Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Casper Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 27.764 TL

ConquerorXIV

80+ Gold
Böyle laptop olmaz olsun. Ben iade için hazırladım. Oyun oynarken bizimkiler evde Tv nin sesini duymakta zorlandi. Birbirimizle bağıra bağıra iletişim kurduk. Koydum çantama Starbucks gittim rezil rusvah oldum. Millet çıkarmış Apple macbooklari sıfır ses ile işlerini yapiyor. Ben bi cikardim casperi web'de gezinirken hayvani fan sesi çıkınca herkes baka kaldı anında kapayıp çantaya koyup kaçtım oradan. Bu laptop yapan mühendisin gelmişini geçmişini seveyim.
kaç desibel harbi mobilden bir test yap bizde öyle bir ses yok

• Beğen
Reaksiyonlar: isra

pasii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kerem Kadak
normalde kargo geldimi açmayıp sıfır satacaktım fakat sırf şu önyargılı yorumlar yüzünden açacağım. bakalım denildiği gibi aşırı fan sesi var mı? boşta fanlar kaç rpm'de çalışıyor? sıcaklık vs hepsini test edip konu açacağım.
Sen de kargo hangi aşamada?

Walti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Çağrı Bal
Ultra ayarlarda akıyor oyun. Sıcaklık değerleride ortada. Fan sesi oyun sesinin önüne geçmiyor bence.
Starfield_2024_05_18_15_53_36_269.jpg
Starfield_2024_05_18_16_18_12_557.jpg

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Yücel İsra TEMİR
Bu arkadaşın dediğine göre, HİBRİT MOD da bazı pc lerde az güç çekerken bazı pc lerde daha fazla güç çekiyormuş. 1 ve 2 DK ları arasını dinlersen belki işine yarayacak bilgi vardır.

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Yağız Berk Özel
İşlemci 12450H yerine 12500H olsaymış elimdeki 3060'ı satıp almayı düşünebilirdim. Gerçi ben 3060 laptopu satasıya indirim biterdi :D. Sırf fiyatı insanı düşündürüyor. Fan şikayetleri yüzünden %100 almaktan vazgeçerdim.

Walti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Çağrı Bal
Teşekkürler video için. Ama arkadaş yanlış anlamış bence. Oyun dışı işlemci grafik hızlandırıcısı kullansın fan sesi az olsun istiyorsak hibrit olmalı bence.

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Yücel İsra TEMİR
Teşekkürler video için. Ama arkadaş yanlış anlamış bence. Oyun dışı işlemci grafik hızlandırıcısı kullansın fan sesi az olsun istiyorsak hibrit olmalı bence.
Bence de. Bakalım, 31 saat önce Mersinden çıkan ve hala daha Mersin otobanlarında takılan kargocu arkadaş getirebilirse en kısa zaman da, bende denicem...

Harun2057

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Harun
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Casper da çalıştım sürekli yeni nesil leptoptalarda menteşe ve kasa yeri kırılıyor ya garanti bitmeden önce ya garanti bittikten sonra.
Yani kasaları berbat ötesi kronik belli yerden gidiyor yani bizim burda Arap var menteşeleri yapıştırıyor sürekli.
Kimseye tavsiye etmiyorum driver bile almak meseleydi bir ara şuan nasıl bilmiyorum.
Eskilerde ses kartı arızası mevcuttu telefonlarında sürekli kasma mevcut Zaten güncelleme almıyor.
Tabletleri günlük garantiye göndermekten bir hoş oluyorduk.
Keşke sağlam uretseler.
Kötülemek istemiyorum ama işin doğrusu bu yani.
Hangi casper mağazasında çalışıyordun?

JrFuKi.

80+ Bronze
Cihazı 2 gündür kullanıyorum. Fan şikayeti diyen kişiler marka kötüleyiciden öte değiller Monster,Asus Tuf,lenovo ideapad 'dan daha mı çok sesi ? cevap: hayır o zaman ne beklediğini ne aldığını bilmek lazım şuradaki yorumları görüyorumda insanlara pahalı malları aldırmak için uğraşıldığını düşünmeye başladım . Dostum MSİ üst serisini al sıvı soğutmalısını al 70 bin TL bak miss yada macbook pro al oyun oynamaycaksan fan derdin olmaz.

