Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Casper Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 27.764 TL

JrFuKi.

80+ Bronze
Fiyata göre performans Al sat konusu ve bilindik markaların kaliteli ayağına fahiş fiyattan sattıkları konusuna katılıyorum
Daha bugün sıfır MSI anakartın pinleri eğik geldi goat v4 sistem fotoğrafına kadar çektim vatan illa servise gidecek diyor 10 yıldır bilgisayar tamir ediyorum 3-4 pin eğri bir tane pin yok montaj sırasında fark ettim ben yapsam derim ki ben yaptım ama MSI anakartlarda kronik sorun işlemci soketi rezalet kalite de msı servisi karar verecek deniyor şaka gibi msı servisini de bilen bilir Allah kimseyi düşürmesin o servise
Casperı da herkes biliyor kaliteli ürün beklentisinde olanları anlamıyorum ben bildiğim için almadım ama fiyat iyi mi çok iyi o yüzden paylaştım laptopta ki ssd olayında ki gariplik ise rezalet bundan dolayı iade ve tepkiler doğru
Yaşadığınız olayın benzerini yaşadım 3 ay sonra THH 'den karar lehime çıktı.Markadan ziyade artık model seri daha önemli , örnek msi THİN modelleri gaming için alınmazken katana serilerini daha kaliteli olması , yada lenovo legion serisi , nitro 15 ler kötüyken nitro 16 yada predator serisi aynı şekilde g770 e göre g870 excalibur'un daha iyi olması ama g970 'in kat kat güzel olması vb. gibi ne kadar o kadar köfte.
Son cümlenize sonuna kadar katılıyorum.Orada ne belirttiyse onu göndermeli kimine iyi kimine kötü gitmiş bununla ilgili bende talep oluşturdum bakalım sonuç ne olacak satıcı trendyol olduğu için hediye çeki yada iade edin diyecekler. Açıkçası iade düşünmüyorum bu duruma rağmen daha iyisi yok şuan çünkü 2. notebook olarak aldım benim için F/P ürün.

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
eyyüb

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
955
İsim
Rick Baba
Ben böyle boktan bir laptop görmedim. Kasa kalitesi oyuncak gibi. Panel desen renk denen bir şey yok. Soluk bembeyaz bir ekranı var. Masaüstünde boşta çalışırken bile bu kadar fan sesi çıkartan bir laptop ilk defa görüyorum.

YT başlığa nasıl izin vermiş xD

ConquerorXIV

80+ Gold
cihaza acilinden control center güncellemesi lazım fan rpm gereksiz yüksek kalıyor bu yüzden sesli çalışıyor
misal pc açıp masaüstü chrome vs takılınca sessiz oyundan çıktıktan sonra soğumasına rağmen normalden daha sesli çalışıyor yani masaüstünde sesli ve sıcak çalışan bir cihaz değil fakat işlemci tam yük altında 95 derecelere kadar çıkabiliyor bunu içinde bi zahmet laptop soğutucusu kullanın bu paraya 4060lı laptop alıyorsunuz

serhatkara34

80+ Bronze
Cihazı 2 gündür kullanıyorum. Fan şikayeti diyen kişiler marka kötüleyiciden öte değiller Monster,Asus Tuf,lenovo ideapad 'dan daha mı çok sesi ? cevap: hayır o zaman ne beklediğini ne aldığını bilmek lazım şuradaki yorumları görüyorumda insanlara pahalı malları aldırmak için uğraşıldığını düşünmeye başladım . Dostum MSİ üst serisini al sıvı soğutmalısını al 70 bin TL bak miss yada macbook pro al oyun oynamaycaksan fan derdin olmaz.

Adamlar siparşi veriyor. Ürün daha kargodayken iade etmeyi düşünüyor alma kardeşim sonra senin aldığın o malı illa birine satmak durumunda kalıyor firmalar yada yarın bir gun 15 gun e ticaret iade hakkı kalkarsa bu kişiler yuzundendir ne istedigini bilmeyen kişiler 1 olur 2 olur 3 olur bakıyorum 2 tane kendini bilmez daha malı alırken iade etmeyi düşünerek almış nasıl kulp bulsam diye uğraşıyor. Yok arkadaşım bu fiyata daha iyisi yok adamlar yapmış gayet güzel insanları yanlış yönlendirmeyi bırakın imkanı olan elbette daha üst modelleri alsın ama adamın 28 küsür bütçesi varsa bu fiyata alabileceği güncel cihaz yok.

fan seside normal , 2w dolby audio ses sistemide gayet yeterli, kasası zaten g770 den kat kat daha iyi. Bu kadar fazlasını beklememek lazım.

