Neler Yeni

Comnet ne zaman kuruluma gelir?

mezsi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Miraç Yılmaz
4 şubat pazar günü başvuru yaptım. Fakat ev internetinin taahhüdü bitmeden başvuru yaptım. Vodafone'du fakat uygulama içerisinden iptal başvurusu yaptım. Comnet'te şu an evrakları gönderim sözleşme onaylandı dedi. Vodafone şu an sıkıntı yaratır mı yoksa direkt gelip kurulum oluyor mu?

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,322
İsim
Lokman Doğan
4 şubat pazar günü başvuru yaptım. Fakat ev internetinin taahhüdü bitmeden başvuru yaptım. Vodafone'du fakat uygulama içerisinden iptal başvurusu yaptım. Comnet'te şu an evrakları gönderim sözleşme onaylandı dedi. Vodafone şu an sıkıntı yaratır mı yoksa direkt gelip kurulum oluyor mu?
sen vodafoneyi iptal edip mi geçtin yoksa direkt geçiş mi sağladın e devletten

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,322
İsim
Lokman Doğan

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Niye öyle yaptın ki kurulum aktivasyon falan derken birsürü ek ücret çıkacak bu yüzden. Vodafone bağlı iken zaten internetim var seçeneğiyle kurulum falan olmadan comnete geçecektin 😀

mezsi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Miraç Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Niye öyle yaptın ki kurulum aktivasyon falan derken birsürü ek ücret çıkacak bu yüzden. Vodafone bağlı iken zaten internetim var seçeneğiyle kurulum falan olmadan comnete geçecektin 😀
Hocam ev interneti hala duruyor sadece bağlandı internet yok diyor sorun olur mu acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz fikir verebilir misiniz neler yapmam lazım bundan sonra aslında ben comnete başvuru yaparken mevcut hizmet taşıma seçeneğini seçerek iptal etmeden önce başvurdum başvurduktan sonra iptal ettim ne yapmam gerekiyor

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,879
Üyeler
142,187
Son üye
Cavit0606
Top Bottom