Adamlar siparşi veriyor. Ürün daha kargodayken iade etmeyi düşünüyor alma kardeşim sonra senin aldığın o malı illa birine satmak durumunda kalıyor firmalar yada yarın bir gun 15 gun e ticaret iade hakkı kalkarsa bu kişiler yuzundendir ne istedigini bilmeyen kişiler 1 olur 2 olur 3 olur bakıyorum 2 tane kendini bilmez daha malı alırken iade etmeyi düşünerek almış nasıl kulp bulsam diye uğraşıyor. Yok arkadaşım bu fiyata daha iyisi yok adamlar yapmış gayet güzel insanları yanlış yönlendirmeyi bırakın imkanı olan elbette daha üst modelleri alsın ama adamın 28 küsür bütçesi varsa bu fiyata alabileceği güncel cihaz yok.

fan seside normal , 2w dolby audio ses sistemide gayet yeterli, kasası zaten g770 den kat kat daha iyi. Bu kadar fazlasını beklememek lazım.

Adam 28 bine almış 27.750 dusmus aklı karısıyor almıssın zaten şu enflasyonda iyi fiyat , ama aldıktan 10 dk sonra fiyatı 32 bin olsaydı asla iade etmezdi 29 30 bine 2. el satmayı planlandır. Borsa mı burası yahu

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,393
İsim
Kadir
Cihazı 2 gündür kullanıyorum. Fan şikayeti diyen kişiler marka kötüleyiciden öte değiller Monster,Asus Tuf,lenovo ideapad 'dan daha mı çok sesi ? cevap: hayır o zaman ne beklediğini ne aldığını bilmek lazım şuradaki yorumları görüyorumda insanlara pahalı malları aldırmak için uğraşıldığını düşünmeye başladım . Dostum MSİ üst serisini al sıvı soğutmalısını al 70 bin TL bak miss yada macbook pro al oyun oynamaycaksan fan derdin olmaz.

Adamlar siparşi veriyor. Ürün daha kargodayken iade etmeyi düşünüyor alma kardeşim sonra senin aldığın o malı illa birine satmak durumunda kalıyor firmalar yada yarın bir gun 15 gun e ticaret iade hakkı kalkarsa bu kişiler yuzundendir ne istedigini bilmeyen kişiler 1 olur 2 olur 3 olur bakıyorum 2 tane kendini bilmez daha malı alırken iade etmeyi düşünerek almış nasıl kulp bulsam diye uğraşıyor. Yok arkadaşım bu fiyata daha iyisi yok adamlar yapmış gayet güzel insanları yanlış yönlendirmeyi bırakın imkanı olan elbette daha üst modelleri alsın ama adamın 28 küsür bütçesi varsa bu fiyata alabileceği güncel cihaz yok.

fan seside normal , 2w dolby audio ses sistemide gayet yeterli, kasası zaten g770 den kat kat daha iyi. Bu kadar fazlasını beklememek lazım.

Adam 28 bine almış 27.750 dusmus aklı karısıyor almıssın zaten şu enflasyonda iyi fiyat , ama aldıktan 10 dk sonra fiyatı 32 bin olsaydı asla iade etmezdi 29 30 bine 2. el satmayı planlandır. Borsa mı burası yahu
Fiyata göre performans Al sat konusu ve bilindik markaların kaliteli ayağına fahiş fiyattan sattıkları konusuna katılıyorum
Daha bugün sıfır MSI anakartın pinleri eğik geldi goat v4 sistem fotoğrafına kadar çektim vatan illa servise gidecek diyor 10 yıldır bilgisayar tamir ediyorum 3-4 pin eğri bir tane pin yok montaj sırasında fark ettim ben yapsam derim ki ben yaptım ama MSI anakartlarda kronik sorun işlemci soketi rezalet kalite de msı servisi karar verecek deniyor şaka gibi msı servisini de bilen bilir Allah kimseyi düşürmesin o servise
Casperı da herkes biliyor kaliteli ürün beklentisinde olanları anlamıyorum ben bildiğim için almadım ama fiyat iyi mi çok iyi o yüzden paylaştım laptopta ki ssd olayında ki gariplik ise rezalet bundan dolayı iade ve tepkiler doğru

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,585
Üyeler
142,755
Son üye
smsonayvercom
Top Bottom