissiyatı veren bir ticari araç. duster kangoo felan yanında bir nevi eşşek gibi kalıyor :)

Emre1847

80+
Yok baba araba çok iyi gidiyor 2 motor olup da az yakan dizel görmedim ben tabi benim karşılaştırdığım araç 1.5 dci. Dağ bayır yük vurmadan binerseniz taksi hissiyatı veren bir ticari araç. duster kangoo felan yanında bir nevi eşşek gibi kalıyor :)
Megan mı alsam Caddy mı

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,324
İsim
BenRoboTdeğilİm
Ya piyasası düşmücek bide kararsız kaldım teknoloji acısında Caddy gayet iyi ama renoya güvenemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Megan mı alıyım yoksa Caddy mı
caddy tabi ne işin var reno ile

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Araba alınır da her sene muayeneye yüksek mtvye dayanırım dersen alınır. Performansı on numara . Gidişi konforu on numara tek kötü yanı muayene sorunu

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
Metehan
Araca proje çiziyorlar 20 k dan başlıyordu ücretler sonra tekrar muayene edip proje onaylanınca otomobil gibi kullanıyor dun. Çünkü artık proje onayını araca proje çizimini kaldırdılar diye biliyorum. Renault Kangoo var bende araştırmıştım ordan biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1.3 megan nasıl alınır mı
1.3 Tce şanzıman sorunsuz sıkıntısız motor. Araç geniş , pek yakmaz , 2.0 a göre düşük mtv , araç otomobil olduğu için muayene 2 sene , sigorta düşük çıkar otomobil olduğu için. Caddy kadar konforlu olmaz belki ama gayet güzel araçtır.

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
942
İsim
Ömer Murat KARACA
Şahsen ben bir daha asla volkswagen almayı düşünmüyorum 2021 1.0tsı polo var araç ilk 1k kilometreden beri şanzımanı vuruyor özellikle 2 den 1 e düşürürken ilk götürdüğümde cevap olarak bana devirli kullanın dediler araç yeni parçaları oturuyordur diye çok takmadım ilk bakımında bir kere daha götürdüm bana ses şanzımanda çataldan geliyor dediler yapabileceğimiz bir şey yok herhangi bir problem yok dediler motor olarak falan gayet güzel fakat bir daha asla dsg şanzıman araba almam şu an 30k da biraz daha binip satıcam belirli bir kilometreye gelmiş bir caddy e binmeden sürmeden bence almayın
DSG en sorunlu şanzımanlardan birisi ancak memnun olan da çok. 2015 Model B6 Süperb'imiz var 1.6TDİ 105BG'lik eski motor, 7 ileri DSG. 128K km oldu daha tık yok çok şükür.

Top Bottom