Neler Yeni

Comnete geçtim. Valve ve google tracert değeri nasıl?

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
3 gün sonra ping spike yaşamazsınız umarım, malum olağanüstü çıkışları olan bir firma.
umarım yaşamam hocam. Zira 1 yıllık paket yapmayı düşünüyorum zamlar gelmeden.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
@DejavuKing 1 yıllık ön ödeme yapıp sonra çıkmak isterseniz paranızı almanız bayağı zor olacaktır. THH ile alırsınız büyük ihtimal ile bu konuda bilginiz olsun. 35 TL paramın üzerine yattılar umarım başka kişilerin üzerine yatmazlar.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
@DejavuKing 1 yıllık ön ödeme yapıp sonra çıkmak isterseniz paranızı almanız bayağı zor olacaktır. THH ile alırsınız büyük ihtimal ile bu konuda bilginiz olsun. 35 TL paramın üzerine yattılar umarım başka kişilerin üzerine yatmazlar.
hocam onden 1-2 hafta test ediyorum. Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Altyapım yeni.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Garip 🤔 daha 1.5-2 ay once valve tracertte tt uzerinden yonlendirildigini gormustum. Neyse eger kendi cikislari varsa konuyu acan arkadasin bana bakarak neden pingi yuksek oldugu anlasildi. 😀 musteri hizmetleri rezaletti zaten hem uslup olarak hemde bir sorun aninda hizmeti kapatmasi ile veya bir tickette 'sistemlerimizde sorun yok begenmiyorsaniz aboneligi kapatin' gibi bir tavirla cevaplarindan dolayi. Ve dediginiz gibi kendi cikislari varsa tercih edilmez daha iyi ve daha kaliteli cikisli issler var.

Vanessa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Gökhan
Hayırlı olsun 2 3 aydan sonra deneyimlerini bekliyoruz :)

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Garip 🤔 daha 1.5-2 ay once valve tracertte tt uzerinden yonlendirildigini gormustum. Neyse eger kendi cikislari varsa konuyu acan arkadasin bana bakarak neden pingi yuksek oldugu anlasildi. 😀 musteri hizmetleri rezaletti zaten hem uslup olarak hemde bir sorun aninda hizmeti kapatmasi ile veya bir tickette 'sistemlerimizde sorun yok begenmiyorsaniz aboneligi kapatin' gibi bir tavirla cevaplarindan dolayi. Ve dediginiz gibi kendi cikislari varsa tercih edilmez daha iyi ve daha kaliteli cikisli issler var.
Böyle bir olay görmedim, yıllardır forumlarda bu işlerin içindeyim, bu tarz bir olay yaşanan tek ISP GıbırNet. Ekran görüntüleri de internette var.

Kullanıcıları yanlış yönlendirmeyin.

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Böyle bir olay görmedim, yıllardır forumlarda bu işlerin içindeyim, bu tarz bir olay yaşanan tek ISP GıbırNet. Ekran görüntüleri de internette var.

Kullanıcıları yanlış yönlendirmeyin.
Arpa hocamin attigi linkteki foruma bakin bos yorum yapmayin bilmeden konusmayin. Yorumlariniza bakacak olursak comnet sponsor galiba. 🤠
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta bulamazssiniz siz simdi su fotograf yardimci olur.

Ekler

• cache-v2.png
    cache-v2.png
    77.1 KB · Hit: 35

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Arpa hocamin attigi linkteki foruma bakin bos yorum yapmayin bilmeden konusmayin. Yorumlariniza bakacak olursak comnet sponsor galiba. 🤠
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta bulamazssiniz siz simdi su fotograf yardimci olur.
Birincisi baştan beri tüm konuları gezip Netspeed öneren sizsiniz. Comnet benim sponsorum olsa ben bu forumda niye durayım?
Siz de ikidir yanlış bilgiler sunuyorsunuz, daha önce böyle bir ss görmedim, yeni gördüm. Bilgilendirdiğiniz için sağ olun ancak bu kadar kaba davranarak bir bilgi sunmanız yanlış.

Netspeed de güzel Comnet de, sizin ping değerleriniz VDSL'e göre daha iyi, bunu konuyu okuyan neredeyse herkes kavradı sanıyorum.
Konuda zaten bunu tartışmamıza gerek yok, adam ping iyi mi diye sordu cevapladık, Kırşehir'den 42ms iyi mi iyi. Uzatmaya gerek yok.

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Birincisi baştan beri tüm konuları gezip Netspeed öneren sizsiniz. Comnet benim sponsorum olsa ben bu forumda niye durayım?
Bu konuya gelip netspeed onermedim arkadas pingim nasil demis bende uzak konumda biri oldugum halde daha iyi ping aliyorum dedim onerme bulunmuyor bu mesajda karsilastirma var sadece.
Siz de ikidir yanlış bilgiler sunuyorsunuz, daha önce böyle bir ss görmedim, yeni gördüm. Bilgilendirdiğiniz için sağ olun ancak bu kadar kaba davranarak bir bilgi sunmanız yanlış.
Arastirma yapmadiysaniz gormemeniz normal. Bilmediginiz bir bilgi icin sen kullanicilari yanlis yonlendiriyorsunuz diyemezssiniz yanlis bilgi degil bunlar. Kaba davranmadim eger oyle gorunduyse kusura bakmayin sadece yalanlamaniz hos degil kanitlanmis seyler bunlar.
Netspeed de güzel Comnet de, sizin ping değerleriniz VDSL'e göre daha iyi, bunu konuyu okuyan neredeyse herkes kavradı sanıyorum.
Konuda zaten bunu tartışmamıza gerek yok, adam ping iyi mi diye sordu cevapladık, Kırşehir'den 42ms iyi mi iyi. Uzatmaya gerek yok.
Tekrar soyluyorum. Deger olarak iyi ping ancak karsilastirmaya sokacak olursak dahada dusuk almasi gerekir. Konuyu kapatin uzatan sizssiniz.

Ayrica bir bilginin kesinligini bilmediginiz zaman yalan soyluyorsun demeyin herkes icin daha iyi olacaktir bu.

Top Bottom