Neler Yeni

CoD Black Ops 2 Türkçe yama ücretli! Bu nedir kardeşim!

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Nomad
İngilizce öğrenmekten aciz tipler gelmiş burada Türkçe yamanın ücretli olmasına laf ediyor.
ya ne bos konusmussun kendine bak sen istememiz hata mi birisi sikayet etse bu ceviri sirketini telif haklariyla nasil mucadele eder ingilizce ogrenmek oyle kolayis degil en z 4 5 ay gerekli adam bi oyun zevkine oynamak icin 4 5 ay mi versin
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 yıl önceki 50 TL'lik oyunun çevirisine 40 TL istemeleri saçma olmuş dublaj değil sonuçta
hocam aslinda tek oyun yok anonymous ceviri yazarsaniz tum oyunlari gorursunuz baya oyun var ama 40 tl fazla benim icin sahsen en fzla 20 tl eder

Furkanozr

80+ Silver
ya ne bos konusmussun kendine bak sen istememiz hata mi birisi sikayet etse bu ceviri sirketini telif haklariyla nasil mucadele eder ingilizce ogrenmek oyle kolayis degil en z 4 5 ay gerekli adam bi oyun zevkine oynamak icin 4 5 ay mi versin
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam aslinda tek oyun yok anonymous ceviri yazarsaniz tum oyunlari gorursunuz baya oyun var ama 40 TL fazla benim icin sahsen en fzla 20 TL eder
Evet hocam o iyiymiş a way out far cry gibi bir sürü oyunun yaması var bilseydim A way Out u Türkçe bitirdim :(

Top Bottom