Adam 28 bine almış 27.750 dusmus aklı karısıyor almıssın zaten şu enflasyonda iyi fiyat , ama aldıktan 10 dk sonra fiyatı 32 bin olsaydı asla iade etmezdi 29 30 bine 2. el satmayı planlandır. Borsa mı burası yahu
hayatında gaming notebook görmemiş adamlar notebook alırsa böyle yorumların olması sesli demeleri vs her şey normal
aynen öyle adam evde papağan kuruyemişi yiyor oyuncu laptopu alıyor ve fan sesi çok diyor 5000+ 7000rpm arası hızları oluyor genelde ben sessiz bir laptop görmedim daha oyuncu olarak hepsinde fan sesi oluyor olmakta zorunda zaten bilimsel olarak çok garipler :D

https://www.odatv.com/ekonomi/ziraat-odasi-baskani-uyardi-papagan-yemi-yemeyin-kuruyemis-fiyatlarinda-artis-120043051

seyt22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Seyid savaşçı
1 senedir aynı laptopu kullanıyorum. G770 kullandım daha önce. G770 kullanırken Durduk yere bilgisayar açılmadı. Şikayetvara baktım type c kablosu takınca açılıyor yazmışlar saçma bi şekilde. Taktım gerçekten açılmıştı ondan sonra da bidaha yapmadı. Şimdi bu g870 kullanırken aynısını bu da yaptı. Şikayetlerde de bulamadım 870de yaşayan olmamış hiç type c taktım açılmadı. Garantiye gönderdim 20 gündür orda. Çok da memnundum ben fan sesi gaming laptop nasıl oluyorsa o kadardı. Ekranda ölü piksel yoktu ben monitör aldım onla kullanıyordum. Oyun performansı da iyiydi. Ssd o yazılan gen4tü. Yani bilgisayar fiyat performans ürünü diyebilirdimki bu sorun beni bulana kadar. İnşallah sizi bulmaz. Ses seda yok onlar da açamıyor galiba bilgisayarı 😁

Fan sesini geçtim hadi. Abi şu laptop paneli yani ekranıni beğenen varmı? Renk görebiliyor musunuz? Bembeyaz soluk renksiz cansız bir ekranı var. Oyun oynarken bu ekran size nasıl zevk verebiliyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
demir
1 senedir aynı laptopu kullanıyorum. G770 kullandım daha önce. G770 kullanırken Durduk yere bilgisayar açılmadı. Şikayetvara baktım type c kablosu takınca açılıyor yazmışlar saçma bi şekilde. Taktım gerçekten açılmıştı ondan sonra da bidaha yapmadı. Şimdi bu g870 kullanırken aynısını bu da yaptı. Şikayetlerde de bulamadım 870de yaşayan olmamış hiç type c taktım açılmadı. Garantiye gönderdim 20 gündür orda. Çok da memnundum ben fan sesi gaming laptop nasıl oluyorsa o kadardı. Ekranda ölü piksel yoktu ben monitör aldım onla kullanıyordum. Oyun performansı da iyiydi. Ssd o yazılan gen4tü. Yani bilgisayar fiyat performans ürünü diyebilirdimki bu sorun beni bulana kadar. İnşallah sizi bulmaz. Ses seda yok onlar da açamıyor galiba bilgisayarı 😁
benim laptop birkaç kere durduk yere yeniden başlattı,bir kere de yeniden başlattıktan sonra tekrar yeniden başlattı.windowsu kurarken de 3 defa yeniden başlattı.daha önce kullandığım cihazlarda böyle olmamıştı.sizde oldu mu?

ConquerorXIV

80+ Gold
kasanın dandik olduğunu biliyoruz şase falan yapmış olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fan sesini geçtim hadi. Abi şu laptop paneli yani ekranıni beğenen varmı? Renk görebiliyor musunuz? Bembeyaz soluk renksiz cansız bir ekranı var. Oyun oynarken bu ekran size nasıl zevk verebiliyor?
hocam sen direk iade et bence yani bu paraya bu kadar olur

bu zamana kadar her laptop da %100 srgb ekran yoktu %45 ntsc ekran eskilerden beri var kullanan hala kullanıyor misal 2070li omen 15 laptop mevcut bende, aynı ekran ama dediğin doğru her renk tonunda renkler cansız bembeyaz monitörlerimin yanın koyunca sinek oluyor.

Son düzenleme:
Top Bottom