Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Casper Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 27.764 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
demir
SSD 'miz aynı fakat benimki sizin gibi durumda değil. Harici ölü piksel ghost testlerinden başarıyla geçti. Kasa kalitesi çok iyi çıktı.Normalde excalibur , monster markalarını sevmem ama bu sefer şaşırttı. Size gelen cihazda bir sorun olabilir mi ? Kutu açarken siyah etkiketlerin durumu nasıldı ?
edit: 2. görseli yeni gördüm gayet sağlıklı ssd niz marka olarakda kaliteli bir marka sadece gen 2 gen 4 olayını bilmiyorum.
sağlamdı,iade edilmiş vs olduğunu sanmam.

ConquerorXIV

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
demir
Benimkinde yapışkan kısımlar sanki açılmış gibiydi özellike video da aldım fakat kasa sağlam çıktı.İlginç
o değilde laptopun arasına asus kumaş bez koyardı,bunda bir şey yoktu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yalnız m2 yük de olsa bile o sıcaklık çok fazla o cihazda bir problem var muhtemelen
istersen sen de dene.masaüstündeki ssdlerde de aynı.

JrFuKi.

80+ Bronze

evet bende çok şaşırdım asus tuf ve monster modellerinde arasında bez olurdu bu direk şeffaf jelatin o kadar :)

bu arada ssd niz normal aynısı benimkide.
11.jpg

ConquerorXIV

80+ Gold

yok kasamda hiçbir ssd test yaparken bu kadar ısınmıyor max 50

JrFuKi.

80+ Bronze
222.jpg

Fanlar her gaming laptop gibi gayet normal , control center biraz daha özelleştirelebilir olsa iyi olmuş ama

dostum sen daha ürün gelmeden iade etme niyetine giren kişi değilmisin, daha sonra iade etmedin mi ? bir sal milleti artık . Tamam sana göre casper berbat bu cihaz kötü olağan üstü kötü alma işte sal da milleti 10 mesajının hepsi ürünü kötülemek sen beğenmedin diye herkes mi beğenemeyecek yok işte bu fiyata daha iyisi yok şuan. son 4 senedir satılan bu fiyattı cihazlardan farksız bir ekranı yok gayet normal yani. 500 nit parlaklık istiyorsan 80 bin TL ye var güzel cihazlar.
Saldım okey bro. Umarım elinizde patlamaz cihazlar. Size mutluluklar dilerim.

images (20).jpeg

ConquerorXIV

80+ Gold
inanamadım test yaptım ssd çok fazla ısınıyor bende de, normal değil bu normalde hiç bir cihazımda yük de 50 dereceyi geçen görmemiştim
75 derece nedir yanıyor

ConquerorXIV

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
920,602
Üyeler