Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Connectgame Yılbaşı İndirimleri

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Umarım siteye güvenmekle hata yapmamışımdır.
Hayırlı olsun kankam. Bana da aynı 2'liyi tavsiye ettiler klavye 65 olmasa ben de alcaktım. Bu kadar insan aldı kullanıyor. Bir şey olmaz bence. Güzel günlerde kullan.

bluewiq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhat Gül
Bu klavyelerin fotoğraflarına dikkat ettiyseniz aynı klavyenin farklı fotoğraflarında bı küçük shift var birde büyük ben yıllardır büyük shift tuşuna alıştım. Bu ürünlerden alan arkadaşlara soruyorum hangi klavye büyük shift tuşuna sahip ? Örnek fnatick miniSTREAK

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
değişiklik olur, ek75 pro'ya 4 farklı keycaps taktım hepsinde ses bir tık farklı oldu.
Pro'da benim de aklım kaldı. Sadece kalbosuz olması için bile değer bir de sen pro daha tok ses veriyor deyince içim gitti. Düz ek75 ile streak 65 lp arasında kaldım ben de karar veremiyorum.

bluewiq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhat Gül
miniSTREAK deneyimlerden var mı? Ya da hangi klavyeyi almalıyım öneriniz ?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,035
İsim
Bilal Tepe
Pro'da benim de aklım kaldı. Sadece kalbosuz olması için bile değer bir de sen pro daha tok ses veriyor deyince içim gitti. Düz ek75 ile streak 65 lp arasında kaldım ben de karar veremiyorum.
Pro ile normal arasında sanki ses farkı ahım sahim yok ikisindede dream switch yokmu

Aydn1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ahmet Aydın
1703945113125.png

1703945130784.png

hangisi hocam sence çok bilmiyorum

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
Pro ile normal arasında sanki ses farkı ahım sahim yok ikisindede dream switch yokmu
evet aşırı çok ses farkı yok fakat daha tok keycapslerinden dolayı, pbt bir keycaps takarsanız ek75'e sesler hemen hemen aynı olur. iki klavyede fabrikasyon lubelanmış ve gasket mount çift katman ped var.
düzünü al geç kanka ilerde keycaps takarsın kendin istediğin gibi

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,035
İsim
Bilal Tepe
Knk ek75 kablolu .
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet aşırı çok ses farkı yok fakat daha tok keycapslerinden dolayı, pbt bir keycaps takarsanız ek75'e sesler hemen hemen aynı olur. iki klavyede fabrikasyon lubelanmış ve gasket mount çift katman ped var.

düzünü al geç kanka ilerde keycaps takarsın kendin istediğin gibi
Bütçem 1200tl Max bende ek75 almak istiyorum aslında alımı acba

Top Bottom