Neler Yeni

COMNET EV İNTERNETİ FİBER VDSL2

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Şimdi bende geçiş yapmak isteyenlerdenim. Mevcutta netspeed kullanıyorum ve baya memnunum. Anında müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorum 2dk sürmüyor. Arıza olursa da çabuk şekilde sorunu çözüyorlar. 387 lira ödüyorum. 470 lira olacakmış. Comnete geçeyim dedim ekstra 50tl modem kirası alıyor netspeede yakın oluyor ozaman. Hiç değilse netspeed'den memnunum ne yapsam şaşırdım kaldım. Bulunduğum şehirde Ttnet'ten de çok memnundum. Fiyatlar çok uçtu diye firma arayıp duruyorum.

Şimdi bende geçiş yapmak isteyenlerdenim. Mevcutta netspeed kullanıyorum ve baya memnunum. Anında müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorum 2dk sürmüyor. Arıza olursa da çabuk şekilde sorunu çözüyorlar. 387 lira ödüyorum. 470 lira olacakmış. Comnete geçeyim dedim ekstra 50tl modem kirası alıyor netspeede yakın oluyor ozaman. Hiç değilse netspeed'den memnunum ne yapsam şaşırdım kaldım. Bulunduğum şehirde Ttnet'ten de çok memnundum. Fiyatlar çok uçtu diye firma arayıp duruyorum.
Modeminiz yokmu hocam? + İnternetin kaç mb

ilyaskocc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
ilyas koç
Firmanın kiralamış olduğu var hocam. Netspeed'e aylık 10tl kira parası ödüyorum mevcut modem için. 100mb internet 387 liraya geliyor. mesaj geldi senelik abonelik yaptırırsam aynı fiyattan ama yaptırmazsam 470 lira olacakmış.
Aynı paketi kullanıyorum 150 Down , 50 Upload veriyorlar çok memnunum ama fiyat artmaması için 12 aylık parayı peşin istiyorlar çok saçma

eneskaya6

80+ Silver
dün başvuru yaptım bügün sabah 10.00 da aradılar ve comnete gecis yaptım. İnternet hızında herhangi bir değişim yok. TÜRKNET ten geciş yaptım. Ping değerleride aynı şekilde bakalım ilerleyen günlerde nasıl olacak

TChame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert Polat
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,696