Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Casper Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 27.764 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
demir
50-150 TL üzülecek adamın bu miktardaki laptopla işi ne :) bu nasıl ironi
1715901897451.png

1 lira daha düşsün iptal edeceğim.

wwide1543

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
fatih yazıcı
Ürünü gelen var mı? Merakla yorum bekliyoruz :)

bysuvari

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
burak can
Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Yıllardır aynı anda Asus ve Monster marka laptoplar kullandım. 6 ayda bir bakımını yaparsan ve altında güzel bir soğutucu ile kullanırsan uzun ömürlü gider. Her laptop ısınıyor malesef bir masaüstü olamıyorlar. İkisini aynı anda kullanan insanlar bilir.

Casper marka bilgisayarlarda genelde anakartlar çok dandik ve ucuz kullanıldığı için sorun yaşatıyordu. Bunu Excalibur serisiyle bir nebze aştığını düşünüyorum. Menteşe olayına gelince ise oyun bilgisayarları çok mobil olmayı sevmiyorlar.

Laptopta konforlu bir oyun keyfi almak istiyorsanız, oyun oynarken eliniz kasasına değmesin ve sizden biraz uzak olsun. 4060 laptopa niyetlenip bunu uygun bulup elinde artan parası olanlar için LENOVO LEGION R25I-30 24.5" tavsiyedir. Fiyatı da şuan gayet uygun.

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yücel İsra TEMİR
Yok hocam işin esprisi daha gelmesini bekliyorum :kedi:
Korkuttun moruq la, iade etmeyi düşünüyordum. Windows yüklerken patladıysan, gerisini hayal edemiyorum diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Yıllardır aynı anda Asus ve Monster marka laptoplar kullandım. 6 ayda bir bakımını yaparsan ve altında güzel bir soğutucu ile kullanırsan uzun ömürlü gider. Her laptop ısınıyor malesef bir masaüstü olamıyorlar. İkisini aynı anda kullanan insanlar bilir.

Casper marka bilgisayarlar genelden anakartları çok dandik kullandığı için sorun yaşatıyordu. Bunu Excalibur serisiyle bir nebze aştığını düşünüyorum.

Laptopta konforlu bir oyun keyfi almak istiyorsanız, oyun oynarken eliniz kasasına değmesin ve sizden biraz uzak olsun. 4060 laptopa niyetlenip bunu uygun bulup elinde artan parası olanlar için LENOVO LEGION R25I-30 24.5" tavsiyedir. Fiyatı da şuan gayet uygun.
Fan diyince, dün araştırdım lazım olan varsa düşük bütçeli fanlar bir işe yaramıyormuş onu gördüm. Max 3-4 derece oynatıyor ve daha çok toz toplamaya sebebiyet veriyor. Onun yerine https://www.trendyol.com/tuneex/lap...seltici-altlik-ayarlanabilir-celik-p-63326048 bu standı kullanmak daha mantıklı. Veya bende para bol derseniz AMAZON bu linkte ki soğutucu 20 dereceye kadar fark veriyor.

Burada da amazonda ki yüksek yorumlu fanların karşılaştırılması var.

Son düzenleme:

ConquerorXIV

80+ Gold
Korkuttun moruq la, iade etmeyi düşünüyordum. Windows yüklerken patladıysan, gerisini hayal edemiyorum diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fan diyince, dün araştırdım lazım olan varsa düşük bütçeli fanlar bir işe yaramıyormuş onu gördüm. Max 3-4 derece oynatıyor ve daha çok toz toplamaya sebebiyet veriyor. Onun yerine https://www.trendyol.com/tuneex/lap...seltici-altlik-ayarlanabilir-celik-p-63326048 bu standı kullanmak daha mantıklı. Veya bende para bol derseniz AMAZON bu linkte ki soğutucu 20 dereceye kadar fark veriyor.

Burada da amazonda ki yüksek yorumlu fanların karşılaştırılması var.
o kadar büyük bir fana gerek yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,067
Üyeler
146,634
Son üye
hazanenes
Top Bottom