Neler Yeni

Cloud 2 Alınır mı?

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko

-Cenker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Cenker Çaylan
  • Beğen
Reaksiyonlar: Muri

fatih eren yenel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
fatih eren yenel
Kanka cok sevindim bi anda o microfon ne ya :( ayriyetten bir mic alsam bu kulaklık iyi olurmu acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arctis 3 var zaten bi değişiklik olsun :) ya da arctis 3 te kalsam mı? Gayet iyi aslında
hocam mikrofonu güzel incelemeleride mevcut bi bakarsanız pişman etmez

• Beğen

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,036
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Facebook
berberenisdesign
Twitter
enisberberr
Arctis 5 görünüş olarak gayet güzel ses olarakda oyun ve müzik için güzel bir kulaklık 7.1i de fena değil
Hocam elimde HyperX Cloud 2 var ve arctis 5 te aldım ama arctis 5 in ses seviyesi çok düşük cloud 2 ye göre

Koray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Koray A.
Dostlar selam,Cloud 2 alınır mı? Mic benim için cok önemli.Aynı şekilde müzik dinlerken de iyi olmalı.cs,r6 tarzı oyunlarda da ses kasmam lazım.kısacası her konuda iyi bir kulaklık gerek.Maks 800diyebiliriz ama 800 yorar beni.
Cloud 2 hala efsane kulaklık eski olduğuna bakmayın ses seviyesi harika.İnternet kafede kullanmıştım.

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
Cloud 2 hala efsane kulaklık eski olduğuna bakmayın ses seviyesi harika.İnternet kafede kullanmıştım.
Kullandıysanız bilirsiniz.Cs,r6tarzı oyunlarda ses kasması nasıldır? Müzik falan dinlemişmiydiniz? Mici nasıldı? Cok sordum kusura bakmayın.

senin tercihin kanka sıkıntı yok :)
Fiyatına göre muazzam kanka bu arada belki bi ayriyetten mic alırsam alabilirim.

Hocam elimde HyperX Cloud 2 var ve arctis 5 te aldım ama arctis 5 in ses seviyesi çok düşük cloud 2 ye göre
Hocam fps oyunlarda ses kasması,müzik kalitesi,mic i, genel ses performansı nasıldır?
Müzik ve ses kasma özellikle.Senide yordum hocam kusura bakma

Koray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Koray A.
Kullandıysanız bilirsiniz.Cs,r6tarzı oyunlarda ses kasması nasıldır? Müzik falan dinlemişmiydiniz? Mici nasıldı? Cok sordum kusura bakmayın.

Fiyatına göre muazzam kanka bu arada belki bi ayriyetten mic alırsam alabilirim.

Hocam fps oyunlarda ses kasması,müzik kalitesi,mic i, genel ses performansı nasıldır?
Müzik ve ses kasma özellikle.Senide yordum hocam kusura bakma
Ses kasaması gayet iyiydi.Micini test etmedim ama iyidir diye düşünüyorum çünkü çoğu yayıncı hala bu kulaklığı kullanıyor.

• Beğen

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
Ses kasaması gayet iyiydi.Micini test etmedim ama iyidir diye düşünüyorum çünkü çoğu yayıncı hala bu kulaklığı kullanıyor.
Müzik seviyesi iyidir o zaman?

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko

T.P.G.

80+ Titanium
Dostum 3 saat kadar deneyimledim Cloud 2 yi. Söyle soyleyeyim cok rahat. Ses cok iyi kasılıyor ama "STEREO" modda. 7.1 zaten sanal bir işr yaramaz. Arctis serisi fiyatını hak etmiyor iade eden çok. Eski bir kulaklık olması alınmayacağı anlamına gelmez Beyerdynamic'in 10 senelik stüdyo kulaklıkları hala kullanılıyor profesyoneller tarafından. Ses çok hızlı gelişmiyot yani. Ses kartın ALC892 ya da ustüyse Cloud Alpha öneririm Cloud alpha da kullandım Cloud 2 ile arasında çok fark yoktu ama bazı inc sesler daha iyiydi eger güncel olsun diyorsan Cloud Alpha. Ya da MH752 alabilirsin onu da kullandım o da guzeldi ama sanki Cloud lar daha rahat gibi geldi bana.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,294
Üyeler
140,625
Son üye
licemac287
Top Bottom