Neler Yeni

Çalışıtıgım mekandaki Ego ve kendini begenmişlik seviyesi😡( biraz iç dökmece)

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Berat fatih
Biraz Yazı da içimi dökmüş olabilrim yazıların olduğu yerler uyuşmuyo da olabilr onun için kusura bakmayın arkadaşlar şimdiden beni dinleyip cevap verdiğiniz için teşşekürler :peepokalp:

Beyler 4'cü haftaya Gireceğim çalıştığım iş yerindeki Mekanda girdiğim ilk 5.6 gün sıkıntı yoktu sonra arada 2 hafta geçti samimi fln olduk okey mi okey güzel mi güzel sonra tatsız olmaya başladı kendini övüp beni yerin dibine sokmalar yok bi işe beceremiyormusşun da yardımcı olmuyormuşsun da

Sonraaaa daaaa işte bu haftaya geldik ben yavaştan bunalmaya başladım sürekli bak oraya gitik bak mekana gitik ben şöyleyim şu şekilim ay ne yesem sürekli bana anlatıyolar yeter hacı BANENE YA çok samimi olmadıgım ve bir kaç ay geçtikten sonra görüşmeyecegim insalara Samimi Olmayı sevimiyorum nasıl olsa ben seni bir daha hayatıma almayacağım görmeyeceğim

Patronlar da şöyle bi sorun iş ciddi bir konuya geldi mi dalgaya alıyolar çok takmıyolar anlıyorum fakat benim işim ciddi sen dalgaya alıyorsun olamazsın ki müdürün teki bügün Çok içten bir şekillde ***** mısın Sen a.** çocuk diye girişti sinir oldum

2 ci gün bana pronet şifresi verdi bu hafta son 2 gün sabah dükkanı ben açtım alarmlar çaldı şifreyi giriyorum olmuyor tekrar deniyorum olmuyor. sonra bana demesin mi ? ***** mısın sen a. çocuk bi şifreyi giremiyon mu sabah sabah uykumun içine ettin sonra da bugun bana demesin mi biz sana şifreye yapmayı unutuk 2 gündür niye kendini azarlatıp duruyon sonra burda küfürler edip sayıkladı BANA. LAN SEN BANA GİRDİĞİM 2 Cİ GÜN ŞİFRE YAPMAMIŞYDIN HE ALLAHIM

çalıştıgım yerin saat sistemi güzel hoşuma gidiyor sabah saat kaçta gelmek istedigimi biz seçebiliyoruz ya da akşamcı mı sabahçı mı olmak istediğmizi biz seçebiliyoruz arada sırada olsa da. personele gelen yemekler de çok iyi ayrıca evim 1dk yol uzaklığın da
evim
(onlar beni 5km uzakta oturdugumu biliyor :hackerman: :cool: )

bu anlatıgım patron 24.25 yaşlarında :D :D :D şaka gibi ya seni patron yapan kalıba sokqm

(çalıştıgım mekan 2 tipli kafe ve kokereç işletiyor )
( cafe katı 6 kokereç kısm benle beş personel )

Son olarak Tezgahtarın işi Masa temziliycek dükkanı silicek müşteriyle ilgilenicek tarzı işler degil midir ?
ben niye ocak temzilyorum ya da depo işlerini yapıyorum ? böyle bi zorunlugum yok ama yapıyorum

Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi Lüks ve zengin yaşayan insanlar çok ne bilim ya bilmiyorum :/ diyicek bişey bulamıyorum

dükkanı içten batırıyımı arkadaşlar ? ne diyorsunuz KALETİ İÇTEN FETHET:trpeepo::trpeepo:

Son düzenleme:

grasdiyas

80+ Bronze
Bişeyler anlatırken aynen hehe tamam diyip dur gicik olsun ****evladi işin iyi galiba çalışanlar arkadasini ve yada yakinlarini işe sokmak için yapiyordur buyuk ihtimal

mevlutkok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mevlüt Kök
araya virgül ataydın keşke. Zorunlu değilsen orada çalışma ya da eğ başını

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Berat fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bişeyler anlatırken aynen hehe tamam diyip dur gicik olsun ****evladi işin iyi galiba çalışanlar arkadasini ve yada yakinlarini işe sokmak için yapiyordur buyuk ihtimal
Bi de patronla kankilrr anasını satiyim lavuk geçen gun 5dk yaninda sigara içmedim diye diye patrona soylim atiricam dedi seni :D çalışanların 3.4 tanesi zaten buranın sahibi 3.4 kişi böyle yanlis bisey soylesem atlicam

grasdiyas

80+ Bronze
Bi de patronla kankilrr anasını satiyim lavuk geçen gun 5dk yaninda sigara içmedim diye diye patrona soylim atiricam dedi seni :D çalışanların 3.4 tanesi zaten buranın sahibi 3.4 kişi böyle yanlis bisey soylesem atlicam
hmm onlar seni atınca galiba para ödüyor tazminatmı ne çıkman için zorluyo olabilirlermi çıkma :D gıcıklık olsun tabii ortan poktan beter şahsen çıakrdım dayanamayıp

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Berat fatih
araya virgül ataydın keşke. Zorunlu değilsen orada çalışma ya da eğ başını
Hocam bayadır iş bakıyordum burda ders çalişma da izin veriyolar sordugum diger mekanlar mallesef olmaz izin veremeyiz diyolardi sirf onun icin burayi sectik bir de cok bos oluyor sabahlari tek basima raatim np ama akşama gecince ekiptekiler bi tık lüzumsuzlar. Ihg.
(Telefondan yaziom kelimesi hatasi cok olusuyor)

aakif

80+ Bronze
Muhabbet hoşuna gidiyor sanıyorlardır eğer gitmiyorsa suspus olma sende belli et yani başka türlü kurtulamazsın en baştan yapman lazımdı normalde

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Ahmet Deniz
Biraz Yazı da içimi dökmüş olabilrim yazıların olduğu yerler uyuşmuyo da olabilr onun için kusura bakmayın arkadaşlar şimdiden beni dinleyip cevap verdiğiniz için teşşekürler :peepokalp:

Beyler 4'cü haftaya Gireceğim çalıştığım iş yerindeki Mekanda girdiğim ilk 5.6 gün sıkıntı yoktu sonra arada 2 hafta geçti samimi fln olduk okey mi okey güzel mi güzel sonra tatsız olmaya başladı kendini övüp beni yerin dibine sokmalar yok bi işe beceremiyormusşun da yardımcı olmuyormuşsun da

Sonraaaa daaaa işte bu haftaya geldik ben yavaştan bunalmaya başladım sürekli bak oraya gitik bak mekana gitik ben şöyleyim şu şekilim ay ne yesem sürekli bana anlatıyolar yeter hacı BANENE YA çok samimi olmadıgım ve bir kaç ay geçtikten sonra görüşmeyecegim insalara Samimi Olmayı sevimiyorum nasıl olsa ben seni bir daha hayatıma almayacağım görmeyeceğim

Patronlar da şöyle bi sorun iş ciddi bir konuya geldi mi dalgaya alıyolar çok takmıyolar anlıyorum fakat benim işim ciddi sen dalgaya alıyorsun olamazsın ki müdürün teki bügün Çok içten bir şekillde ***** mısın Sen a.** çocuk diye girişti sinir oldum

2 ci gün bana pronet şifresi verdi bu hafta son 2 gün sabah dükkanı ben açtım alarmlar çaldı şifreyi giriyorum olmuyor tekrar deniyorum olmuyor. sonra bana demesin mi ? ***** mısın sen a. çocuk bi şifreyi giremiyon mu sabah sabah uykumun içine ettin sonra da bugun bana demesin mi biz sana şifreye yapmayı unutuk 2 gündür niye kendini azarlatıp duruyon sonra burda küfürler edip sayıkladı BANA. LAN SEN BANA GİRDİĞİM 2 Cİ GÜN ŞİFRE YAPMAMIŞYDIN HE ALLAHIM

çalıştıgım yerin saat sistemi güzel hoşuma gidiyor sabah saat kaçta gelmek istedigimi biz seçebiliyoruz ya da akşamcı mı sabahçı mı olmak istediğmizi biz seçebiliyoruz arada sırada olsa da. personele gelen yemekler de çok iyi ayrıca evim 1dk yol uzaklığın da
evim
(onlar beni 5km uzakta oturdugumu biliyor :hackerman: :cool: )

bu anlatıgım patron 24.25 yaşlarında :D :D :D şaka gibi ya seni patron yapan kalıba sokqm

(çalıştıgım mekan 2 tipli kafe ve kokereç işletiyor )
( cafe katı 6 kokereç kısm benle beş personel )

Son olarak Tezgahtarın işi Masa temziliycek dükkanı silicek müşteriyle ilgilenicek tarzı işler degil midir ?
ben niye ocak temzilyorum ya da depo işlerini yapıyorum ? böyle bi zorunlugum yok ama yapıyorum

Abi Lüks ve zengin yaşayan insanlar çok ne bilim ya bilmiyorum :/ diyicek bişey bulamıyorum

dükkanı içten batırıyımı arkadaşlar ? ne diyorsunuz KALETİ İÇTEN FETHET:trpeepo::trpeepo:
A1 türkçe , beğenmiyorsan istifanı ver çık. Kuryelik falan yap yaşın tutuyorsa

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Berat fatih
A1 türkçe , beğenmiyorsan istifanı ver çık. Kuryelik falan yap yaşın tutuyorsa
Motor yok 🤠 :D burdan motor parası çıkartıcam iş güzel patronlar eh meh yemekler desen 10 numara yani bilmiyorum begeniyorum işi ama ortam tatsız geliyor arada bir ondan

Screenshot_24.png
Tekrar okumak istersen al knk c1 seviyesi.

YENİ GÜNCELLEME

çalıştıgım yere bügün Vergi dairesinden geldiler adamın ayağı elleri bir anda titremeye başladı başından terlar aktı o anı hissetim yani o korku nasıl bir korku ilk defa birinin bu şekilde korktugunu hisetim sanki ona silah dayamışlar seni ölümle tehdit ediyor gibi. İKJLDSFHİDJASFHŞİLSDFJK off çok iyidi ya ama. söylemem gereken bir şey söyledim. cafe de kaç kişi çalıştıgı sordular bende dedim yukarı 6 aşagı 5 patron bana dik dik baktı diklendi az yavaştan bende geri çekildim anladım o an yanlış bişey dediğmi megersem sigorta yokmuş diğerlerinde ondan verdi dairesinden gelenler işte şey dediler çaraşba günü haftaya tekrar gelicez aynı şeyi görürsek yüksek miktarda cezai işlem başlatcagız dediler patron da dedi ki biz açalı 4.5 gün oldu oysakı 2 aydır dükkan açık

Sanırım çalıştıgım yer vergi kaçırıyor adamlar fişlere baktı burda terslik falan var dediler :D

(ilk defa vergi memurlar ile karşılaştım )

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,068
Üyeler
142,851
Son üye
ztrk
Top Bottom